Jump to content

Sandrie

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Light novel okumak, anime izlemek, manga ve webtoon okumak, saçma sapan kişileri shiplemek hehe

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Sandrie üyemizin başarıları

1. Sandrie

Anime İstek ve Önerileri

Bana komedi türünde anime önerebilir misiniz ama lütfen içinde üzücü bişiler olmasın
  2. Sandrie

Anime İstek ve Önerileri

Bana attack on titan gibi içinde savaş ve gizem olan bide ayrı olarak orta çağ zamanında geçen anime önerebilir misiniz
  3. Sandrie

Anime İstek ve Önerileri

Zindan ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka animesini izledin mi bilmiyorum ama muhtemelen izlemişsindir çünkü gönderdiğin listede vardı ehehehişte o animeyi ben ana karakter kadınlara takıntılı diye yarıda bırakmıştım ama izlesem mi ki karar veremedim
  4. Sandrie

Anime İstek ve Önerileri

benim bildiğim bi tsurune ,tsubasa, haijime no ippo ve one outs var ama gorjek biliyodur onun yanıtını bekle sen
  5. Sandrie

Anime İstek ve Önerileri

Şimdi size bişi sorcam Zindan ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka animesinin birinci bölümünün yarısında bıraktım ama izlesem değer mi karar veremedim biraz yardım edin onegaibu arada animenin ismi ne uzunmuşha bide Jojoyu, steins gate ve nanatsu taizai mi ne onlarda da biraz kararsız kaldım steins gate in ilk 12 bölümüne sıkıcı diyolar ya sizce öylemi yoksa değer mi izlemeye
  6. Sandrie

Anime İstek ve Önerileri

Sende ne izlemişsin bea bende gelmiş burada kendime otaku diyom
  7. Sandrie

Anime İstek ve Önerileri

Gönder hepsini kral bekiyorum
  8. Sandrie

Anime İstek ve Önerileri

Öneriler için bende sana koooocaman bir kalp hihi
  9. Sandrie

Anime İstek ve Önerileri

Goblin Slayer dışında hepsini izledim ama yine de teşekkürler ayrı olarak manga önerileri içinde teşekkürler baya bi zamandır manga okumuyordum tehe~
  10. Sandrie

Anime İstek ve Önerileri

Bana intikam veya isekai animeleri önerebilir misiniz? Ne kadar araştırma yapsam da Tate no Yuusha dışında zevklerime hitap eden bir anime bulamadım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.