Jump to content

Seppuku

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Yok

Seppuku hakkında

• Doğum günü 09/16/1996

Seppuku üyemizin başarıları

1. Seppuku

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kaichou wa maid sama 4
  2. Seppuku

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1- Itachi Uchiha (Naruto) 2- Alucard (Hellsing) 3- Teresa of the Faint Smile (Claymore) 4- Byakuya Kuchiki (Bleach) 5- Edward Elric (FMA) 6- Allen Walker (D. Gray-Man) 7- Hagi (Blood +) 8- Grimmjow Jaegerjaquez (Bleach) 9- Mugen (Samurai Champloo) 10- Lucy (Elfen Lied)
  3. Seppuku

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

"Omae wa yowai. Naze yowai ka? Tarinai kara da. Nikushimi ga" ''Sen zayıfsın. Neden mi zayıfsın? Çünkü nefretin eksik''
  4. Mtvde hellsing, basilisk, last exile, samurai 7 izleyecem diye gizlice (evdekilere görünmemek için yerlerde sürünerek) giderdim salona mtv yi izlerdim. (o zamanlar 12 de tavuk gibi tünemek zorundaydım ah o annem yok mu annem) uyanırlarsa yatakta olmadığım anlaşılmasın diye yatağın içine yastığımı koyardım sonradan animeyle aşkımızın engellenemeyeceğini anladılar ve salı günleri izin verdiler :D :D Geçen sene de adsl i kapatmışlardı notlarım düştü diye ben de komşudan adsl in şifresini aldım öyle girmeye başladım nete. adsl e reset atmam gerekince de sigortayı açıp kapıyordum yok artık demeyin o aralar bleach (uğruna ölünesi) izliyordum :D :D
  5. Seppuku

En Çok Sevdiğiniz Film

Kill Bill ve Karayip Korsanları serisi :D
  6. Seppuku

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

hiyoriyle hitsugayanın kavgası :D ikkaku :D http://www.youtube.com/watch?v=-PC9u0Mu-W8 ichigonun rukiayı fırlatması :D http://www.youtube.com/watch?v=dAALv9F-q8U ichigonun rukiayı çıplak görmesi :D
  7. Seppuku

gin

aslında her şeyi matsumotoyu sevdiği için yapmıştır kendileri huzur içinde yatsın mekanı cennet olsun
  8. Seppuku

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Urahara kisuke diyorum :D daha bankaisini bile göremedik ama bayağı güçlüdür. hatta ilk bölümlerde ichigoyu eğitirken benim bankaim eğitim için değil öldürmek için uygun demişti kim bilir bankaide nasıl bi gücü var benihimenin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.