Jump to content

utkudrgn

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

utkudrgn kullanıcısının paylaşımları

1. utkudrgn

One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?

One piece izlemeyi istiyorsan izle bak ben 23 yaşıma gelmişim animelerden manimelerden hepsinden bıktım tükendim bi tek one peice i takip ediyorum konusu hikayesi müthiş bir şey sadece korsanlık değil D nin iradesi Raftel Joyboy gibi onlarca büyük hikaye varken izlememek ayıp oluyor direk şu saaten sonra başlanır mı başlanır en kısa nasıl izlenir fiileri atlayabilirsin çok gereksiz mangasını okusan günde 25 bölüm okusan 1 ayda falan yetişiyorsun animesini izlerse 2.5 ayda falan yetişirsin hangisini önerirsin dersen mangasını öneririm çünkü animede 20 dakikaya tamamlamak için elinden geleni yapıyorlar hikayede hiç olmayan saçma sapan olayları gaza gelelim diye koyuyorlar manga candır o yüzden hemde olaylar daha hızlı falan gelişiyor iyi günler One piece hakkında tartışmak teori üretmek bana sormak istediğin veya diğer animeler hakkında veyahut benle normal şekilde konuşmak istersen discord nickname:Utku#9033
  2. utkudrgn

Selam Ben Levent

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord:Utku#9033
  3. utkudrgn

Selam!

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord: Utku#9033 Forum nasıl bir yer açıklayayım forum, insanların bir konu hakkında tartıştığı-sohbet ettiği arkadaş olduğu bir yerdir. Genelde türkanime forumlarında animelerin mangaları yada animenin kendisi hakkında konuşulur. Bildiğim kadarıyla 1-2 tane sohbet yeri de vardı, isteyen oraya gidip konuşabilir yada anime hakkında vs. tartışabilir.
  4. utkudrgn

İyi günler arkadaşlar :D

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord: Utku#9033
  5. utkudrgn

SelamlarT^T

Merhaba Dilara. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord: Utku#9033
  6. genel olarak tahmin ettiğim gibi çıktı ama one piece in en çok beğenilen 10 anime arasına girmemesi beni hem şaşırttı hem üzdü kakashinin narutoyu geçmesi beni baya şaşırttı onun dışında oldukça güzel bi anket olmuş ellerinize sağlık ilerde yeni anketler gelir umarım
  7. utkudrgn

selam^^

Merhaba Sena. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin(o level olayı hariç onu bende bilmiyorum :(). Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033 bir dönemler baya bi mangalarım figürlerim vardı yarısı kırıldı diğer yarısını üniversiteye giderken kullandığım evde unuttum ):
  8. utkudrgn

Merhaba :)

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033
  9. utkudrgn

Merhabalar

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033
  10. önerdiğin animeler şahsen pek kaliteli değil :D iyi animeler fakat müthiş te denemez bana kalırsa başlangıç için en iyisi her zaman death note ile başlayıp bleach naruto one piece gibi animelere yönelinmesidir çünkü kültürü daha iyi tanırlar daha iyi alışırlar
  11. utkudrgn

Selamlar

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033
  12. utkudrgn

naruto seven kullanıcı,sa

13. utkudrgn

Yeni, garip bir kullanıcı

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033
  14. utkudrgn

( 11 / 11 ) Dr. Stone: Stone Wars

teşekkürler çeviriyi bekliyordum
  15. utkudrgn

Bir animeci belirdi! LordJigen:)

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım, bende kendimi bildim bileli anime izliyorum. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname;Utku#9033
  16. utkudrgn

Selam Arkadaşlar!

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım, bende kendimi bildim bileli anime izliyorum. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname;Utku#9033
  17. utkudrgn

Boruto Genel Tartışma Başlığı

Yani açıkçası ben borutoyu gördüğümde dedim ki aha one piece`e kafa tutacak adam akıllı anime çıkıyor bunu izlerken deli gibi eğleniriz şimdi diye bekledim animeyi önüme velet koydular açıkçası devam animesi olmasada hikayesiyle vesaire bağlantılı bi anime en az naruto shippuden kadar sağlam bi anime beklerdim
  18. utkudrgn

Boruto Genel Tartışma Başlığı

insanların borutoyu sevmeme nedeni Naruto Shippudenden sonra aha Naruto hokage oldu bakalım başına ne gelicek diye düşünürken bi anda boruto gibi bir veledi önümüze koymalarından dolayı linç yiyorlar ki bence linç etmekte azda olsa haklılar bana göre naruto shippuden ile boruto kıyaslanamaz naruto shippuden çok daha güzeldi en azından benim görüşüm böyle
  19. utkudrgn

Bleach Hakkında

Bleach aslen çok iyi animede çok yavaş ilerliyor ve orihime var bide anime boyu kurasaki-kun kurasaki-kun tilt etmese çok iyi anime :d
  20. utkudrgn

Merhabalar

Selam dostum ben Utku 23 yaşındayım umarım forumda iyi zaman geçirirsin ve iyi anlaşırız sohbet muhabbet etmek istersen burdayım...
  21. utkudrgn

Selam!

Hoşgeldiin, ben Utku. 23 yaşındayım, sohbet etmek muhabbet etmek istediğin bir zaman olursa burdayım.Umarım iyi anlaşırız,iyi zaman geçirirsin.
  22. utkudrgn

Selamlar Ben Umut :)

Hoşgeldin dostum, ben Utku, yaşım 23.Umarım iyi geçiniriz,Sohbet,Muhabbet etmek istersen burdayım.
  23. utkudrgn

Selam

Hoşgeldin Sefa, ben Utku. Umarım iyi zaman geçirirsin,iyi anlaşırız.Sohbet etmek istersen burlardayım.
  24. utkudrgn

merhabalar <33

Hoşgeldiiiin, ben Utku.Günlerimi hemen hemen aynı şekilde geçiriyorum.Umarım iyi anlaşırız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.