Jump to content

full_metall

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

full_metall üyemizin başarıları

1. full_metall

Dragon Ball Super Kaç Bölüm Olacak?

100 den aşağısı kesmez zaten... :D
  2. Merhabalar. :) Dragon Ball'ın 2.filminin çevirisi yaptım kendim kişisel olarak. Çevirisi yaptım fakat çeviriyi encode yapamadım ve video olarak hiç bir yere yükleyemedim. Üyelerin altyazı yükleme gibi bir durumu var mı diye arıyordum ki varmış. :) Çevirim biraz kötü zira kendim çevirdim. Dinleyerek ve azda olsa İngilizceden yardım alarak çevirdim. Türkçem ve cümle yapıları kötü gelebilir ayrıca ilk uzun çevirim. : :)İyi izlemeler dileğiyle umarım başarılı olmuşumdur. :) Dragon Ball Movie 2
  3. Altıncı sezonun ilk bölümü yayınlanmış :) İnşallah çeviren olur 5.sezonda en son 3 bölüm yayınlandıydı ama. İnşallah devam eder.
  4. full_metall

Naruto Shippuuden Ocak 2014 Programı

Serinin yarısı zaten filler dolu daha 25 bölüm filan oldu biteli ki bu 25 bölümde flashback den geçilmiyor tekrar filler mi başlıcak üstüne... Şimdiye kadar madarayı nasıl yok edeceğini düşünmemiş şimdide nasıl kağıda dökeceğini düşünüyor.. Eğer madem bu sene içersinde bitecek izleyici olarak filler'sız flashbacksiz bölüm beklemek adam gibi naruto izlemek hakkımız.. Asıl akılsızlık diğer izleyişilerin görüşleini hiçe sayıp böyle saygısızca yorum yazmaktır...
  5. Lütfen birisi kıyamet filan kopmadan Detective Conan'nı da çevirsin. Güncel olarak çevrilmesede en azından arasıra bölüm yayınlansın.. 700 küsür bölüm çok fazla ama böyle giderse 1000 ni de geçecek bölüm sayısı. en azından birisi 99.bölümü çevirirse çok mutlu olurum en azından katil kim miş neden öldürmüş cinayetin arkasındaki sırlar çıksın artık ortaya :) Lütfen şu seri ile ilgilenen birisi çıksın artık.. :(
  6. Tabi eğer çevrilirsee ..:( Serinin doğru düzgün bi çevirisi veya çevirmeni bile yokken nasıl ilgi görebilir ki :(
  7. Lütfen birisi şu seriye başlasın artık... Ayda 1-2 bölüm çevrilse seriye başlanılsa seri güncel tutulsa zaten devamı gelecek.. 700 küsür bölüm çokfazla biliyorum ama ben serinin tamamı çevrilsin demiyorum en azından ilgilenen birileri olsun. En azından 200-250.bölüme kadar çevrilse devam bölümlerini izleyebilsek çok güzel olcak. 90 önceki bölümlerin konuları genelde 1 yada 2 bölümlük asıl bölümler 90dan sonra fakat 93 ten sonrada alt yazı yok... Lütfen ilgili kişi veya kişiler bu animeyide göz her nekadar çocuksu gibi gelsede ve her nekadar bellirli bir yaş grubuna hitap ediyor gibi gözüksede ben önemli bir seri olarak görüyorum. Eminim benim gibi düşünen en azından bikaç kişi vardır ve umarım bu seriyede el atan irisi çıkar... Kolay gelsin. Saygılarımla... http://www.turkanime.tv/anime-detay/Detective-Conan
  8. full_metall

TOBİ Uchiha Madara degildir!!! (Kanıtlı) (Spoiler)

zetsu çakrayı başkasından alıp başkasına veriyor veya çakrayı kopyalayabiliyor tobi zaten bi sır kolunun eridiğini bende gördüm :) kyubiyi kontrol etmek için ems gerekli yani en üst seviye şaringan ayrıca kyubiyi çağırdıktan sonra kontrol etmekte ayrı bi mevzu kisame eski mizukage daha sonra madara demişti yüzünü gördü mizukageyi kontrol ediyodu o yüzden demiş olabilir buda zaten başlı başına bi kanıttır bu arada obito olmadığına dair senju klanınyla bi alakası var bi nefreti var adamın herkezi konahaya karşı kışkırtıyor tmm kendi göz koleksiyonu varda kyubiyi nasıl kontrol etti bunun için sadece zetsu yetmez göz jutsusu ile kontrol etti bunu unutmayalım ayrıca kushinanın mührünün nezaman zayıflıcağını biliyordu hem konohanın bariyerini aştı hemde 4.nün kushinanın etrafına kurduğu bariyeri aştı her türlü bu adamda hem uchihadan hemde senjudan daha fazla şeyler var
  9. full_metall

Sagenin Varisi Naruto

uzumaki klanınında kendine has bişeyleri var gerek kekkei genka olsun gerek bariyer teknikleri olsunayrıca 2 yıllık eğitimde bazı görüntüler gördük jiraya eğitim yaptırırken 4.nün mirası dedi bence önemli bişey var ayrıca itachinin verdiği güç var ve bence bu güç ne olursa olsun kyubi dışarı çıktığında etkileşime geçek her ne kadar hızlı olsada amaterasudan biyere kadar kaçabilir ayrıca susano gibi kesin bi savunması var bu savunmayı sadece rasengan teknikleriyle aşamaz eğer diyer elementleride öğrenirse kendi kekkei genkasını oluşturabilirde
  10. full_metall

TOBİ Uchiha Madara degildir!!! (Kanıtlı) (Spoiler)

obitoda olamaz hiiiçç bi alakası yok tobiyle tamam isim benzerliği var ama obito öldüüü 1.si 16 yıl önce kyubi saldırısında tobinin boyu yondaime ile aynıydı bundann 1 veya 2 olmadı 3 yıl önce öldü tobi 2.si sağ tarafı kayanın altında ezildiii buraya dikkaatt kafasının sağ tarafı komle gitti sonra üstüne kayalar düştü 3.obito şaringanını yeni aktivite etmişti bi çentiğimi ne vardı 2-3 yılda nasıl uzay zaman jutsusunu öğrensin ayrıca tobinin madaraya denk bi çakrası vardı adam koskoca kyubiyi konahaya çağırdı obitoda böyle yoğun bi çakra olsaydı zaten ölmezdi 4.sü madem adam uchiha neden daha önce hiiiççç katon kulanırken görmedik hatta kesin bi jutsu dahi görmedik nee minato savaşında nede konanla olan savaşında yani benim görüşüm uchiha klanından ama dışlanmış birisi 9 yıl öncesine dönelim itachiye uchiha klanını katletmesinde yardımcı olan kilit isim buydu buda demektirki hem uchiha hemde sunjularla bi alıp veremediği var ayrıca izanagiyi kulandı ve konanana nediydi bu jutsuyu kulanabilmek için hem uchiha hemde senju kanı olması lzm danzo kulanabiliyordu senjunun genine ve uchihanın göz(ler)-üne sahipti :=) sırf bunlar yeterde artar obito olmadığına ben eminim madarada deyil ama belki genetiğine sahip olabilir
  11. full_metall

Jirayanın geri dönüşü

hernekadar benim görüşüm olsada bence jiraya kesin yaşıyor arkadaşlar elimde kanıtta var :) ve bunlar herkezin bildiği şeyler 1.si kabuto ceset koleksiyonu olan kabuto dahi cesedi bulamadı 2.si pain yani nagato buraya (konaha yani)gelirken öldürdüğüm herkzezi geri getirdim dedi buraya dikat burda jirayadan bahsedilmedi 3.sü herkezin bildiği üzere jiraya konanında sensei siydi ve cesedi bence oda bulamadı hernekadar bahsedilmemiş olsada eğer konan jirayanın cesedini bulsaydı çıkartırdı... 4.sü de jirayanın sadece suda battığını gördük hernekadar ne olduğu bilinmesede boğulmuş olsada jiraya ya nolduğu bi gizem a. nagato onu geri getirmiş olabilir b. başka birisi jirayayı bulmuş ve iyileştirmiş olabilir c.diyer ülkelerin jutsularını bilmiyoruz bildiklerimiz sayılı her geçen gün yeni bi jutsu görüyoruz jiraya olsun başkası olsun bi çeşit jutsu kulanarak geri gelmiş olabilir 5. kishi jiraya kesin öldü demedi her nekadar hakkında bişey dememiş olsada gelecekte nolcağını bilemeyiz benim görüşüm bunlar jiraya narutoya güveniyor duu.. oyüzden savaşa katılma gereğide duymaya bilirde ayrıca dip not :) ölü birisini çağırmak için beden şart deyil dna örneği yeterli bknz deidara adam kendini patlattı bee hiç bi parçası kalmaması gerekliyken nasıl olduda geri döndü sırf burdan anlayabilirsiniz kabuto deidarayı bile geri getirebildi ama jirayadan bişey yok...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.