Jump to content

evetoemre

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

evetoemre hakkında

• Doğum günü 01/01/2001

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://steamcommunity.com/id/voidnician/

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

627 profil görütülenme

evetoemre üyemizin başarıları

1. evetoemre

Rewatch yapmaktan neden nefret ediyorum

Evet nefret ağır denebilir ama başlangıç postunda bölümleri dikkatli şekilde izlediğimi belirtmeyi unutmuşum. Özellikle komik bir sahnesi veya ilginç sahneleri izlemekte problem yok tabiki, mesele durduk yere en baştan izleyip bitirmek. Bunu izleyecek anime bulmaya üşenipte yapanlarda nasıl bir mide var mesela, akşam yemeğinde ne yiyorlar merak ediyorum. Cevaplarınız benim için değerlidir seviliyorsunuz ?
  2. Oldum olası rewatch yapmayı gereksiz ve iğrenç olarak varsaydım. Gerçekten beğendiğim bir anime olduğunda yeni bölümünü çok fazla istediğimden rewatch'ın kapısına kadar gidip son anda vazgeçerek geri dönmüş bulundum, belki benzer şeyleri eş veya zıt olsa bile yaşayanlarınız olmuştur. Rewatch hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum..
  3. evetoemre

Herkese merhabalar

geçmiş olsun aynı benim gibi kaliteli içeriklerle başlamışsın bulacağın iki elin parmağını geçmez anime sonrasında izleyecek birşey kalmıyor hepsi birbirinin kopyası
  4. evetoemre

Anime İstek ve Önerileri

güncel isekai + roleplay animeleri söyleyebilecek var mı? sao, overlord ve log horizon bunlara örnek olabilir..
  5. evetoemre

Animelerde iyilerin kazanması

overlord ana karakteri kötü ve kötülüğe zorlanan, benimsemesi gereken türde bir karakterdir kendisi sao'a da benzeyen türdedir umarım yeni sezonları da gelecektir. -28314318
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.