Jump to content

esmawl

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

esmawl üyemizin başarıları

1. esmawl

Attack on Titan (138. Bölüm spoiler)

SALKMDLSAKŞDMWQİEKNWQĞEOINKWEQ mangayı nasıl okudun ya eren artık çok farklı bi dünyada onları korumak için kendini feda etmiş, sen gelmiş anlaşalım diyosun. o da çok meraklıydı zaten kendini ölüme götürmeye. şuan marleylilerin eldianlılara yaptıklarının KAT VE KATINI eren bütün dünyada uyguluyo, sence bunu yapmış olan birisi bi konuşmayla fikrini değiştirebilir mi? ayrıca sadece marley değil, dünyada ki herkes onlarla düşman, bunu 4. sezonda çok iyi görüyoruz. erenin şu an onların dünyasında yapılabilecek en kötü şeyi yapıyor. :D yanlış anlama ben kimsenin tarafında değilim, eren de en sevdiğim karakterlerden biridir. neden bunu yaptığını açıkca anlayabiliyorum, o da durdurulmak istiyor hatta mikasa'ya ben senin için neyim diye sorduğunda kaçmak için bi neden aradığını görebiliriz. AMA ne kadar anlayabilsem de bu kadar ileri gidebilceğini düşünmezdim. kendine bu kadar acı çektirmesine gerek var mıydı, orası tartışılır fakat şuan AOT dünyasında mutlu olan kimse yok. paradis adasındakiler dışında tabi. onlarda hiçbi şey bilmiyo yazık cahilllik mutluluk derler ya o işte. milyonlarca insan öldürdü, bunun içinde onlardan nefret eden de vardı, onlardan haberi olmayan da. ah remzi'm benim.. minik meleğim. onlar gibi kaç milyon kişi iğrenç bi şekilde öldü kim bilir. eren yine yaşattığı şeyi yaşattırarak son buldu. eminim ki bunu o da istemezdi ama 'Beautiful Cruel World' dedikleri kadar var:D. her neyde çok konuştum ama fikrine kesinlikle fikrine katılmıyorum. erenle anlaşmak için çok geç, durdurmanın tek yolu onu öldürmek. zaten onun kaderinde ölümün olduğunu önceki sezonlarda da, ovalarda da gösterilmişti.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.