Jump to content

utkudrgn

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

utkudrgn kullanıcısının paylaşımları

1. utkudrgn

Şu animeyi ben yapsaydım şu ismi verirdim

Fairy Tail=Sonsuz Power Up
  2. utkudrgn

Selamlar! Can ben

Hoşgeldin dostum umarım güzel vakit geçirirsin benim ismimde Utku discorddanda ekledim :)
  3. utkudrgn

Bleach Hakkında

Eğer bir shounen hastasıysan bleachi kesinlikle izlemelisin ileride çizimler vs. de düzelecek ve ilerde anime sarıcak merakta bırakıcak ne olucak bu olay falan dedirtecek dişini sık biraz sonra sarıcak zaten sonuç olarak izlemeye devam et sarıcak :D
  4. utkudrgn

Animelerde iyilerin kazanması

Hatırlatma için teşekkürler (:
  5. utkudrgn

Uyarı için teşekkürler düzenledim
  6. utkudrgn

Selamlar

Hoooşbulduk :)
  7. utkudrgn

harbiden ya iyilerin kazanması konusundan nerelere geldik neyse kanka sen sen ol bir soru sorduğunda one piece animesinin adını geçirme sakın :d illa orda bir kavga başlar bir tartışma başlar istediğin sorunun cevabını alamazsın :D bu arada iyi geceler
  8. utkudrgn

Fairy Tail konusunda biraz haklısın evet, fakat One Piece`in tamamını izlemiş olsaydın, Neyse genel olarak animelerde hep iyilerin kazanması benimde zoruma gidiyor ama bazı animelerde iyilerin yenmesi mantıklı oluyor.Sonuç olarak, her animede iyilerin kazanması saçma ama bazı animelerde gerçekten iyilerin kazanması mantıklı oluyor.
  9. Merhaba dostlarım, ben Utku 23 yaşında,üniversiteyi bitirmiş bir bireyim. Uzuun uzuun aylardır hatta yıllardır anime izlememe rağmen bir hesap açma zahmetine girmemiştim,sonrasında bir hesap açasım geldi ve açtım. Hem burada kendimi tanıtayım hemde birkaç arkadaş edineyim, diye bu yazıyı yazıyorum. Okuduğunuz için teşşekürler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.