Jump to content

lelouch43

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

lelouch43 kullanıcısının son zaferi 3 Ekim 2021

lelouch43 en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

lelouch43 üyemizin başarıları

1. çok teşekkürler .oldu
  2. Ben değiştirmedim beyaz daha iyiydi .Mobilden girince beyaz olmaya devam ediyor.Genelde bilgisayardan giriyorum. Beyaz yapmanın yolu var mı ? teşekkürler şimdiden.Kusura bakmayın yanlış yere açtıysam .
  3. güncel animelere ön yargılı olan çok .o yüzden bu tarz çok anime kaçıyor .Benim ön yargım yok.Ama bu animeyi yorumlar sayesinde izledim.Normalde çıkacak animelerde hiç ilgimi çekmemişti.Bu tarz yapay zeka robot olaylarını genellikle severim zaten.Benim bu sezondaki favorilerimden biri.
  4. lelouch43

Konosuba 3.Sezon

manga ln hakkında bilgim yok ama devamı niteliğinde filmi var izlemediysen onu izlemeni öneririm
  5. çünkü blu rayla çıkıyor bildiğim diğer bölümleride haziranda felan gelecekti bende bekliyorum
  6. lelouch43

plunderer animesi ve mangası

iyide sezon finali bitti .yeni bir sezon duyurulabilir.8 sene sonra yeni sezonu gelen animeler gördük .genel olarak beğenilmesede çizimleri vs benim beğendiğim bir animeydi.manga okumayı vs sevmem ama manga okumayı bile düşündürttü bana.yeni sezonu yakın zamanda gelmezse okumayı düşünüyorum.
  7. Keijonun blu rayı türkçe altyazılı olsa alırdım üzüldüm iptal olmasına :( High School Of The Dead mangakasının öldüğünü biliyorum bu zaten çok üzmüştü devam etmemesi Claymore animeyle manga farklıymış animesi çok zevk alarak bitirmiştim ama devam etseydi izlerdim buda üzenlerden biri
  8. lelouch43

Anime İstek ve Önerileri

slime çok sardı onun gibi saracak anime arıyorum çoğu isekaiyi bitirdim dororo(2019 ) sarar mı ? kalite aramıyorum akıcı aksiyonlu sıkılmayacağım anime arıyorum önerilerinizi bekliyorum uzun animeler izlemiyorum teşekkürler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.