Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. O kadar anime tanıtımı yaptım. Bi' kendimi tanıtıp, profilimi dolduramıyorum. Tüüü bana. :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. fuyu

fuyu

bir kaç kez bende denemeye yeltendim baktım olmuyor bıraktım :D

hele sınıf önünde sunum yapmak cidden beceremiyorum robot gibi anlatıyorum sunumu -_-

3. Songena

Songena

Sunum yaparım ama kendimi tanıtamam, o daha sinir bozucu. Hadi bunu boşverdim diyelim, kendimi tam olarak tanıyor muyum onu bile bilmiyorum. :| Zeynep Abla bana tanıtım yazısı yap. asfdsadfasdfa

4. ohmy34

ohmy34

sen söyledin ya civciv-san gaza gelip bende bitirdim az önce :3

2. Kamina'nın animesi güzelmiş

1. free word

free word

tengen toppa gurren lagan kast ediyorsun :D (kendim yazdım ismi kopyalamadım :D )

2. Songena

Songena

Dainshi Kokouse Nichijou ve Hanazakari no Kimitachie 'yi ezberlerken beynimi yaktım. :D İsim hatırlama özürlüsüyüm. :( (Kendin yazdığın için gıpta ve teşekkür ediyorum. :D )

3. free word

free word

heeeeee ben buun izlediydim çok iyiydi :D

3. Annemi özledim. ;(

1. Songena

Songena

Annanem icin Malatya'ya gitmisti. Annanemin caresi olmayinca hastaneden eve gondermisler. 1-2 gundur de bilinci kapaliymis evde. Bende tum bencilligimle annemi ozluyorum.:D Annanem icin hissettiklerim ayri bi olay. ;(

2. Songena

Songena

Anime karakterini bile ozleyebilen insanim. :D Gitmiycegim kesin. :| Dedem burda, yalniz kalamaz. Yarin filan geliyomus annemde. Az kaldi. :D

3. Songena

Songena

Gidebilse herkesten önce giderdi. :D Madara'yı da özledim. ;(

4. Japon dizilerini izleyen var mı? O.o

2. Songena
    3. Soranohikari

Soranohikari

İyi fikir :D ben de şu an tek yönlü gidiyordum ama Meltem senin o dediğin dizilerden başlayayım izlemeye :D Bir dizi bir anime :D

4. Songena

Songena

hem dizi izleyip hem resim cizip arada da videoyu dondurup skype de konusan biri oldugum icin ikinizi anlamiyorum :D iyi seyirler. :D

5. Siteye üye istilası gelicek... :D Hoş geldiniz diyorum şimdiden herkese. asfsdafasdf

2. Songena

Songena

Vay be bunu avantaja çevirmişsiniz. :D sdfsdafsad

3. Songena

Songena

:D :D Bazen bana ne cevap verildiğini bilmiyordum. O kötü oluyodu.

4. Songena
  6. Çok dertliyim çok :(

1. free word
    2. Mileydi

Mileydi

kırılan sandalye bacağından mı yoksa :D diğerini de kır eşit olsun :P

3. Songena

Songena

O sandalyeyle yaşadıklarımı hayatım boyunca unutmuycam. :D Tekli koltuk var şimdi ama boynum ağrıyo yüksekliğine alışamadım :D free word http://i.hizliresim.com/AZ2aov.jpg sözün bittiği yer... :(

7. Bilgisayar koltupunun ayağı kırıldı. 3 kere düştüm bugün. Normal sandalyeden nefret ediyorum. Telden nete girmekten daha çok nefret ediyorum. Of şimdi de kendime gülüyorum. asdfdsafasdf ;(

2. Songena

Songena

Sağol. :D Denge kurma konusunda 1 seviye yükseldim bugün. asdfsdafsda

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Denge kurmada bu kadar ilerlediysen, Sage Mod'da açarsın yakında bu sayede :P

4. Songena

Songena

Ona hiç gerek yok. :D Juubi'den çok daha güçlü bir şey olan sadistlik mühürlü içimde. Salsam yeter. :D

8. Rezil olmuşum of. ;(

1. Soranohikari
    2. Songena

Songena

Naruto rp oyunundaki halim. ;( Noobluk bir başka. :D

9. Tensai Basketto (:D ) Man Sakuragiii

2. Songena

Songena

:o :O animede ecchi yok dimi? O.o Yanında bikinili kız var resimlerde hep. :|

3. Songena

Songena

Mechaymış ama. :| Mecha sevmem pek. :D

4. Songena

Songena

Birazdan çizmeye başlarım öyleyse. :D

10. Naruto mangada güncele geldim sonunda.(3 günde. Hayvan gibi okumuşum. :|) Şimdi gelecek bölümü nasıl bekliycem? :( Ne zaman yeni bölümü geliyo manganın? :( Aklımda deli sorular

2. Songena

Songena

:o :O Hep bunu bekliyordum. Şimdi Kaguya'ya daha çok gıcık oluyorum. Çok şanslı ya. :( :D

3. Songena

Songena

Edit: Ama bu bölümde olmasa iyiydi. :D

4. Songena
  11. Bu hokageler (1. ve 2. ) mangada da mı böyle? :| Çok saçma bir soru oldu ama hayal kırıklığı yaşadım. :D

1. Songena

Songena

Ses ifadeler filan umrumda değil de çocuk gibiler ya. :| Tobirama'da hayal kırıklığı yaşasdım. Sasuke'ye direk böcek görmüş gibi baktı. :|

2. Songena

Songena

Hashirama'yı i uyuz ve ciddi biri bekliyodum. :o O Tobirama'dan daha mantıklı davrandı. :| Herif duvarı yumrukladığında orayı yıkıp savaşa gitcek sandım. asdfadsfs İleri bölümlerde görcez artık. :D Gerçi sen linki atınca dayanamadım manga okuyorum artık. Haftaya bölüm yok. Sonra da Madara flashback geliyo. :| Animeyi bekleyemem artık.

3. Songena

Songena

Neyse ki flashbacklere alıştım. :D Gerçekten de mangada daha şekillermiş. :o İlk animede görmeseydim keşke. :|

2. konoha

konoha

Katiliyorum. Ayrica ben hic bu acidan dusunmemistim.

3. Songena

Songena

İyi ki düşünmemişsin. :D Denizkızında ve Kırmızı Başlıklı Kız'da üzülmüştüm çocukken. :|

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Hadi hepsini yasaklayalım

12. Felç insanlar nefes alışverişlerinin hızını kontrol edebiliyor mu acaba? :o Yapabiliyorlarsa yanlışlıkla bir şeye çözüm buldum demektir. :|

2. Songena

Songena

Tamam benim üzülmeme gerek kalmadı. sfadsfas Teşekkürler link için. :D Ben ve zeka birbirinden uzak şeyler. :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

kardeşimin hesaptan yazıyomuşum yarım saattir O.o bişe değil ilgimi çekmişti benimde ama adamlar yapmış :(

4. Songena

Songena

asgfsadfsda :D Ya adımı bilince şaşırmıştım. 6 yorum görünce daha çok şaşırmıştım. :D

13. :|
    2. Songena

Songena

Hem havalı hem de bu kadar tatlı karakter görmedim. :D

3. ohmy34

ohmy34

ben iki sezonu da üşenmeden izlemiş ve bütün şarkılarını telefonuma indirip 1 sene hiç bıkmadan dinlemişliğim vardır o derece seviyordum aslında hala seviyorum da başka animelere haksızlık olmasın diye bıraktım :D

4. Songena

Songena

Animeyi ve şarkıları o kadar sevememiştim ben. :D Hoş karakterleri vardı ama. <3 Bir de saçları jöleli gibi durmasa iyiydi. :|

14. Sonunda Üni ye gidebildim. Ama sormak isteğim bir şeyi demeyi unuttum lan. :(

2. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Okuyorum. Bir şey yazasım da var ama diyecek bir şey bulamıyorum.

3. AlmightyAA

AlmightyAA

Well Played diyebilirsin ben GG der geçerim

4. Songena
  15. Yeni avatarım nasıl? :| Bu da orjinal resim. :D http://i.imgur.com/S38OViM.jpg

2. Songena

Songena

Teori oluşturma becerisi iyi olurdu. Bleach'in manga konusuna atardım hep öyle yorumlar. :D Ciddi yorumlar MangaTürk'te atılır da ben de orda yorum atmayı değil okumayı seviyorum ya. :| Açmak istediğim bir resim konusu var. Onu açtıktan sonra deniyim bi. Belki olur. :D

3. Songena

Songena

Edit: ...Becerisi olsa* iyi olurdu

4. Songena

Songena

Görüşürüz. :D Yine de deniyim. Animelerde boşuna "Denemeden bilemezsin." demiyolardır belki :|

16. http://forum.turkanime.tv/topic/10495-chihayafuru-tanıtım-civciv-konuyu-istila-etti/#entry188713 Tee 4 Mayıs'ta tanıtım yapmak istediğimi demiştim. Bugüne denk geldi. :D
    1. animestoxic

animestoxic

ha 4 mayıs ha 7 haziran ne fark eder :) bence çok güzel olmuş tanıtım :)

2. Songena

Songena

:D :D Teşekkürler :)

17. Yuh bana. :D Tam rezillik lan. Ya bir insanın isim hatırlama özürlüsü olması çok kötü bir şey. Bir Üniversite isimlerini karıştırmadığım kalmıştı. (Biri beni öldürsün. :|) Neyseki çok geç olmadan fark ettim.

18. Gazam mübarek olsun. :|

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Arkeoloji yada tarih istiyodum. Ama ailem bna bu mesleği uygun gordu.

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Hangi mesleği uygun gördü??

4. Yuki-chan
  19. Herkes durum güncelleyip duruyor. Ben de çağa ayak uydurayım dedim. :D :|

2. Songena

Songena

Olur olur. :D (Nadiren özendiğin zaman ama. Yoksa zgünlüğü yaşayamaz insan. :D ) Arada uyum sağlamak iyidir. :D RAhatlatır insanı.

3. Songena
    4. Songena

Songena

Çok mantıklı bir nedenmiş. :D

20. Bi' renklendirme işine merak sarmadığım kalmıştı. http://i.hizliresim.com/zRVLM6.jpg Bir de bitirebilsem çohoş olcak. En büyük sorunum paintte yapmak. Hiç cool değil. :@

2. Toprakezgi
    3. Songena

Songena

Paintte yaptığım için bitmiyo :D Bi göz için bile bayaa zamanım gitti :|

4. Songena

Songena

Nasıl buldun bu durumu? :o Deme öyle ilk başta herkes cin ali gibi çizer pratik yapa yapa iyi oluyo. Bir de paintte ömrümü yedi o renklendirme. :D

21. Çaldı, Çaldı! :D Notum okunduğunda utandım ama değdi. :D

2. Songena

Songena

Şimdiye kadar söylenenler şarkı isteklerindeki notlar. :D Sağ tarafa bir şeyler saçmaılıyım dedim oldu. :D

3. veritas

veritas

neyse bitti artık :)

4. Songena
  22. Dizi izlemek için kardeşimin eve gelmesini bekliyorum. ;( Şebelekle izlemeye alıştım. :D Bir de insan gibi izlese kulaklık fırlamasa çok güzel olcak. :@ Her şeyi kulaklıkla dinleme hastalığı başa bela. ;(

1. Lethal

Lethal

Hiç sormaaaa ya :D Whatsapptan sesli not yolluyolar onu bile leptoptan kulaklığı çıkartıp telefon'a takıp öyle dinliyorum :D Çok kötü bi huy -,-

2. ohmy34

ohmy34

arkadaş ya küfür ediyorsa evdekilerden biri duysun bak ne oluyor o zaman :D

3. Songena

Songena

Telefonla konusurken bile kulaklik taktigim oluyor. :D Sesli notta bence de kulaklik iyi. Tedbir olur. Asdfghj

23. Yo! İnternetsiz geçen günler geride kaldı sonunda. :D Şimdi forumda ilk neye baksam acaba? Neler kaçırdım son günlerde? Oh rahatladım sonunda. :D

2. Centılboy

Centılboy

Hoşgeldiniz matmazel... ^_^

3. Songena

Songena

Hoş buldum. :D

4. Misafir

Misafir

Haha ilk başta biraz heyecanlanıyorsun ama sonra hemen alışıyorsun:D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.