Jump to content

RuiNoCanon

Üyeler
  • İçerik sayısı

39
  • Son ziyareti

1 Takipçi

RuiNoCanon hakkında

• Doğum günü 08/08/1993

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://myanimelist.net/profile/RuiNoCanon

Profil Bilgileri

RuiNoCanon üyemizin başarıları

1. RuiNoCanon

Aralık 2014 Animeleri

Woaa!! Yamada'nın mangası gerçekten ilgi çekici. Animesini de kesinlikle izleyeceğim (Y) Gerçi OVA değil de seri olarak çıkmasını isterdim :/
  2. RuiNoCanon

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

One Piece 3D2Y Yine çok çok güzeldi.Eski yerleri falan görünce de duygulandım çok ;(
  3. Yeeyy ^^ Teşekkürler Türkanime çeviri ekibi :)
  4. Özellikle Zankyou no Terror ve Tokyo Ghoul'u merakla bekliyorum. ^^
  5. Hımm.. Devil May Cry, Togainu no Chi ve Chitose Get You! Özellikle sonuncusuna neden veya nasıl başladığımı dahi bilmiyorum. Yarım bırakmayı sevmediğimden de çırpına çırpına izledim. Ha bir de Gantz var. Harika bir mangayı böyle iğrenç bir şekilde çevirdiklerinden izleyemedim bile.
  6. RuiNoCanon

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Hımm.. 1-Gintama 2-Cowboy Bebop 3-One Piece 4-Samurai Champloo 5-Great Teacher Onizuka Bonus!1 - Fooly Cooly
  7. RuiNoCanon

Charapedia'nın İdeal Aile Fertleri Anketi

Gintoki ve ideal sevgili vuhuuu olmuş bu :good-job-onion-head-emoticon:
  8. RuiNoCanon

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Gintama'dan Sakata Gintoki olurdu benim kesinlikle. Yatıp Jump okuyalım bütün gün :) Ohh mis.
  9. Erkeklerde Alucard görememem.. o__o Halbuki direk aklıma o gelmişti benim ^^
  10. RuiNoCanon

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Başta Totally Captivated'in animesinin olmasını isterdim galiba. Gantz'ın mangası da bittiğine göre daha iyi bir anime yapabilirler bence ^^ Bir de şu sıralar Yamada-kun to 7-nin no Majo okuyorum ve onu da anime şeklinde görmeyi isterdim. Şirin olurdu :)
  11. Konusu bana pek hitap etmese de tam bir 'seiyuu event' olması dolayısıyla sabırsızlıkla beklediğimi söylemeliyim. Müzikleri falan da güzeldi ^^
  12. The Tatami Galaxy'i de listede yok ekleyebilir misiniz acaba? Pek rağbet gören bir seri değil ancak güzele benziyor :/
  13. RuiNoCanon

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Samurai Champloo. Daha başlarındayım fakat ne de güzelmiş bu. Bu zamana değin izlemediğime yanarım. Mugen kalp kalp :)
  14. RuiNoCanon

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

Kuroshitsuji ^^
  15. Bence Josei tarzı animeler olması gereken ilgiyi görmüyor gibi. Mesela; Sakamichi no Apollon ya da Natsuyuki Rendezvous kaliteli ancak fazla dikkat çekmeyen animeler. Bunun haricinde ünlü olup beğenmediklerimin arasında Vampire Knight serisi herhalde başı çekiyor. Seslendirenler hariç sevemedim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.