Jump to content

Kushina-ta

Üyeler
  • İçerik sayısı

136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Kushina-ta kullanıcısının paylaşımları

1. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Kabalık ettiğini düşünmüyorum.Teşekkürler ayrıca. Hoşgeldin. :)
  2. Kushina-ta

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

hahaha buna çok güldüm :D
  3. Kushina-ta

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Ben buna Sakura diycem .
  4. Kushina-ta

Favori Anime Müzigin ?

Çoğu anime müziğini beğeniyorum.Naruto'nunkiler falan çok güzel ama ben D.Gray Man'den "Doubt & Trust" diyorum. :)
  5. "çay ama sert olsun poşeti içinde kalsın" D.W.

6. Yaşasın son 8 sınav!! sonra lay lay lom :D

7. Sanırım 28 Temmuz'a kadar Japoncasını bekleyeceğim.Çünkü korecesini izlemek gerçekten işkence gibi.İnsanı Naruto'dan soğutuyor :wacko:
  8. Kushina-ta

Kamisama Kiss OAD Geliyor

Ben beğenmiştim çok güzeldi :)
  9. "çay ama sert olsun poşeti içinde kalsın" :D

10. Kurayaminonakade hikari o kyatchi :)

11. Kushina-ta

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

"Daha güçlü olmak için mi dövüşüyorsun,yoksa dövüşebilek için mi daha fazla güç istiyorsun?" -Zaraki Kenpachi (bi imzada gördüm çok beğendim) "Tüm insanlar yanlış varsayımlar ile yaşar gerçek diye adlandırdığımız şey bir illüzyon olabilir." , "Yuruse Sasuke Kore de saigo da" ve "Görünüşüyle ya da kendi önyargılarınız ile insanları değerlendirmeyin."- İtachi "Asla sözünden dönmemek, asla pes etmemek, Naruto, eğer bu senin Ninja tarzınsa o zaman senin ustan olarak, Ben mızmızlanıp duramam. Herkesin bildiği gibi, bir öğrenci Ninja Yolu'nu hocasından miras alır! Pes etmemek bu benim yapmam gereken gerçek seçimdi! Naruto, sen kehanetteki çocuksun artık eminim... Gerisini sana emanet ediyorum! Cesur Jiraiya'nın hikayesi şimdi daha iyi bi sona kavuştu" - Jiraiya "Watashi wa L" - From death note Aklıma gelen en sevdiğim sözler bunlar şimdilik :)
  12. Kushina-ta

Bir Hayaliniz

Birilerine yapmak istediklerimi,hayallerimi anlattığımda gerçekleşemeyeceklerini düşünmüşümdür şimdiye kadar öyle bi batıl inanç gibi bişeye inanırım ama nedense şuan paylaşmak istedim.Hayallerim(hepsi büyük :D ): 1- Japonya'ya gezi 2- İyi bir bas gitarist olmak bi grupta çalmak(şuan ritim gitarım kalsik çalıyorum ama hayırlısıyla bas'a geçcem :) ) 3- Sevgilimle evlenmek 4- En sevdiğim müzik grubunun konserine gitmek(Amerika'da olduğu için gidemiyorum şuan) Umarın hepsi gerçekleşir :)
  13. İtachi Kamisama Hajimemashita'dan Tomoe Sasuke D Gray Man'den Kanda D Gray Man'den Lavi Ve tabi Naruto Shippuuden 'den Minato. aklıma gelenler bunlar. ^_^
  14. Japonya'da evlenme yaşı 16 ise (ki öyleymiş)lisede evlenmeyi düşünmeleri normal.Ama Japonya'da bu düşüncede mi kalıyor yoksa sık rastlanan bişey mi orasını bilemeyeceğim.Ama biyolojik ve ruhsal,olgunluk açıdan liseli bir insanın evlenmemesi gerektiğini düşünüyorum.(Daha kendi paranı kazanmıyon nereye evlencen? :D ) Bende 16 yaşındayım ama bu yaşta evlenmenin saçma olduğunu düşünüyorum. Ama lisedeyken ileride(liseden sonra)evliliğin hayalini kurma,planlama bence çok mantıklı yani seven iki kişinin.Ki bende şu an sevgilimle hayalini kuruyorum hiç saçma değil ve gerçekten sevenlerin gerçekleştirebilcekleri bişey.İlk sayfalarda da biri çevresinde böyle örneklerin olduğundan bahsetmiş çok sevindim okuyunca :wub: Bu arada aşka inanmayanlara sesleniyorum:ilerde aşık olunca sizi de görürüz :D
  15. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Ekledim sizi Hoşgeldiniz :) Bu arada nickin çok hoşmuş TuvaletTerliği baktıkça gülesim geliyor :D
  16. Kushina-ta

Sonbahar 2012 Anime Bültenleri

Kamisama Hajimemashita! :wub:
  17. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

ekledim hoşgeldin
  18. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Hoşgeldin :)
  19. Kushina-ta

Death Note FC

Benimde en sevdiğim 2 replik: Watashi wa L desu. Boku wa Kira janai (yanlış yazmış olabilirim)
  20. Kushina-ta

Katsudou Cosplay Partisi

Hayır tabikide :D Ama lens,korneayı incelttiği için kullanmıyorum yoksa lazer ameliyatı yapmıyorlar.Gözlerimi saymıyorum benzerken.Kahverengi kalsınlar. :D
  21. Kushina-ta

Katsudou Cosplay Partisi

Yaz tatiline denk geliyor.Düşük bir ihtimal de olsa gelebilirim.Tabiki Hinata olarak katılırım.Saçlarımı laciverte boyamam yeterli. :D
  22. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Bence harika bir resim :wub: Ekledim. Hoşgeldin :)
  23. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Hoşgeldin :)
  24. Kafam karışık sanırım saçmalıyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.