Jump to content

Ucanbirkedi

Üyeler
  • İçerik sayısı

50
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Tabikide aşırıya kaçmadığım zaman istediklerimi yapmama izin veriyorlar.Benimle sohbet ettiğin için teşekkürler ve İyi geceler.
  2. Harika
    Ucanbirkedi reacted to Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi akşamlar. :3

Kentaro Miura'yı saymazsak haftam gayet güzel geçti.
  3. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Haftanınızın iyi geçmesine sevindim,benimde iyi geçti.
  4. Teşekkür
    Ucanbirkedi reacted to Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Vay hain nxkslslsjsjw :D Afiyet bal şeker olsun :D 
    Oo k-pop demek. Pek tarzım değil benim ama güzel şarkıları vardı :) İyi dinlemeler 
  5. Teşekkür
    Ucanbirkedi reacted to Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi geceler 

6. Beğen
    Teşekkürler :D

Konuştum biraz hocayla, diğer hafta quiz yapacakmış, o yüzden bu hafta işlemesi gerekiyormuş. Tatili lehimize kullanılım felan dedi. E madem öyle en baştan bunu desene bana :D Zaten evdesiniz gibi saçma bir cümle kurmana gerek kalmazdı :D Neyse ben de çok üstelemek istemedim, çok istiyorsa yapsın ne yapayım artık.
    E madem yetiştiremiyorlar söylesinler MEB'e tatil koymasınlar. Sanki biz kendi kendimize tatil ediyoruz. Yetiştirememeleri kendi problemleri. Neyse, eğitim her zamanki gibi şaşırtmıyor :D

Amin amin :) Vallaha çalışma isteğinin gelmesini beklersen büyük çuvallarsın :D Ne olursa olsun kendini bir şekilde dersin başına oturtmaya bak, gerisi bir şekilde gelecektir. 
  7. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from kirpii in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Herkese günaydın,güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle...
  8. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from exdegie in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
  9. Beğen
    Günaydın.
  10. Harika
    Ucanbirkedi reacted to RuviDerler in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hahah çok mantıklı ama şu ankinden daha sinir bozucu bir ses ile uyanmak yerine sonsuz olan uykuya bilinçli geçiş yapabilirim ndkenfnenwlldks
    İyiyim sen? 
  11. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
  12. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi akşamlar Capri.
  13. Harika
    Ucanbirkedi reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Haha biliyorum da pek yazmadığından dedim. :) İyiyim, sen nasılsın? :) 
    Hahaha evet bir de onun devamı var yani. :D 
    Hahaha yani ne doğru ne yanlış diyelim. :D Teşekkürler takip için. :) İstediğin gibi gelip konuşmaktan çekinme. :) 
    Haha sabah girememişsin demek, oh ne güzel kaçırdığın dersleri görebileceksin. .D 
  14. Harika
    Ucanbirkedi got a reaction from exdegie in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hoşgeldin.

15. Harika
    Ucanbirkedi reacted to exdegie in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hoş bulduk. Yanıtın için teşekkürler :)
  16. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from DinginKurbaga in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydınlar...
  17. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from kirpii in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bende iyiyim diyelim iyi olalım.
    Afiyet olsun,benim yerimede ye güzelse.
  18. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi akşamlar abi.
  19. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from syncdes in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi geceler...
  20. Teşekkür
    Ucanbirkedi got a reaction from excalibur in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydın,nasılsın?
  21. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from l_arminn_arlert_l in Selamlarrr uwu   
    Aramıza hoşgeldin,müsait olduğun vakit sohbet etmeye bekleriz...
  22. Teşekkür
    Ucanbirkedi got a reaction from Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hoşgeldin...
  23. Üzgün
    Ucanbirkedi got a reaction from DenizKombas in Merhaba, yeni katıldım   
    Aramıza hoşgeldin,müsait olduğun zaman sohbet etmek istersen mekana bekleriz...
  24. Harika
    Ucanbirkedi reacted to ElegantWave in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bence herkese uzun veya kısa saç yakışmıyor mesela bana kısa saç,bir arkadaşım var onda uzun saç. :) 
  25. Beğen
    Ucanbirkedi got a reaction from alcerius in slm bn new   
    Aramıza hoşgeldin,keyifli zamanlar dilerim...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.