Jump to content

saku

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

saku hakkında

• Doğum günü 03/04/2001

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

11995 profil görütülenme

saku üyemizin başarıları

1. tamam tamam en 180 sensin :D doğrudur cennetten arazi falan istersen bir discord uzağındayım unutma ;)) nedir bu gencecik yaşımızda sınavlardan çektiğimiz... benim arkadaşlarımla saatler uymuyor anca yazın oynıycaz herhalde :/
  2. kime göre neye göre yakın acaba :D kraaaal ben 5 kere oruç tuttum benim yerim hazır zaten :D
  3. tatava yapma sanki kendisi 180 yalan borcum mu var hep günahımı alıyon :D
  4. ne boduru bıdık 170im ben :D yok ayıp olmasın diye yerim, ayıptır geri çevirmek :D
  5. hahaha ben 58im ŞÜŞKO. önemli değil bugün de cahil kalmadın :D ayıpsın çalışıyorum tabi ye iç yat alırsın tabi :D ikram edersen yerim tabi :D
  6. kaç kilosun, bana kilonu söyle sen bi kere (manada birleşik yazılır kiloma laf etmeseydin düzeltmezdim :D) öyle yapıcam bi yandan da oyun oynıycam ÇÜNKÜ SINAVIM OLMİCAAAK he ya dersler online ya giriyom arada saol şekerim şerbetli tatlı yiyemiyorum çok ;) baklava yapabiliyon mu helal olsun sana şüşko
  7. hıııı zor veririm, zaten 3 4 kilo versem yetiyo sanki senin gibi 29 kilo aldık da >:( ben onu bitirene kadar sınav geçer zaten sonra da ağlamak sorun olmaz tabi zaman bol
  8. napiyim işte sınava az kaldı tutuşuyorum hangi oyunları oynuyorsun? sus sen kötü dünyalı yaza geliyorsak napim sanki plaja gitçem okul kapanır kapanmaz... hem ben yazın başında antrenmanla hızlıca veririm :D tam şu an hayatın içinden dramatik ve romantik anime izleme mevsimi benim için acaba devam mı etsem clannada diyorum :D teşekkürler müthiş sıfatlama yaparım
  9. mezun + lisede hazırlık okudum. İki pandemi senesi boyunca üni sınavına çalışmak nasıl bir eziyettir anlatamam... Liseyi özlemeye başladım bile ben ama bilemiyorum üniye geçince ve pandemi kalkınca hala özlemeye devam eder miyim :D lafı bile olmaz :D
  10. oooo pega gibi, hangi bölüm? benim yaşıtlarım da üni 2de ben de üni 2de sayılabiliyor muyum burda :D? Tabi MALde liste hazırladım bile kendime yaz için :D tamam hadi senin olayın için istisna yapabilirim :D
  11. o reklam gerçekti tek sorun hiçbir kanıtım ve tanığım yok :( vericem o kiloları kıskanma :D hııı evet gördüm bir şey demeyişini 6 ay önce (sanırım 6 ay olmadı ama sen anladın dediğim şeyi)
  12. yaaa aşk olsun izlesem senden mi saklicam :D? ben daha iyisini yapsam zaten bilim adamı olurdum şimdiye :D gene clannad mı izletiyorsunuz foruma yeni gelenlere :D
  13. teşekkürler :D sen girdin mi girecek misin sınava? Yazın yapacağım şeylerin hayaliyle hayata tutunabiliyorum zaten :D evet en iyi tarafı da o :D
  14. biz de iyiyiz işte sınavım var o yüzden nadiren geliyorum ama yazın buralarda çok olurum diye umuyorum :D evet, ben de memnun oldum:) arada bi ösym din sorularını aşırı zor yapıyor o zamanlarda da peygamber efendimiz gelse yapamazdı diyorlardı :D
  15. ben izlemiyom ki benim izlediğim yayıncılar dalga geçiyor :D çalışıyom ama bu ösym kimyasını bohr gelse yapamaz
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.