Jump to content

CanVR

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

CanVR üyemizin başarıları

1. CanVR

One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?

Şahsi düşüncem animeden başla evet bazen konuları çok uzatıyorlar ama güncele gelincede beklemekten sıkılırsın animeyi en baştan izlemeni tavsiye ederim ben one piece i 4 kere filan en başından bitirdim yani öneririm yukarda bi arkadaşında dediği gibi sanji tayfaya eklenene kadar sıkıcı gelebilir ondan sonra eğlenceli oluyor 300 bölüme kadar az ciddiyet bol komedi var ondan sonra yüksek komedi orta ciddiyet vesayire artıyor en başından izle emin ol çok hoşuna gider ve çok uzun sürer diyede endileşenme bi kere kapıldığında bi bakarsın bitirmişsin :D
  2. eyw bulmuşsun knk saol gerçekten sonunda bunuda okuyabileceğim saol cidden !!!!
  3. knk buda web novel lightnovel değil neyse cevap vermişsin en azından teşekkür ederim:)
  4. indirmeden okuyabileceğim bi yer varmı yoksa indirmek zorundamıyım ?
  5. Arkadaşlar ben bu animeyi bitirdim mangasını güncel takip ediyorum ve WebNovelini bitirdim ama LightNovelini okuyabileceğim bi yer bulamadım ingilizce türkçe fark etmez okuyabileceğim bir site biliyorsanız (ücretsiz olursa çok mutlu olurum) söyleyebilirmisiniz? (uzun sure baktım ama hiç bulamadım bilen varsa yardımcı olsun lütfen !!!)
  6. CanVR

no game no life 2 sezon gelicek mi

3 sene öncemi ne NGNL ZERO yayınlandıktan sonra ikinci sezonun 2 yada 3 yıl içinde gelebileceği söylenmişti ama henüz kesin bi bildiri yayınlanmadı inancımız var ama kesin bir argüman yok beklemeye devam olmadı novelini oku istersen ben daha okumadım ama sana öneririm iyi gibi gözüküyor
  7. CanVR

Çıtır novel önerisi

Rising of the Shield Hero var benim okuduğum macerası bol olan bide kuma kuma kuma bear biraz daha isekai tarzı slice of life tarzı bir novel bide I SAID MAKE MY ABILITIES AVERAGE! var buda eğlencelidir okumak istersen okuyabilirsin hepsi güzeldir...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.