Jump to content

narubleach4ever

Üyeler
  • İçerik sayısı

33
  • Son ziyareti

2 Takipçi

narubleach4ever hakkında

• Doğum günü 05/08/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

722 profil görütülenme

narubleach4ever üyemizin başarıları

1. narubleach4ever

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

INOUE ORIHIME
  2. narubleach4ever

En gereksiz anime karakterleri ?

BLEACH'ten ISE NANAO! O kızın tek yapabildiği şey Shakkaho. Buna rağmen kız teğmen... Kubonunki nasıl bir mantıksa artık....
  3. narubleach4ever

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Byakuya, Ichigo ve Aizen Üçlemesi :lol:
  4. narubleach4ever

En güçlü Espada

5. narubleach4ever

Bir Anime Karakteri Olsaydınız...

1. Siyah, uzun ve dalga saçlı, beyaz tenli, uzun boylu, mavi gözlü 2. bu kıyafet: http://fc01.devianta...by_EvilR503.jpg (PS:numara aynı yerde olacak.) 3. Alegria 4- Zampakutoumun adı Amatsukami ve gücü herşeyi kesmek. 5. Espadalar arasında en arkadaş canlısı gibi görüneniyim, içten içe psikopatım ve Grimmjow'u seviyorum. :wub: Aizen'in 7 Numaralı Espada'sıyım. 6. Geçmişim bir muamma :D Sadece çok önceden beri Grimmjow'la tanıştığımız biliniyor. :wub: 7. Grimmjow :wub:
  6. narubleach4ever

Kış 2013 Anime Bültenleri

Amnesia gibi gerizekalıca bir anime bile Cuticle Tantei Inaba'yı geçmiş hatta sollamış yani bu ne :blink:
  7. narubleach4ever

Ecchi FC [+18]

koptum lan "Taşaklarım" diye manga varmış asdfghj :lol: :lol: :lol:
  8. narubleach4ever

Naruto Çizgi Romanları da Geçti

naruto sonuna kadar hak etti.. manga coştu ya müthiş gidiyor! okumayan biran önce okusun bence :) benim anlamadığım bleach nasıl 10.olur ya en kötü 5.olmalıydı 10.luk ne demek ya büyük bir haksızlık. :(
  9. olamaz ya of o kadar da sevinmiştim... :(
  10. narubleach4ever

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

true story :lol:
  11. narubleach4ever

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

bir KON atasözü derki: "Neeeee-saaaaan!" :lol: :lol: :lol:
  12. narubleach4ever

Zaraki Kenpachi (Manga Spoilerı İçerebilir)

ichigo da güçlenecek yav o ruh krallığına boşuna götürmediler. ama zarakinin zampaktousunu merak ediyorum :D asıl kesin zarakiye gıck kapıyordur onu ayak bağı olarak gördüğü için . bizimki haketmiyor değil hani. :lol: bu arada bleach uzun zamandır 525te ne oldu yav niye hiç yeni bölüm gelmiyor? :( :(
  13. bariz bir şekilde Aizen :wub: Hem en yakışıklı hem en karizmatik :wub: DİKKAT! Aşırı çekicilik !! :wub: :wub: :wub: :wub:
  14. narubleach4ever

İchimaru Gin FC

bende sevmezdim. son ana dek sevemediğim karakterlerdendi. ama ölünce gözlerim doldu ya. fena sahneydi. matsumotoyu korumak için yapmış ya herşeyi... Lan Gin adamın dibisin dibi ! ---- beni de ekler misin?
  15. narubleach4ever

Urahara Kisuke [FC]

Beni de ekler misin? :wub:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.