Jump to content

Ucanbirkedi

Üyeler
  • İçerik sayısı

50
  • Son ziyareti

Ucanbirkedi kullanıcısının paylaşımları

1. İyi geceler.
  2. İyiyim, siz nasılsınız? Umarım herkesin hafta sonunu güzel,sağlıklı ve mutlu bir şekil geçer.
  3. Günaydın.
  4. Tabikide aşırıya kaçmadığım zaman istediklerimi yapmama izin veriyorlar.Benimle sohbet ettiğin için teşekkürler ve İyi geceler.
  5. Yok ben daha yeni liseye geçtim,nasıl anlatayım yaptığım aktivitelerin bağımlısı oluyorum ailemde yasaklıyor ama hiçbir engel beni durduramaz(sadece beni daha fazla cezbeder).
  6. İyi akşamlar,nasılsın?
  7. Gözününden de kaçmıyor,sınavlara girmiyorum ondan bide düşük not alma stresinden kurtulduğum için ama hala oyun oynamak yasak neyse dert değil en azından diğer şeylere karışmıyorlar.
  8. Haftanınızın iyi geçmesine sevindim,benimde iyi geçti.
  9. İyi akşamlar,haftanız nasıl geçti?
  10. İyi gibiyim, sen nasılsın abi?
  11. Günaydın.
  12. İyiyim,sen nasılsın abi?
  13. Herkese günaydın,güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle .
  14. Blackpink grubunun şarkılarını dinliyordum.
  15. Müzik dinliyordum,senden naber?
  16. İyiyim,annem beni zorla dışarı çıkardı markete gidip geldim.Senden ne haber abi?
  17. Günaydın.
  18. İyi geceler.
  19. Günaydın. Bizede tatilde ek ders yapabileceğimizi söylenmişti konular fazla olduğu yetiştiremiyoruz diye bahane buldularbizde birşey diyemedik .Sınavlar başlayacak çalışasım gelmiyor.Senin açındanda zor Allah bizim gibi öğrencilere kolaylık versin.
  20. İyiyim,boş boş geziniyorum, sen nasılsın abi? İyiyim,sen nasılsın Capri?
  21. Günaydın.
  22. Yatağımda kıvranıyorum,senden naber? Herkese iyi geceler.
  23. Günaydın.
  24. Geceleyin geç yattığıma dediğim şeyleri yaptığım zaman bile uyanamıyorum ama alışınca erken bile kalktığım oluyor.Hmm o zaman en ufak bir sese dahi uyanıyor musun?"Titreşimde olduğunda bile uyanmak" iyi bir şey mi kötü bir şey mi karar veremedim şimdi.
  25. Bidahakine dikkat edersin ben bazen alarm kurduğum halde kütük gibi uyuduğum için dersi kaçırıyorum.Fazladan alarm kurmanı ve sinir bozucu bir sesi olmasını tavsiye ediyorum bende işe yarıyor :)Bende iyiyim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.