Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Songena kullanıcısının paylaşımları

1. Songena

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Kinuyu gordum aciktim, neyse iftara az kaldi. :D Bana Gintoki yemek yapsin. Abi-baba yemegi. :D Hijikata otede oynasin, mayonez sevmiyorum diye o yemegin icine tukurur o. :mellow: Naruto' dan ramen yemek isterdim. O kadar sevdigi yemegi yapmasi bir baska olur. ^^ Mogami Kyoko da yapsin yemek. Yetenegini merak ettim. Koz mangada- Neyse spo. Yoook.*-* Kaien-dono' dan da yek istiyoru- Adam evli of. :( He bir de Zoro gibi sert karakterlerden lezzetli yemekler yemek ilginc olurdu. :D
  2. Songena

2015 Temmuz Animeleri!!!

Sirf arena bile o hissi veriyor. Canavarlar da oyle. :( Yine de cizimleri cok hos. Cok animede yok bu dogallik. :D Birbirinin tipa tip aynisi jelibon yuzler rahatsiz ediyor artik. :/ Sevimliligi seviyorum ama de yeter. Ozellikle ecchi/erkeklere htap eden animelerde boyle. Oyle yuzleri gorunce hic okumadan gectiklerim oldu, pisman degilim. :P
  3. Songena

2015 Temmuz Animeleri!!!

Bakemo No Ko çizim olarak ilgimi cekti. Karakterleri ruhsuzlastiran pariltilarla dolu artik cogu anime. Cok dogal duruyor. Fragmanda Kyuta da ilgimi cekti. Ama konu yuzeysel olmaz umarim. Zaten cok fazla yuzeysel anime izledim, daha derin seyler ariyorum artik. İlginc gelen animeler var. Tarihili shoujolu animeyi de merak ettim. :D
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Songena

Songena

Gintama' yi bir kez mi izledin? Merak eettim simdi. :D

3. Lynx

Lynx

Ne biri asdşljasfasf. Çok izledim ya ben bilgisayara indirmiştim, sıkıldığımda açıyorum herhangi bi bölümü izliyorum ezberledim artık neyin hangi bölümde olduğunu asdkljaskjfas.

4. Songena

Songena

İste benim senpaim. (Kapli goz.) :D

4. Ginko sesnsei Madao' nun onna halini gosteriyor. Endingden sonraki kismi izlemeyi unutmayin. Ahzhdhxhfh

1. Lynx

Lynx

Süperdi asjdalsjfşlaff. :D

5. Songena

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. :D Bussuru bussuru olum var diye duydum, vahsette vardir. Vahset sevmiyorum. :ph34r: Alttaki Nitaboh izlemistir. :mellow:
  6. Songena

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

İki yorum da bildi. Ahagshdh Yandere diyene ayri sasirdim. Matsumoto. Kisaca abla karakterler. *-* Resmi yorumi editleyip ekleyecegim telefonda yavas oluyor, arada yorum kaynamasin. :D Edit: Edit 2: Yine yetisemedim. :( Ghetto icin: http://vignette4.wikia.nocookie.net/gintama/images/0/0d/Kamuibebop.jpg/revision/latest?cb=20140203132225. Kamui... Acimasizca gercekleri o soguk gulusuyle soyledi. :ph34r:
  7. Açlığı, susuzluğu anlatan durum sezonu hajimeri. (Baslamak anlaminda da kullaniliyordu bu kelime degil mi?)

1. Barış

Barış

hajimaru* sanırım yanlış hatırlamıyorsam :) hava sıcaklığı 15'in altına düşmeden ve gündüzler biraz kısalmadan ben oruç tutmayacağım sanırım. açlık değilde susuzluk bela yazın.

2. Songena

Songena

Tesekkurler. ^^ Disarda olacaklar icin cok zor. Hafta sonlari Uskudar' da kursa gidiyorum. Cok sicak. Deniz kenari zaten nemden nefes alamiyorum. Otobuste gec geliyo. Gunes' in tepede oldugu zaman dikiliyorsun durakta. -.-' ve bende albinoluk var, hala gunes kremi recetesi versin diye doktora gitmedim. Ay rahatladim. İcim ne kadar doluymus benim. Ajshdhd

8. Puuu bir de Obama Japonya' ya animeler icin tesekkur etmisti. Ahsgsgg Manyak gibi yaziyorsa psikologa, psikyatriste falan goturulur. Minnak cocugu tutuklamak nedir? Asıl, boyle yaptiklari icin delirir ileride gercek Zangetsu' yla insan kovalar. Ahshdgfh
  9. Bir insanin babasi PC kasasini oyuncak yapmis. Bu insan kasayi fise takmaya korkuyor. Kasa patlar mi?Ha patlar miii ?!! O insanin babasi tarihte bir ilk gerceklestirir mi?

10. Songena

Bul Getir!

Kaien-donooo. Bu da asıl istedigin karakter oldugu icin. [sp Edit: Telofonda spo. kodu yazinca boyle gec kaliniyor. :( 2. Spo. Yu tamamlamadan yorum attim bir de yetiseyim diye. :D 2 dk ya duzeltirim yorumu. :( Edit2: Asil yaratik Manyak kiz karakter istiyom. :wub:
  11. Herkes anime senpaisi mi? :( 30 :D
  12. Barakamon cok guzelmis lan. ;( Sensee' yle Naru' nun samimiligini kelimelere dokemiyorum, yetmiyor. Handa' ya Naru icin abi mi desem, arkadas mi desem, baba mi desem bilemedim. :D Anime hem cok gercekciydi, hem de gercek olamayacak kadar guzeldi. Belki de etrafimda olmayan komsulugu gordugum icin bu kadar etkiledi. Ya da hem antisosyal hem de asosyal oldugum halde arkadasliga ozendirdigi icindir. :D

2. Lynx

Lynx

Turizm yerlerini sevmiyorum ben. <.< Deniz sevmiyorum. <.< Antalya İzmir vs kusmuk öe. Eskişehir çok güzel ya.. <3

3. houston

houston

İzmirin yeri ayrı laf söyleme >_> tüm izmir turizme ayrılmış sanki >_>

Eskişehir.i bende seviyorum.. " hatta evden ayrılma konularında direkt Eskişehir.i öne sürmüştüm bir ara :D

4. Lynx

Lynx

İzmirin nesi güzel. <.< Sıcak, insanı gıcık..

13. Songena

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Sarada Naruto' nun cikmasa bile herif fazlasiyla babalik yapiyor. :D Naruto' dan beklerim. Sasuke' den beklemem. Karin' in kizi cikarsa o derece sacma olur yani. :mellow: Bir de masadaki gen Karin' in degil Sasuke' ninmis... Bu sefer de shoujo anime olur. O ne oyle insani cileden cikartan yanlis anlasmalisindan olaylar. :angry: Yalniz bunlar coluk cocukla bir aradayken olmuyor boyle. :( Keske cocuklar hikayenin basindan beri bu sekilde tasarlansaydi. Cocuklar varken yine Naruto, Sasuke, 'Sakura' gormek baydi cidden. Akatsuki davalarini hic demiyorum. Bolumler gectikce cocuklara olan merak da azaliyor. :mellow: Ne biliyim Bolt cool, farkli bir karakter olsaydi falan... Naruto' larin veletken yasadiklari kucuk olaylari, gorevleri ozlemisim. Onlari goreydik. :( Hemen agir bir olayla atladilar mangaya.
  14. Songena

Bi zahmet acsin. Ahsgdgd Naruto' dan boyle bolum beklemezdim. Turk dizileri gibi olmus, Kishimoto Sensei kusura bakmasin. Ahahshd Kizin gozleri bozuk diye ona acidilar. Sasuke de İtachi gibi pislik yapiyo kizi nefretle guclendirmeye calisiyo. Beynimle olusturmadigim bu sacma teori bile daha mantikli. :angry: Sasuke' ye etmedigim kufur -kimseye pek etmem- kalmamis olabilir ama Sarada Karin' in kizi olabilemez. :mellow: He sey olabilir. Bu manyak kadin psikopata baglayip Sasuke' den DNA vs. artik ne zikkimsa alip kendine çakma Sasuke yapmis olabilir. Ahshdhsh Sarada anliyorum yasadiklarin kolay degil, Sakura da annelikten bi sey anlamiyo. Ama o kadar buyutmus seni o sozler ne? Gelecek bolumde Naruto agzina carparsa hic sasirmam bak. Ya da Naruto Sasuke' den daha iyi baba oldugunu tekrar gostersin/gozumuzun icine soksun diye mangakan seni kurban etti. :( Sarada' nin arkadasi ergen mergen ama guldum kiza. Ajdhsgdg Orochimaru' ya verdigi tepki superdi
  15. Songena

Yaoi Fc (+15)

Öhhöm. KnB henüz izlemedim ama eminimki orda da bolca shipim olacak. -_- Ha bu arada kimse paylaşmamış. Hetalia hiç öyle gözükmesede en büyük fandomlardan biridir. Özellikle de BL'ye bayağı bir yatkındır. Zaten benim BL'ye alışmam Hetalia fandomu sayesinde olabilir. Madem kimse paylaşmamış, ben de sizi kocamaaan Hetalia BL arşivime boğayım part part. Umarım canlanır burası^^ Anime ülkelerle alakalı olduğu için garip gelebilir ama siz fujoshisiniz canım, alışırsınız. :lol: Karşınızda UsxUk, sayısız OTPlerimden biri olur kendisi. UsUk'da Amerika seme olsa da aslında ben UkUs'u daha çok seviyorum. İngiltere'yi seme görmek daha hoş geliyor. Part 1 olarak UsUk-UkUs spamlayayım^^ Amerika mavi gözlü, gözlüklü ve bir anteni olan şapşirik. İngiltere ise müthiş kaşları ve yeşil gözleri olan şirinlik. Harry Potter au! Hetalia'nın en sevdiğim şeylerinden birisi aşırı derecede malzemesi olması. Mesela karakterlerin 2p denilen tam tersi kişilikli halleri, nyo denilen genderbend halleri, gakuen denilen lise öğrencisi halleri, karakterlerin kendilerine ait isimlerinin olması vs. vs. Bu da Gakuen konularından en rastlandık olanı, ilk yaşamlarında ülke olan karakterlerin Gakuende karşılaşması.. Bunlarda son üçer sayfalık dj -- Umarım tekrar canlanır burası. Dökecek arşivim var çünkü. Birde o kadar yazmışım, beni de ekleyin dememişim. Ekler misiniz lütfen? :embarrassed1-onion-head-emotico Hoşgeldin. :lol: Doujinshilere bakmadim hic. Bi' onyargi var bende, belki de fan yapimi oldugu icindir. Ozellikle cizimleri amator kalicakmis gibi hissediyorum. :/
  16. Songena

Sarada simdi uzagi mi goremiyo, yakini mi? Agsgshd
  17. Elim Ayağım titriyo, çok panik yaptim, ay çok kotuyum. :(

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Aynen kanka ya. Ben de çok rahatım diyodum da zehir etti bana sınavı o durum. Cidden daha iyi yapabilirdim. :(

3. Lynx

Lynx

Oyy kıyamam. <3 Bana da oldu üzülme. Biz mi takıcaz hıh. 3:) İnadına bir daha bir daha giricem. >:o

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Aynen kanka alshvdjasd

18. "Gerçek dediğiniz şey halkı cayır cayır yakar. Umudu anlayamazlar , diyalog canlarını sıkar. Özgürlükte ise tereddüt vardır ..."

19. Sonucta konu hakkinda konustuk, fazla uzatilmadigi surece sorun olmaz. Ek olarak igneleyici sekilde tartisilmasindan hoslanmadim bende. Su uyuz gulucukleri yazimin sonuna ekleyeyim de icimde kalmasin. Ja nee :) :) :) :) :)
  20. Foruuum. :3

1. Songena

Songena

Forum bir tek bana mi kapaliydi. o.o

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Biz burda cok eglendik sen nerdeydin?

3. Songena

Songena

Sstem bni dsladi .s .s

21. Yanlis olabilir ama artik yaptirim gucu olan o tur insanlara Japonlar oyle diyor. Ne kastettigim anlasiliyor zaten. Turk biri icin kullanmam o kelimeyi... Artik bir yilda 173631625535 animeden 5-6 alti tane orjinal anime cikmasi olay. Yoksa "Eiiiy artik hic duzgun anime yok puuu." deniyor kimse. İslenmemis konu olmamasi yuzeysel, her seyin ecchiye, kliseye baglandigi anime cikarmalarinin dogru oldugunu gostermez. :) :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.