Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. SasUke'ye Saskee diyenlere ölüyorum. :D Bir de Saskee deyince gizemli bir nedenden dolayı stres atıyorum. :o

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

hüseyin => hüseğn gibi mi :O

3. LeornKayn

LeornKayn

Harf tasarrufu Saske daha kısa :)

4. Songena

Songena

Ama 1 tane daha E geliyor ozaman. :D Çünkü u olmayınca uzatarak söyleyorlar. :D

2. Ahan da şimdi Shingeki no Kyojin'in yeni bölümünü hayatta bekleyemem. :D Leviiğ

1. Paprika

Paprika

Haşin görüntüsünün altında bence nazik bir karakter var Levi'nin kjdshfds

2. Songena

Songena

Zaten mahkeme bittikten sonra niye öyle yaptığını anladım. :D Çok abarttı ama ya. :( Bir de kızlar niye Eren'in ağzını yüzünü dağıttığı zaman fangirllük etti anlamıyorum. :( Düşene tekme atılmaz bikerem. Üstelik bağlanmış birini döcmenin nesi bu kadar havalı. :D O koltuğa küt diye oturuşuna öldüm ben. :D

3. Kaağğ... neeeöğ haa.. me HAAA :D Gintama'daki en iyi Dragon Ball parodisi. :D
    2. Amygirl

Amygirl

ben madao ile shinpachi ye çok gülmüştüm :D

3. Songena

Songena

Shinpachi orda kendini aştı zaten. :D

4. Amygirl

Amygirl

geçen evde tek başımaydım.. Lavaboya giderken evde tek olduğumu fark ettim birden ve Shinpachi gibi yapasım geldi :D Sonra aklıma o sahne gelince gülmekten yapamadım :D

4. Bugünlerde biri de çıkıp demiyoki "Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır?" diye. Artık ben bunun konusunu açıcam heee. :P

2. kawaii kereste

kawaii kereste

akciğer önemli

3. Cold Dewil
    4. Songena

Songena

Tamam SUNA abla konu açmış. :D Benim konu açmama gerek kalmadı,dağılın. :P

5. Yaza attığım anime koleksiyonu ve hangisine başlamaktaki kararsızlık... :P

6. İtiraf ediyorum. Gidip karneyi alasım yok. :D E-okulda görüyoruz zaten. Bir de sınıftakileri görücem duygusallaşcam. :( En yakın arkadaşlarım bölüm değiştiriyo diye gidiem artık. :P

1. GaNGeSTeR

GaNGeSTeR

Bir kızın dramı ühü ühü....:,(

7. sınavlarım bitti artık bende buraya yazdım ya oh rahatladım! :D uhuu le le le (orantısız sevinme hali)

2. SUNA

SUNA

Haydi gözün aydın bu sene de bitti.

3. Songena

Songena

Aynen. :) Her senenin bitişinde "Bu yıl ne çabuk geçti." diyorum. :D

4. SUNA

SUNA

Yaşınız büyüdükçe zamanın daha çabuk geçtiğini anlayacaksınız...

8. Bu avatar forum kurallarına aykırı değil dimi? :D

2. Mesud Aliyev (MeaR)

Mesud Aliyev (MeaR)

Bende ilk kez bakdigimda gercekten uyeliyinin silindiyini dusunduM :D

3. Lightning

Lightning

Sildim seni banladim seni mutlumusn seni uyarmistim

4. Songena

Songena

Psikolojik bir deney yapıyorum ben. :P Her şey bilim için. :D BU yüzden ban mı olurmuş? :P

9. Forumdaki büyük acım yarım kalmış Baharın Gizemi'ni (ff) tamamlamaya karar verdim sonunda. :D Sınav haftası bitince 4. bölümü yazıcam. Belki okunmuycak ama yarım kalması içime sinmedi. :)

1. Lucy_Heartfilia_02

Lucy_Heartfilia_02

Ben okurum merak etme :D

10. Ödünç verdiğim kitabı istemediğim halde her gün gelip "Aa,bugün kitabı getirmeyi unutuuuumn. Ama yarın getiricem." diyen şahısın amacı ne? Söyleye söyleye bekler oldum... Üstelik aylardır nerdeyse her gün bunu deyip de unutmayı nasıl beceriyo? Demek ki neymiş? Ödünç aldığımız kitapların turşusunu kurmayalım. :D Çekiyorum acısını... Neyse, içimi dökerek saçmalıyorum yine. :D

11. Tsukuyo... :o Şarkıcı kız yerine o görünsün az Ginama'da. :P Tam da şarkıcı kızın arclarından kurtulmuşken oldu mu şimdi sınav haftası... :(

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Kesinlikle katılıyorum :D

Sınavdan önce 2-3 bölüm Gintama moral yükseltiyor :D Gülünce deşarj oluyor insan...

2. Songena
  12. Gintamanın bölüm sonları mutlu son mu trajedi mi bazen anlamıyorum. :o

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Trajikomik daha anlaşılır olur bence :D

2. Songena

Songena

Komik olduğu kesin de bazen karakterler mutlu mu yoksa ağlamak mı istiyor? :D (Ben bile zor anladım cümlemi. Yorgunluk insana neler yaptırıyor. :D )

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Animenin her an nasıl tepki vereceği belirsiz oluyor :D Birde duygusal sahnelerin sonunda değişik bir hal takınıyorlar.Bazen bilerek mi o tepkileri veriyorlar diye düşünüyorum...Bknz: Sougo Nee-san bölümü...

13. Tabanca gördüğüm herkesi Helsing'den (adı neydi o adamın :P ) sanmaya başladım. :D İzleyip kurtulayım şu dertten artık. :D

1. Amygirl

Amygirl

Alucard :)

2. Songena

Songena

heh ondan :D anime güzel mi :) kanlı şeylerle pek aram yok da elfen lied i sevmiştim aslında :)

14. Kulaklıkla yüksek sesle müzik dinlemenin ve anime izlemenin sonu.. Sağ kulağım iyi duymuyo artık. Bir süre dikkat edicem inş. düzelir. :(

2. kawaii kereste

kawaii kereste

benim kulaklıklar dışarı çılgınlar gibi ses verdiği için otobüste full sesle dinleyemiyorum :D o konudan ben de tırsıyorum ya, ne diyim geçmiş olsun tekrardan.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

yüksek ses le müzik dinlemek benimde sevdiğim birşey, ben zaten decibel'i yüksek türleri seviyorum hardstyle,hardcore ;) animeyi normal ses ile dinliyorum, onlarda yüksek ses iyi olmuyor :P

4. Songena

Songena

Ne diyim başınıza gelmez umarım :) of ödüm patlıyor düzelmiycek diye ama yavaş yavaş geçmeye başlıyo sankim

15. Kafamda Lilium melodisi çalıyor(Elfen Lied etkisi)

1. Amatsu-MıkabosHi

Amatsu-MıkabosHi

Oyy.O olay ben yoldayken olmuştu..Lilium'u dinleyerek otobüste falan mırıldanarak eşlik ediyodum..Otobüs'ün b kesmi beni izliyodu genelde :)

2. Songena
  16. Özlemişim...

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Kesinlikle buraya "beni mi" yazsam mı diye düşünmedim :SD:ASD:AS

2. Songena
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.