Jump to content

Pøllux

Kayıtlı Üye
  • Content Count

640
  • Last visited

• Days Won

13

Pøllux last won the day on October 8 2013

Pøllux had the most liked content!

About Pøllux

• Rank
    Chaos
  • Birthday 02/15/2000

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

6,258 profile views
  1. Asıl soru şu ? Siz nesini biliyorsunuz ki diğer ülkelerin? Fransa'dan 8 şehir sayamayız hiçbirimiz , İskoçya kültürü hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Daha varlığını bilip haritadaki yerini bilme zahmetine katlanmadığımız o kadar yer var ki . Şimdi gelmiş burda bizi kimse bilmiyor diye üzülüyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Orta-Doğu'nun İslam politikası ile Avrupa'nın "modern" politikası ile birleşik bir ülke olduğunundan 2 taraftan da değişik şekilde tanınıyoruz. Avrupalılara göre(hepsi değil.) ülkedeki neredeyse herkes takke türbanla geziyor, orta-doğu'ya göre Türkiye Avrupa'nın kölesi olmuş ve
  2. Harika, tek kelimeyle mükemmel . Lütfen , devam et :D
  3. Vampire Knight yazmış başka bir şey yazmamış nasıl aşağılamış :D Sana göre süper olan anime diğerleri için iğrenç olabilir tabi ki.
  4. Hoşgeldin! Herhangi bir sorun yada problem olursa bana veya istediğin herhangi birine sormaktan çekinme :D
  5. Bu diziye başlamak istiyorum ama 1. sezondan başlamak istemiyorum. Hangi sezonu önerirsin? Görüntü kalitesinin güzel olduğu ve komedinin,aksiyonun bol olmaya başladığı bir sezon lazım Ayrıca her sezon doktor değişiyormuş, bunu beynim nasıl kaldırıcak bilmiyorum , birini özlerim , yeni gelenden nefret ederim falan diye başlamak istemiyorum
  6. Anime önerin :(

1. Show previous comments  4 more
    2. Sina

Sina

Hangi animeleri izledin bilsem iyi olurdu boş boş öneri yapıp hem kendimi yormak hemde işe yaramamak istemiyorum :D Aklıma hiç anime de gelmiyor ayrıca :D

3. Uchıha sasuke

Uchıha sasuke

İnazuma eleven izleyin süper anime kesin izlememisiniz :) :) :)

7. Bütün hentai ve ecchiler Naruto Sword Art Online I Danganroppa Shingeki no Kyojin Pokemon Yu-Gi-Oh GX'den sonraki hepsi
  8. Bazı insanlar izlediği şeyden utandığı için "çizgi film değil, Anime!" diye kavga ediyor kendini gururlandırıyor. Ki o kişiler aslında açıkta herkesin önünde anime izlemekten de çekinen kişiler. Ben otobüste dolmuşta sıkıldığım zaman açarım animeyi izlerim kulaklığımı takıp . Soran olursa çizgi film izliyorum derim. Kimsede benle ne dalga geçer ne kızar. Anime mi izliyorsun? Diye soran bir kıza "Evet" dedikten sonra yanımdan kalktı ve başka yere oturdu. Ama gerçekten eğlenceli birşey. Bazen Anime mi izliyorsun? Sorusunu aldığımda genelde "Hayır, çizgi film bu" diyorum ve Trollüyorum resmen
  9. Harikalar. Açamayanlar için : Bazıları forum kurallarını geçiyor bu arada
  10. İlla söylettireceksiniz SAO'nun başarılı olmasının ana sebeplerinden birisi yapımcıların reklam ve tanıtıma milyonlarca dolar yatırması. Ondan sonra belirli bir yaş aralığındaki izleyicileri çektiler AYRICA anime izlemeyip direk SAO'ya başlayan izleyicilerde aldılar ve bu başarıdır. Gerçek anime böyle yapılır, tanıtım ve reklamı bol yapılır yatırım çoktur ve böyle animeler daha fazla popüleriğe gider, ama ilgi çekmeyi başaramayan harika animeler ise çöpe gider. One Piece'e son 11 yılda Reklam amaçlı yapılan yatırım SAO'nun kinin 20%si bile değil.Japonya ve Amerika/İngilterede yapılan reklaml
  11. Önceki tanıtımlarıma bakmanı öneririm, bu puanlama SAO gibi içine edip kendini şu an 2. bir seriyle toparlayıp para peşinde koşan yapımcılar için yeterli bence. Olabildiğince iyi konuştum çünkü gerçekten kötü değil Alfheime göre. OST'si 1. Sezonuna göre çok daha kötü onun dışında pek kötü bir unsur yok ve herşeye 10/10 verirsem artık düzgün oylayacak anime kalamaz. Teşekkür ederim senin ve herkesin yorumu için :D
  12. MERHABA! Eğer benim kim olduğumu ve ne yaptığımı bilmiyorsanız , çok kötü . Ama gerçekten önemli değil! Ben Tunç ve genelde anime yorumlayıp animeler hakkında kimsenin okumayacağı uzun uzun yazılar yazarım ve anime fanboyları benden nefret eder. Bugünkü iğrenç yazımda SAO 2'yi yorumlayacağım. II(2nin logosunu bulamadım :( ) Öncelikle SAO'nun ilk sezonunu eski yazılarımdan birine iyice çöpe koymuştum. Yaptıkları değişimden nefret etmiştim vs. Ama bu çok güzel be abi. Gerçekten SAO'yu tekrardan izliyormuş hissi veren bir şey. O birkaç ay öncesi yaptıkları çöp değil. Gerçekte
  13. Hmm tamam teşekkür ediyorum. Bende günde en az 8 oyun falan oynuyorum ama evimdeki internet problemleri nedeniyle bazı günler hiç giremiyorum. 2-3 ay ara verdim ve ligim çok düştü ama son 1 aydır oyuna tekrar alıştım diyebiliriz.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.