Jump to content

FuwaFuwa

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

FuwaFuwa kullanıcısının paylaşımları

1. Doğru yere mi açtım emin değilim soru cevap kısmına açmayı denedim olmadı ya da beceremedim xD Boogiepop Phantom izleyeceğim ve emin olamadım Boogiepop Phantom'un remake mi yoksa ilk versiyonu ve mu aralarında fark varsa nedir nedir?
  2. FuwaFuwa

Ao Haru Ride

Bilmiyorum reklama girer mi ama https://serimanga.com/manga/ao-haru-ride bu linkten girebilirsin eğer linke basılmıyorsa direk serimanga sitesinden oku ama benden demesi kanserdir ilk animelerimden olduğu için devamını merak edip okumuştum ama okurken öldüm dirildim İyi okumalar dilerim :)
  3. FuwaFuwa

Selamlar! Can ben

Hoşgeldin aramıza ^^
  4. FuwaFuwa

Manga mı anime mi

Kendilerine göre iyi yanları var Manga okumaya ilk başlarken siyah beyaz olduğu için gözümün alışması biraz zaman aldı (Webtoon manhwa fln onları konu dışı ediyorum) ama alışınca okurken baya eğlenceli oluyor ve çoğu anime manga uyarlaması olduğu için hikayenin kesilmiş kısımlarını yada ek sahnelerini öğreniyorsun neticede animelerde çok kısım kırpılıyor örneğin god of high schoolda o kadar çok kısım atlanmıştı ki tabi o 100den chapterı sadece 12 bölüme sığdırmaya çalıştıkları için her neyse animenin benim için iyi yönü akıcı dövüş sahneleri ve seslendirme onun dışında benim için manga daha iyi he aklıma gelmişken bazı animelerin 2. sezonu gelmiyor ya da 2. sezon çıkarmamak için mangadan ayrı saçma bir son yapıyorlar ve bu animeler azımsanamayacak kadar var örnek verirsem şu an aklıma pandora hearts geldi neyse benim fikrim bu Okuma gereği duyduğunuz için teşekkürler ^^
  5. Adım Reyhan 15 yaşındayım galiba 1.5 yıldır anime izliyorum romantizm türünü pek haz etmem galiba bu ilk animem yüzünden kullandığım nickname Japonca pofuduk anlamına geliyor anime dışında ilgilenmeyi sevdiğim şeyler astronomi kimya fizik ve yabancı diller galiba benim hakkımda anlatabileceğim şeyler bunlar aklıma daha fazla gelmiyor okuma gereği duyduğunuz için teşekkürler ^-^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.