Jump to content

Ucanbirkedi

Üyeler
  • İçerik sayısı

50
  • Son ziyareti

Ucanbirkedi kullanıcısının paylaşımları

1. Ne kadar fazla uyursam kendimi o kadar enerjik hissediyorum ve mutlu oluyorum(kısacası tembellik için).
  2. Bizim okulda ders saati 9:20 daha erkene alabililer mi diye bir kere hocaya sormuşlardı .Benim için dersler ne kadar erken biterse o kadar iyi.
  3. İyi geceler.
  4. Yanlışıkla fındık yedim dalgınlığıma geldi sonra abimin beni uyarmasıyla hatırladım.Hayırdır saat kaçta kalkman gerekiyorda moralin altüst oldu?
  5. İdare ediyorum,biraz kestireceğim.Sen nasılsın abi?
  6. İdare ediyorum,bugünde ramazanın ilk gününde orucumu zedelemeyi başardım,unutkanlığıma bahane ederek vicdanımı rahatlatıyorum. Sen nasılsın Luna?
  7. Selam,geçmiş olsun umarım kısa zamanda sorununu halledersin.
  8. Şuanlık iyiyim,sen nasılsın abi?
  9. Günaydın...
  10. Bende iyiyim diyelim iyi olalım. Afiyet olsun,benim yerimede ye güzelse.
  11. İyiyim,sen nasılsın Capri? İyi akşamlar,naber Sitonyum?
  12. İyi akşamlar,iyi olmaya çalışıyorum,siz nasılsınız? Yediklerine dikkat etmeni tavsiye ediyorum (bunu bir abur cubur düşkünü söylüyor). Şimdi ne yediğinide merak etmiyor değilim Hawa.
  13. İstediğin şeyi tam olarak doğru anlayamadım ama izlemediysen yaşamdan kesitlerden Barakamon ve bağlantılı animesini önerebilirim.
  14. İyiyim,can sıkıntımdan ne yapacağımı şaşırdımmüzik dinliyordum,sen ne yaptın abi?
  15. Hangi türler ile ilgilenirsin,pek fazla seri izlemedim ama yardımcı olmak isterim.
  16. Bir bakıma evet hiç bir şey yapasım gelmiyor bir haftadır. Sen nasılsın?
  17. İyi akşamlar,nasılsınız?
  18. İyi geceler millet...
  19. Bilmem iyiyim galiba,sen nasılsın abi?
  20. İyi akşamlar abi.
  21. İdare ediyorum diyelim,arada bir selam vermen hiç yoktan iyidir.
  22. Hoşgeldin Sitonyum,naber?
  23. Derse gireceğim birazdan sabırla bekliyorum,senden naber Capri?
  24. İyi yolculuklar pega abi.
  25. Uykumu açmaya çalışıyordum,senden naber abi?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.