Jump to content

Isarabi

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Isarabi kullanıcısının paylaşımları

1. xFansub Teekyuu ! (Seri xFansub Grubu Tarafından Tamamlanmıştır) İZLE Aquarion Evol (20. bölümden itibaren xfansub tarafından Tamamlanmıştır. ) İZLE To Aru Kagaku no Railgun (11. Bölümden itibaren çevirisine başlanmıştır) İZLE
  2. Isarabi

Kakashi çalışmamdan biri

Eline sağlık
  3. TurkAnime.Tv - Turkanime-chat.chatango.com - turkanime.tv/duyurular/turk-anime-tv-radyo-test-yayini-basladi

4. Isarabi

Sogeking Cosplay by [RedBaron]

video silinmiş :D
  5. Isarabi

izmir cosplay convertion

qq
  6. Isarabi

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

History's Strongest Dicipline Kenichi 20-44
  7. Isarabi

En Beğendiğiniz Cosplay!!

qq
  8. Isarabi

Anikeyf Fansub

En sevdiğim fansublardan birisiniz zaten 2 tane seviyorum Animekeyf - AnimeOu 10 numara fansublar
  9. Isarabi

AnimeOU

Anime Ou Mükemmel bir Fansub bence ... İzlediğim En iyi Animeler Kalite olarak anime ou' dan çikma
  10. Linkler Kırık Sanırım Başkasına ait
  11. Isarabi

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Steins Gate 5. Bölüm
  12. Isarabi

Naruto Sona Yaklaşıyor.

Haklı yav beklemesi çok sıkıcı One piece Çok Sıkıcı Bitsede fena olmaz hani Konusu çok yavaş ilerliyo ama Naruto Bitmemeli Hokage olmadi daha yav Hokage olup hinataylan evleneydi nolurdu Masashi Keshimoto bunu yapmayacaktın :D Bari Şu Masashi yeni bi anime yapsa Naruto gibi Narutoda Fillerde bile sıkılmıyodum yav :ph34r:
  13. Bende Düşündüm ama Bence İlgisi yok Naruto' nun Son günleri Bir süpriz olabilir ama sanmıyorum Naruto chuninn olamadı daha hokage olmasını mı bekliycez bide Akipudden serisi yalan oldu ozaman naruto final veriyorsa :S
  14. Isarabi

Elfen Lied Gif - Avatar

Güzel paylaşim..
  15. Isarabi

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Naruto = Sakura Naruto Shippuden = sakura Naruto Movie 1 = sakura Movie 2 = Sakura Movie 3 = Sakura Movie 4 = Sakura Tüm sakuralardan nefret ediyorum Bide Pokemon = Misti Zampaktulardan(Sode no shir bilmem nesi hariç rukiyeninki hariç yani :D) bide Captain Tsubasanin İçindeki tüm karakterlerden :D Bide Şu yenianimeci ne nen Yıllarımı verdim animeye :D
  16. Isarabi

Naruto Sona Yaklaşıyor.

Hiç Beklemezdim Akippuden falan Yalan dolan ozaman :) Daha Joinin olmamıştı yav kage olcakti hinataylan evleneydi nolurdu Masashi Keshimoto ayıp nen sana :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.