Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Songena kullanıcısının son zaferi 4 Temmuz 2018

Songena en beğenilen içeriğe sahiptir

Songena hakkında

• Doğum günü 11/29/1997

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

68730 profil görütülenme

Songena üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Songena

1. Akashi karakterin konusunda hayal kirikligina ugradim... En tiksindigim kisiliklerden biri var icinde. Zaten kibri yuzunden bir yandan sevdigim bir yandan uyuz oldugum Aomine yetiyo animeye. Bir de senin kibrini hic cekemem lan... Gecen haftaki bolumun sonunda ne kadar hirslanip mutlu olduysam bu hafta da o kadar sinirlerim bozuldu. Kararliligin takimi toparlaman etkileyici de o mide bulandirici tavirlarin varken bes para etmez. -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Songena

Songena

Ankarali karakteri sevmek icin neden var ama o agzini acinca konusmuyo resmen etrafa kusuyor O yuzden biri de sevmiyo o yaratigimsi egoyu :D Ben cok farkli beklerdim bu karakteri. Mucize nesilde Kuroko disinda hepsinde icten ice kibir var zaten. Nolurdu yani bunda olmasaydi... Antipatinde sonuna kadar hakliymissin Zuleyha :D Akashi cizimi yapmistim bir de. Kendimden tiskindim... :P

3. Namida

Namida

bir kac arkadastan duymustum soyle iyi karakter boyle guzel hevesle bekledim karakteri, yok arkadas beklencek bi tarafi yok :D

ya bosver akashi yi haikyuu daki karakterleri ciz. :D hatta sema yeni kalemleriyle bana nishinoya cizecek B) :D

4. Songena

Songena

Haikyuu izlemedim aah ah ;( Openingini de Spyair soyluyor zaten. ;( İzleyince cizecegim ama. :D Sende ciz bir ara. :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.