Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Songena kullanıcısının son zaferi 4 Temmuz 2018

Songena en beğenilen içeriğe sahiptir

Songena hakkında

• Doğum günü 11/29/1997

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

68532 profil görütülenme

Songena üyemizin başarıları

1. Merhaba. Böyle bir konu açıp zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim. Ben üni. resim öğrencisiyim, 2. sınıfım. Grafik tasarımda illüstrasyona(özellikle çocuk kitapları için), ve kitap kapak tasarımına ilgim var sadece. Okulun ekolünden dolayı illüstratif işler resim hocaları tarafından hoş karşılanmıyor. Soyut ve kavramsal sanata yönelmemizi istiyorlar. Böyle işler yapmanın illüstrasyon alanında beni geliştireceğini pek düşünmüyorum. Bu yüzden bölüm değiştirip grafiğe geçmeyi düşünüyorum. Özellikle kitap kapağı tasarımları için. Yalnız logo, broşür tasarımı, tipografi gibi alanlara pek ilgim yok. Grafiğe geçersem bu derslerde ve bölümde zorlanmaktan korkuyorum. Bu yüzden kararsızım. Grafik tasarım okumadan, kitap kapağı, illüstrasyon alanında kendimi geliştirebilir miyim? Yoksa bölümde olmamanın verdiği dezavantajlar çok olur mu? Birde internette araştırdığım kadarıyla röportajlarda illüstratörler, sadece çocuk kitapları illüstrasyonları yaparak genelde geçimin sağlanamadığını, ek iş olarak grafik alanında başka işler yaptığını anlatıyordu. Bu alanda iş olanaklarıyla ilgili grafik öğrencisi gözünden ne düşündüğünu merak ettim. Çok yüksek olmayan ama ortalama bir para kazanabilmek için grafikte diğer alanlara da hakim olmam gerekli mi? Okulda grafik bölümünde tanıdığım olmadığı için çok cahilim. Gomeen.?
  2. Özlemişim.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Wayyys ünilisin artıkın bende işte iş güç koşuşturmaca

3. Songena

Songena

İkinci sınıfa geçtim ya, zaman çabuk geçiyor. Ben burdayken lisede 10.sınıfa gidiyordum. :D Bir ara eski yorumlarıma bakıp en saçmalarını siliyordum. Agsfsgg Hala bitiremedim, uykum var... :(

4. Amygirl

Amygirl

hahahahahah boş ver ben arada görüyorum benimkileri :D Cem Yılmazın bir yazısı var ya küçükken salaktım aynen öyle hissediyorum :D 

3. Aylar sonra liste konusuna bakıyorum ve Asuna görmedim. Mikasa' nın bu kadar üst sırada olmasına şaşırdım. Olmasını beklediğim karakterler var ama buna da şükür değil mi? Bu gözler ne anketler gördü...
    2. Songena

Songena

Hosbuldum. :D

Senpay didiii. :admire2-onion-head-emoticon:

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Miraba, nerelerdeydin 

4. Songena

Songena

Merabaa. 

Cagri merkezindeydim. Yetenenek sinavlari yaklasti diye Nisan' da biraktim.  Beni niye ise  aldilar hala cozemedim ama is tecrubesi oldu, guzel oldu.  Ahsgshd

Yeni tema her geldigimde mat. sinavindaymisim gibi hissettiriyor. Oyle bir kafa karisikligi... agsgahdh

4. Live actionlar genelde animesinden kotu olur ya... Heh işte Nobunaga' da tam tersi. İlk bolumlerinde dizisini kesfetmistim. Bi' dizinin ilk bolumlerine baktim bir de animenin... Arada dunyalar kadar fark var, iyiki de var. Bir dusunun yuz ifadelerinin bir insanda anime karakterinden daha cok olmasi mumkun mu? Tamam Oguri Shun mikemmel bir oyuncu olabilir ama ana karakter cidden cok duygusuz mimiksiz duruyo animede. Ana karakteri gectim digerleri de oyle. Animede ışık ve renkler cok basarili. Yuz ifadesi olmayinca mekanlara gozum kaydi. Ana karakteri animede firlama buldum. Kadin ana karakter de cok sümsük. -.- Olaylar hemen oldu da bittiye geliyor. Zaten animede bi yere kadar tahammul edebilmistim. :D sonradan anime ne kadar toparliyor onu bilemem. Dizisinde anakarakteri asiri saf ve iyi kalpli yapmislar. :D Ayrica Japonya' nin tarihini ondan iyi bildigimi gorunce bi' acayip hissetmistim. Öhm- konuya doneyim, cok saf ama komikligiyle ve oyuncunun basarisiyla kurtariyor. Gecmise dustugunde kendini savasin ortasinda bulan, kendini tarihi film cekiminde sanan karakterden bahsediyoruz. Aushshdfg Sirf bu sahnesi icin bile diziye sans verilmeli. :D Film de ins. dizi kadar eglenceli olur. Rootfop Prince' ten beri zaman yolculugu komedilerini cok seviyorum. Boyle bir komedi izlemeyeli de uzun zaman oldu. Gerci Nobunaga' nin komedisi ilk bolumlerindekaldi ama olsun. Ozledigim şapşiği. :(
  5. Tiksinince neden kusmak isferiz? Sacma bi' merak dogdu icime. Hani arastirmak istiyotum ama arastirnaya tiksiniyorum. Bi' google gorseli karsima cikar falan... :/ Tamam vurmayin. :(

1. NatsuJun

NatsuJun

why do we puke when disgusted, bunu yazınca bir sürü yantı geliyor google'dan.Aslına bakarsan insan için edinsel bir refleksmiş,midemiz için zararlı bir şeyler yediğimizde-özellikle zehirli- mide asiti yükselip kusmamıza sebep oluyor.Burun ve beyin bu kokuyu hatırlıyor ve kötü kokular alduğından bu yediğin zehirli madde olur dışkı olur vs aynı hissi sen daha yapmadan hatırlamanı sağlayıp beyin seni uyarıyor gibi gibi.

2. Songena

Songena

Tesekkurler. :D İcim rahatladi boylece. :D

6. Wattpad' den ilk kitabımı okuyup bitirdim. Bu zamana kadar ön yargılı yaklaşıp burun kıvırdığım için pişmanım. :( Ağğğ Rüya Bekçisi. :(

2. Amygirl

Amygirl

Öneri mi ajdjf 10 bölümünü yayınladığım kitap müsveddem var orda okursan ajsndjf uzun zamandır okutmadım kimseye :D nick:Amygirl90

3. Witch

Witch

Amy-neechaaan 'O'''' Ben de okiyim ayyy heyecan >-< Euheuehuh. Binim de Witchsama oneri istiyosan kitapligimi duzenlemistim en son.-. Salak salak kitaplar olabilir ama nys dfbdkf

4. Amygirl

Amygirl

Okuyun bakalım eleştrilerinizi beklerim :D

2. Songena

Songena

İnşallah. Tembellik olunca olmuyor, bırakma. :D

3. asci

asci

geçen bilgisayar,çeviri derken bi baktım 2 ay kalemi elime almamışım.Zaten pek güzel değilken yeni sonuç felaketti:) o an anladım 1 gün bile ara vermemem gerektiğini:D

4. Songena

Songena

1 gün ara bile etkiliyor maalesef. :( Zaman olmadığında 5-10 dk çizgi çizip, 1-2 basit obje çizildiğinde bile insan paslanmıyor aslında. Düzenli çizmek önemli. :D Bende yaklaşık 2 ay ara vermiştim. 1 haftadır çiziyorum. Elim kalemi tanımıyormuş gibi davranıyor. Sanki ilk defa gördüğü bir yabancı gibi. assgfdsgs

7. "Irzımızdır çiğnenen, evladımızdır doğranan Hey sıkılmaz! Ağlamazsan, bari gülmekten utan!" Mehmet Akif Ersoy

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Mehmet Akif'i bende severin, çok güzel söylemiş.

2. Nayru

Nayru

keşke sözü idrak edebilecek birileri de olsa...

3. Songena
  8. :(

2. asci

asci

güzel sanatlara uğraşıyordun o konuda mı sorun oldu

3. Dj-Morphosis
    4. Toprakezgi

Toprakezgi

Bence de. Honk diye dalmisiniz da olmamis o.

9. Hayır 1. bu. Mirajane' nin abisi varken diğerleri kimmiş. :P Yani amaç Kagami, Nozaki ekleyerek trollük yapmaksa az daha hakkını versinler. Ahshsgs Gitmeden, otokodaaa!!!
  10. Sınav sonuçları hala açıklanmadı. Ölüyooom. :(

11. Huuh sakinim. :D

1. HolySpirit
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Vayy anime girl tripleri :P

3. Songena

Songena

Hos buldum. :D Huysuz ossan tepkilerii. :P

12. Tekrar soyluyorum, Allahakrabalarimizin belasini versin!!!

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Akbaba olmasın, akraba olmasın :P Dün Face'den bütün akrabaları mı çıkarttım bende :D

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:D ben de hiç biri ekle değil varsa bir kuzenim abi dedem bile facebook hesabı kurmuş paylaşımlarımı beğeniyor arada

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bir tek almanya'da yaşayan, anime sever amcaoğlu kaldı :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.