Jump to content

arondomotaku

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

arondomotaku kullanıcısının paylaşımları

1. herkese iyi akşamlar (ToT)/~~~
  2. fransızca zor ya zorunlu olmasa tercih etmezdim ama matematiği falan hep fransıca görüyoruz o yüzden bilmek zorundayım işte
  3. tanıştığımıza memnun oldum :D
  4. hadi bakalım sonumuz hayır olsun öwklmds
  5. kavga mı ediyorsunuz eğer bu bir kavga ise neden bu kadar kibarsınız kafam çok karıştı (´・ω・`)?
  6. ben de bu sene 11. sınıfım 1 sene fransızca hazırlık okudum ama ben de 17 yaşımdayım
  7. açıyorum bir dk
  8. my anime list hesabım yok ya ama açarım bu gün
  9. ben çok ağlak biriyim pek kaldıramıyorum you lie in april izledikten sonra o kadar çok ağlamıştım ki annemler beni zorla psikoloğa götürmeye çalışmışlardı diyorum çok üzücü bir anime izledim inanmıyorlar da bu nedenle biraaz uzak duruyorum :)
  10. teşekkürler =P =]
  11. Muhabbet etmeyi çok seviyorum ama muhabbet edecek pek arkadaşım yok bir tek yine burada tanıştığım bir arkadaşım var onun dışında pek anime ile alakalı konuşabileceğim biri yok ben 2003'lüyüm yani 17 yaşımdayım 11.sınıfım 7.sınıftan beri anime izliyorum etrafımda kimse anime izlemiyordu bende youtube 'de bir vido görüp başladım o günden beri bırakamadım çooooooooooooook seviyorum anime izlemeyi böyle bende durumlar . Tür olarak bende her şeyi izlerim harem, ecchi, yaoi, yuri dışında ama romantik komediyi birazcık daha fazla seviyorum ama komedisi ağır basarsa bana kalırsa zaten gün içerisinde yeterince modumuz düşüyor anime izlerken de ağlamayayım değil mi :D
  12. arondomotaku

Kahramanlık Akademim 10.Cilt

evet evet boku no hero academia yada my hero academia yazarsam beni ingilizce yada japonca olanlara yönlendirebileceğinizi düşündüm türkçe almayı istiyordum bu nedenle internette geçen adı ile yazdım hala 10. cildi bulamadım ama japoncada çeviri yapılmış olanları buldum 2 ayımı aldı bulmak ama değdi anime ile arasında küçük farklar var ama baya iyi
  13. merhaba herkese günaydın buradaki ilk günüm şimdiden tanıştığımıza memnun oldum umarım iyi anlaşırız (*^-^*)
  14. arondomotaku

Knk Dm yoluyla sordum ve Japoncadan çeviri yaptıklarını söylediler. Ayrıca instagram sayfasında çevirmenleri bir ara "Your name son okumalar tamamlandı" diye story atmıştı ve orada manganın hem japonca hem ingilizce versiyonları bulunmaktaydı. Şahsen ben hem baskısını hem çevirilerini beğeniyorum. Lisanslı satılış yapılıyor, Türkiyeye çizgi roman sektörünü, kültürünü tanıtmış adamların işini savsaklayacağını düşünmüyorum. Zaten korsan olarak, gönüllü olarak çevrilen mangaların büyük çoğunluğu İngilizceden çevriliyor. Japoncadan çeviren var mı bilmiyorum bence yoktur ya da yok denecek kadar azdır. doğrudur yine de bilgi için teşekkürler o( ̄▽ ̄)d
  15. arondomotaku

kesinlikle haklısın :D
  16. arondomotaku

kesinlikle haklısın ben de ilk kere manga biriktirmeye başlıyorum
  17. arondomotaku

teşekkür ederim :)
  18. arondomotaku

çok teşekkürler geri dönüşün için deneyeceğim :)
  19. Herkese merhabalar Kahramanlık Akademim serisinin mangasını satın almak istiyorum fakat 10.cilt hiç bir şekilde yok çok rica etsem yardımcı olabilir misiniz eğer elinde olan ve satabilecek biri varsa o da olur her hangi bir sitenin linki 'de olur eğer biri yardımcı olursa çok sevinirim . Şimdiden çok teşekkür ederim Mutlu günler :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.