Jump to content

RuiNoCanon

Kayıtlı Üye
  • Content Count

39
  • Last visited

1 Follower

About RuiNoCanon

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/08/1993

İletişim Yöntemi

• Website URL
    http://myanimelist.net/profile/RuiNoCanon

Profil Bilgileri

1. Woaa!! Yamada'nın mangası gerçekten ilgi çekici. Animesini de kesinlikle izleyeceğim (Y) Gerçi OVA değil de seri olarak çıkmasını isterdim :/
  2. One Piece 3D2Y Yine çok çok güzeldi.Eski yerleri falan görünce de duygulandım çok ;(
  3. Özellikle Zankyou no Terror ve Tokyo Ghoul'u merakla bekliyorum. ^^
  4. Hımm.. Devil May Cry, Togainu no Chi ve Chitose Get You! Özellikle sonuncusuna neden veya nasıl başladığımı dahi bilmiyorum. Yarım bırakmayı sevmediğimden de çırpına çırpına izledim. Ha bir de Gantz var. Harika bir mangayı böyle iğrenç bir şekilde çevirdiklerinden izleyemedim bile.
  5. Hımm.. 1-Gintama 2-Cowboy Bebop 3-One Piece 4-Samurai Champloo 5-Great Teacher Onizuka Bonus!1 - Fooly Cooly
  6. Gintoki ve ideal sevgili vuhuuu olmuş bu :good-job-onion-head-emoticon:
  7. Gintama'dan Sakata Gintoki olurdu benim kesinlikle. Yatıp Jump okuyalım bütün gün :) Ohh mis.
  8. Erkeklerde Alucard görememem.. o__o Halbuki direk aklıma o gelmişti benim ^^
  9. Başta Totally Captivated'in animesinin olmasını isterdim galiba. Gantz'ın mangası da bittiğine göre daha iyi bir anime yapabilirler bence ^^ Bir de şu sıralar Yamada-kun to 7-nin no Majo okuyorum ve onu da anime şeklinde görmeyi isterdim. Şirin olurdu :)
  10. Konusu bana pek hitap etmese de tam bir 'seiyuu event' olması dolayısıyla sabırsızlıkla beklediğimi söylemeliyim. Müzikleri falan da güzeldi ^^
  11. The Tatami Galaxy'i de listede yok ekleyebilir misiniz acaba? Pek rağbet gören bir seri değil ancak güzele benziyor :/
  12. Samurai Champloo. Daha başlarındayım fakat ne de güzelmiş bu. Bu zamana değin izlemediğime yanarım. Mugen kalp kalp :)
  13. Bence Josei tarzı animeler olması gereken ilgiyi görmüyor gibi. Mesela; Sakamichi no Apollon ya da Natsuyuki Rendezvous kaliteli ancak fazla dikkat çekmeyen animeler. Bunun haricinde ünlü olup beğenmediklerimin arasında Vampire Knight serisi herhalde başı çekiyor. Seslendirenler hariç sevemedim.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.