Jump to content

Luchia Nanami

Kayıtlı Üye
  • Content Count

32
  • Last visited

1 Follower

About Luchia Nanami

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/13/1994

İletişim Yöntemi

• Website URL
    https://myanimelist.net/profile/-Luchia

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

749 profile views
  1. Valla 700ü aşkın bölümü tekrar izleyebileceğimi sanmıyorum ^^'Gintamayı bile izlemedim =D izlemediysen Gintama öneririm ^^ Efsane seridir =D
  2. Oo sen bitirmişsin o.O Filmlerin hepsini ben de izledim ama animede gerideyim biraz ^^' Mangasını bitirmiştim ama
  3. Gintama sever hoş geldin =) Ben Gintamaya tapıyorum resmen öyle böyle değil *-*
  4. Sınıf öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim.Artık mezunuz bu dönem =D İşte tek kötü tarafı Kpss yüzünden atanıp atanmama durumu :/
  5. Hoş geldin Oğuz =) Ben de Narutoyu ilk başta Animezde izlemiştim =) Şimdi türkanimeden devam ediyorum izlemeye =) 120lerdeyim.
  6. Driftersı bitirdim.Değişik bir havası vardı animenin.Fena değildi.
  7. Hoş geldin Gece =) İzlemediysen Gintamaya başlamanı öneririm =)
  8. Hoş geldin forumda keyifli zamanlar geçirmen dileğiyle~ Ben de Animezdeki çoğu animeyi izledim.Hatta ilk önce Narutoyu oradan izledim.Şimdilerde de devamını getiriyorum.
  9. En son Passengers filmine gitmiştim.Harika bir filmdi.Bilimkurgu severlerin izlemesi gereken bir film. En son izlediğim film ise Küçük Esnaf.Beklentimden yüksek çıkan bir filmdi.
  10. İzlemedim alttaki Gintama izledin mi ?
  11. Çeviri için teşekkürler =D Geçen hafta bu animeyi izlemiştim.Filmini de bugün izledim.Güzeldi =D
  12. @FuneraireS, @panres ve @ARE-YOU-SURE doğum gününüz kutlu olsun ^^
  13. Çeviri için teşekkürler =D İzlemeyi düşündüğüm bir film.En kısa zamanda izleyeceğim =D
  14. Çeviri için teşekkürler =D Harika bir filmdi =D Atmosfer,duygu,her şey harikaydı =D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.