Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Forumdaki FC rüzgarını kim başlattı?. :| :o

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

Ecchi FC en eski FC değil mi :D bi ara bizim Bıyık FC vardı ah ulen...

3. Songena

Songena

Bıyık FC hala güncel. :D Bir de 2011' deki ölü FC'ları saymazsak en eski fcler Jiyuu'unun açtıkları. (Anime FC' leri) "Sonra niye bu forumda FC yok" denilip bi' anda hücum ettik. Millet karakter kaptırmıycak diye 2dakkada FC açtı. İtachi'yi açarken çok çekmiştim. :D Şu FC heyecanı yüzünden okula gitmeden önce PCyi açtım. :D

4. Songena

Songena

Ay ilk defa küçük bir etkim oldu, çok mutluyum. :D Heyecanım yansıdı foruma biranda. Kan gövdeyi götürmesinde... :D Başlatan kişi olduğum için ban yerim. :| Neyse ben kaçtım artık. Herkese iyi tatiller. :D

2. Ne kadar da cesaretliyim öyle... :D Sayfayı açar açmaz yayından kaldırmak... Duvarda paylaşımlara devam etmek ama sayfayı hala yayınlalamamak süper. Kalsın böylr, çok gizli sırlarım varmış gibi geliyo. :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Konoyarooo.Bakayarooo :D

2. Ogeday

Ogeday

Katsurap yerine Zurap daha iyi :D

3. Songena

Songena

Katsurap kulağa daha hoş geliyo. :D Bee' nin eksikliğini hissettim şimdi. :D

3. Anatomi çalışma konusundaki inatçılığımı kaldırdım sonunda. :| Meltem ecchiii.

2. jans09

jans09

e canım smokinle mi yüzeceklerdi... o kadarı da olacak öhöm öhöm...

3. Songena

Songena

Ona bir şey diyen yok... Adamın sözleri güldürdü. :D

4. jans09
  4. Yalnızın rahatlığına bir son verip eski halime döndüm.:D Sıkılmadım bu süreçte ama ilkokulda güvendiğim yanlış kişiler geldi aklıma.Yine yıllarca arkadaş olup en küçük uzaklaşmada(Bir süre başka şehre gitmek vs) onlarında benden uzaklaştığını görürsem, lafta kalan bir arkadaşlık olursa diye.:|Kendime geldim ama.:D Gerçi hala küçük bir güvensizlik var, etkisi geçer bir süre sonra.:|

5. Kendimi çok psikopat hissediyorum desem... :D Okulda her gün aynı sohbetleri duymaktan giderek bıktığım için iyice sessizleştim. Arkadaşlarım konuşurken ses etmeden uzaklaşıp kantine gittim. Sessizliğime o kadar alışmışlar ki sınıfa gidince arkadaşım "Meltem seni unutup çıktık sınıfa ya." dedi. Kuroko'nun kız versiyonuyum. :| Tenefüste sıkıntıdan kütüphaneye çıktım. Kitabı yerine koyarkan ders çalışan kız ürktü. Çok fazla kendi Dünya'ma dalıyorum artık. Yalnızlık çok rahatmış...

2. Songena

Songena

İlk defa keyif alarak yalnız zaman geçirmeyi tecrübe ediyorum gibi. :D Bunları demeniz iyi oldu. :) Fazla uzatmam bu durumu. :D Bir süre daha tadını çıkarmayı düşünüyorum ama. :P

3. Mileydi

Mileydi

bir süre ama fazla değil :P ara sıra tek olmak iyidir :)

4. Songena

Songena

Deniycem. :D Rahatlığa kendimi kaptırmıyım da. :)

6. Son 3 sınavım kaldı. Bir de 3-4 kurtarma sınavını eklersek 6 filan. :| Ya sınavlar bitecek, ya da ben biticem. :D Geometriden geçtim,matematikten yırtıyorum ama müzikten kalıcam bu gidişle. Var mı böyle bir şey ya? :D Geçen yıl da bedende böyle olmuştu. :| Normalde bunlarda tek notun olması gerek, o da 5. :D Her yıl sorunlu bir hoca bizim sınıfı bulmak zorunda mı? :(

7. O kadar animeyi bekledim 5 dakika çıktı bu ne? :( Ah Pupa ah. :(

2. Amygirl

Amygirl

neyse bi de ben bakayım :D

3. Songena

Songena

İyi seyirler. :D

4. Lethal

Lethal

Tam hayal kırıklığı -,-

8. Gözlüksüz hayat çok zor. :(

2. Lethal

Lethal

Şair ne demiş "Hayatı sizin gibi görmek için illa gözlükmü takayım?!" :)

3. Songena

Songena

Arkadaşların seni kurtarmış Eren-sama. :D Usui-Chan güzel sözmüş. :) Herkes hayatı benim gibi görmek için gözlüğümü takmalı. :D En büyük eğlencelerimden biri arkadaşlarımın gözlüğümü takması. Sonra da başlarının dönmesi... :D

9. Üzüntülerin sınav haftasına denk gelmesi o kadar da kötü değilmiş aslında. Ders çalışırken bunalmak, kötü not alacağından korkmak, üşengeçlikle uğraşmak gibi kendi uydurduğun küçücük ama gözünde büyüttüğün sorunlar geride kalıyor. Sınavları ciddiye alıp çalışmaya konsantre oluyorsun. Hayatın gerçek zorlukları en çok lazım olan şey. Rahatlıktan küçük şeyleri dert etmeyip mücadele ediyorsun. Öyleyse karamsar olmaya gerek yok.:DKısaca zorluklar her zaman olacak. Olmalı da. (Yine ne diyorum ben)

10. Yarın geometri sınavında böyle çırpınıcam. :| http://up.gc-img.net/post_img_web/2013/02/a8d3967ee601ce588457c218a2f0a4a6_0.gif

2. Songena

Songena

:( Bu dönem bitiyo zaten. Kalan 10 günü ikin i döneme sakla. :| Tüm devamsızlık hakkımı sonuna kadar kullanmayı planlıyorum. :D Nime onlar. B)

11. Özlemişim forumu. :D Sonunda açıldı :)

12. ben kazandım kazanmasına daa. :( Ölüyorum yorgunlukta. :D O botların acısı hala içimde. Giymedim. Giyemedim. asdfadsf

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

ama çocuğumuz var çoluğumuz var.. çocuğumuz var..

13. Çok mutluyum. :D Neden? Forumdan eskisi kadar çok zevk alabiliyorum. :)

1. LeornKayn

LeornKayn

Deme öyle böyle diyince zehir oluyor herşey :D kötülük,şansızlık,kavga bu lafı demeni bekliyor ortaya çıkmak için :D

2. Songena

Songena

Ahaha. :D Bu aralar gelnesinler. Gerci alistim artik bunlar olunca durum guncekleme kisminda kaliyorum. Geconce tekrar rahatca konulara bakiyorum. :)

14. Hayattan tek isteğim; Yarın ki sosyoloji sınavının iptal olması. Çok şey istemiyorum. :|

2. Amygirl

Amygirl

lisede sosyoloji mi olur O.o

3. Songena

Songena

Olmadııı. :@ TM bölümünde var. :( Hoca siyasetçi gibi. Geçen yıl demokrasi vardı. Toplumdan da kurallardan da nefret ediyorum zaten. :@ İki yıldır siyasetçi gibi hocalar geliyo. :| Bi' susmadınız. Birkaç kelimede anlatılcak şeyi elli cümlede diyo. :| Bir de birkaç ders bunu yazdırması var. Her şeyi arı hızında yapmamızı bekliyo. Booğ. Matematikte hoca çok hızlı soru çözerken bile bu kadar yorulmadım ben. :( Sınav da çok kötü geçti. :(

4. fuyu

fuyu

Herşey iptal olurda sınavlar olmaz :/

15. Hala ders çalışmaya giemeyen ben. :( Bir daha ara vermiycem. :@

16. Birine yapabileceğin en büyük kötUlük onu yok saymaktır. Sanalda gerçekten de böyleymiş.

17. Sonunda eve geldim. :D Ve yılbaşı planım; anime(Monogatari :| ), aiilemin yanında televizyon karşısında durucam biraz. :D Sonra da bir köşeye çekilip resim çizerim artık. :D Herkese mutlu yıllar. :)

1. Cold Dewil
    2. Mileydi

Mileydi

hem mutlu, hem sağlıklı, hem de bol paralı günler :P

18. 2 bölüm izleyip yoruldum. Monogatari'de çenesi düşmüş karakterlerin. :D O kadar konuştukları halde sıkılmadım, ilginç... :| Daha 2-3 karakter gördüm birinin dedikodusunu duydım ve hiç birini pek sevemedim şu an, hayırlısı. :|

1. kawaii kereste

kawaii kereste

Bakemonogatari izleyip de başladın değil mi seriye ? bi ileti yazmıştın da bunun hakkında, orda Bakemonogateri'den bahsetmiyordu o yüzden bi sorayım dedim :D

2. Songena

Songena

4. sezondan başladım. :| Diğerleri gözümü tutmadı nedense. :D Ve merak ettiğim karakterler o sezonda. Gerçi daha ismini duydum. Bi' göremedik şerefsizi. :@ O kadar dedikodusunu duyunca tanımadan sevemedim. :D

2. Amygirl

Amygirl

Yuhh kızım sakin ol :) neyse yılbaşından sonra izlerim ben de herhalde :)

3. Songena

Songena

Herhalde deme ama. :( :D İyi seyirler. :)

4. Amygirl

Amygirl

Kesin izleyecem de zamanı belli değil :)

19. Aaah ah Gintama sen nasıl bi' animesin? Filmin bitmesinden çok,Gintama'yı tekrar özliyceğimden çok seriyi izlemeyenlere üzüldüm. Film ne kadar çok şey kaçırıldığını anlatıyor. :| Hiç sıkılmadan kaç kere tekrar izlerim acaba? :D

2. Songena

Songena

Bir yandan izlemeni istiyorum. Bir yandan da Gintama'yı bitirip izlersen daha çok anlam bulucağını düşünüyorum. Şu an benşm kafam daha çok karışık. :P Karar senin. Spoiler yok onu diyim. :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

İzleme bence...Her ne kadar izleyip gülmeni istesemde muhteşem bir anime olsada,şimdilik yeni bölüm gelmiyeceğini bilmek (T.T) O boşluk hissi...

4. Songena

Songena

:( O da var. Bir de çok hızlı ilerleme bence. Hele 200 lerde. Pat diye bitirince etkisi kötü oluyo. :|

20. Oh be. :D İtachi'li bölümlerim bile yarım kalmıştı. :@ Sonunda bir oturuşta güncele yetiştim. Mangayı baştan sona okumuş gibi spoiler yemiştim bi' aralar. Gelecek bölümde az çok ne olacağını bildiğim halde heyecan yaptım. :D Sıra Kuroko no Basket'te. B)

21. Pc . .( Annem gel artik tamirden. Soz bi daha sana dandik demiycem. .D Telefondayken forumda mesaj atarken bile ıkınıyorum. Birkaç gun daha sabretcem artik :P.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.