Jump to content

Kushina-ta

Üyeler
  • İçerik sayısı

136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Kushina-ta kullanıcısının paylaşımları

1. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Üyelerimizin istekleri bizim için emirdir :P Başa yazdım seni karşı çıkan olmazsa orası senin :DHoşgeldin UzatmayaGerekYok. gerçek adını sorabilir miyim?Nickin çok uzun,kısa bişeyle hitap etsek :D
  2. Kushina-ta

Death Note FC

Death Note Naruto'dan sonra en sevdiğim animedir.Beni de ekler misin lütfen? Sadece L'yi fırlatıp atılmış çöp gibi animeden çıkarmaları yani birden ölmesi beni kızdırdı ve üzdü.
  3. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Niye :D
  4. Hemde nasıl...Aslında her insan çizgifilmle animeye ayırt edemez,bunu beklemiyorum insanlardan.Fakat bu çizgi film dediklerinde anlatıyorum hala çizgi film demeye devam ediyorlarsa ve animeyi küçümsüyorlarsa çizgi film işte diyorlarsa o zaman çok sinirleniyorum. Anime izleyen bir arkadaşım olsa diğerlerine kulak asmam ama malesef ki hiç yok :( :unsure:
  5. Güzel bir soru :D Başlatcağın arkadaşının kişiliğine göre değişir.Mesela Naruto'nun ilk bölümlerini bazıları çocukça bulabilir.(Malesef böyle insanlar var)Fazla hareketli ve sabırlı değilse Death Note,kafa denginse Naruto :D
  6. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Ekledim.Sende hoşgeldin.
  7. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Ekledim, hoşgeldin :)
  8. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Fan Club'ımıza 4 yeni üye daha katıldı.Gittikçe artıyoruz :D Hoşgeldiniz :)
  9. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

İkinizide eklemiş bulunuyorum :D Hoşgeldiniz :) Bu arada gördüğüm kadarıyla forumda Hinata'yı kötüleyen yok,aksine çok seviliyor.Acaba Forumdaki Naruto'cularda en sevilen kız karakter mi? :huh: (tabi benim için öyle de :D )
  10. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Slogan hakkında yorumları bekliyorum :D : slogan olmasın,sloganı değiştirelim şöyle olsun,fazla kısa gibi :D
  11. beni de ekleyin lütfen :)
  12. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Ekledim.Hoşgeldin. :)Seni de ekledim songena2 sende hoşgeldin :D :)
  13. Kushina-ta

Hyuuga Hinata FC

Ekledim.Fan Club'ımıza hoşgeldin. :)
  14. Hinata hayranı olarak bu sayfayı açma ihtiyacı duydum :D Burada Hinata ile ilgili resimler,sözler vb. paylaşacağız.Tüm Hinata severleri bekliyorum. Fan Club Resimleri HYUUGA HİNATA Doğum Tarihi: 27 Aralık Yaş: 12-13(Naruto) /16(Naruo Shippuuden) Boy: 147-148cm(Naruto) / 160cm (naruto shippuuden) Kilo: 37-38kg(Naruto) / 45kg (Naruto shippuuden) Kan grubu: A Kekkei Genkai(Irsi yetenek): Byakugan Bağlılığı: Konohagakure Klan: Hyuga Akademiden mezun olma yaşı: 12 Chunin olma yaşı: 14 Tamamladığı Görevler: 10-D rank, 14 C-rank, 8 B-rank, 1 A-rank,0 S-rank Burcu:Oğlak Hinata karakter olarak utangıç bir kızdır.Oldum olası hep Naruto'ya aşıktır.Doğuştan Byakugan'a sahiptir.Takım arkadaşları Kiba ve Shino'dur.Sensei'si(hocası) Kurenai'dir.Kuzeni Hyuga Neji'dir. Şimdi de biraz Klanı hakkında bilgi verelim. Hyuuga Klanı: Hyuuga serideki en hızlı koşan clandır.Bu clan diğer birçok clandan farklı koşar.Byakugan nesilden nesle geçen 3 göz tekniğinden birisidir.Klanda aile ikiye ayrılır: Ana ve yan aile olmak üzere iki aile vardır.Yan aile ana aileyi korumakla görevlidir.Yan aile kendilerini ana aile için feda edebilir bunu koruma veya köle olarak adlandırabilirsiniz.Yan ailenin üyeleri dörde ulaştığında, alınlarına oyulan bir mühüre sahip olurlar, bu mühürle ana aile herhangi bir isyan çıkmadan rahatça onları öldürebilir. GIFS AND PHOTOS FAN CLUB'IMIZIN SLOGANI: EİEN DESU HİNATA! (biraz saçma olabilir önerilere açığım :D ) HİNA-NARU :wub: 'ya dair Ama manganın yaratıcısı Masaşi okuyuculara ufak ufak ipuçları vermektedir. Mesela mangada Naruto karakteri sürekli Sakura'ya aşık olduğunu söylemeyi bırakmıştır ve 4. Shinobi Savaşı'nda Naruto'nun Hinata ile konuşmaları daha uzun sürmüş ve hiçkimseye öğüt vermemesine rağmen Hinata'yı birçok konuda cesaretlendirmiştir. Ayrıca Naruto köyü koruyacağına dair söz vermesine rağmen Hinata karakterine ayrı olarak onu koruyacağına söz vermiştir. Naruto ilk Hinata'yı düşünmüştür. Fan Club'ımız gittikçe değişecek ve gelişecektir.Yeni şeyler eklenecektir. Kurucu İsmi: Kushina-ta (Mine) Üyeler: Tzu-kun TSunadeHime Turk Panter songena2 Hokage_Minato ThePower ame Marco dattebayo ag_hitsugaya Strauss UzatmayaGerekYok yunocuk SnoW_DeaD Baryshx champy55 SiyahBeyaz TuvaletTerliği SecretCriminal DEATHSLIDES xFactoria Hiiyyep Gordneel SkEfSaNe EverydayStriffeling #Rucy Lethal TürkUzumaki_Naruto BenGeldim Browni Spratiox _phantom_ konoha Soranohikari Mücahidem Şehide-i Cahide Nones ♠Misaki♠ Anime_Lovers h3n4 GÜNCEL!!! Hinata'nın bu kadar seveni olduğunu görmek güzel arkadaşlar ^_^ Yeni gif ve fotoğraf ekledim sizden de paylaşımlarınızı bekliyorum :) Diyorum ki ; haftalık bir tartışma konumuz olsun. İsteyenler bu konuyla ilgili düşüncelerini yazsınlar. Bu hafta: İlerleyen bölümlerde Naruto-Hinata arasında ne olacağını düşünüyorsunuz? Manga okuyorsanız 615 hakkındaki yorumlarınız neler? Hinata'yı en çok hangi karaktere yakıştırıyorsunuz? Başlangıç: 30 mayıs 2014 Bu hafta: Hinata-sama yı başka bir animedeki karakterinin yerine koyuyoruz. Örneğin; Blade&Soul dan Alka yerine gözünüzde Hinata yı canlandırın bence çok yakışırdı. :D Yada D.Gray Man dan Lenalee !! ^_^ Başlangıç: 6 Haziran 2014 Ayrıcaa sonunda beklediğim bölüm geldi. :D Naruto Shippuuden'in son çıkan 364.bölümünde Hinata duygularını açıkca ifade etti. 'Çekingenliğini' hiç görmedik :rolleyes: Neji'nin öldüğü sahnede çok üzüldüm ama harika bir bölümdü ben hala etkisindeyim çevirenlerine tekrar eline sağlık :) "Hinata-sama senin için ölmeye hazır Naruto" Not: İmza için çalışıyorum.Sizden de yardıma açığım
  15. Kushina-ta

Japonca Okumak

Haklısın İngilizce çağı :D Haftada 7 saat İngilizce gören biri olarak bunu anlayabiliyorum :D
  16. Kushina-ta

Japonca Okumak

Niye kurslar hep İstanbul'da yada Ankara'da? :angry: Denizli'de hiç kurs yok?! :(
  17. Kushina-ta

İtiraf Köşesi

Herkes kopya çekerken çok eğleniyo ben düzgün kopya çekemiyorum :wacko:
  18. Arkadaşları tebrik ediyorum. :) Bir dahaki yarışmaya daha iyi hazırlanacağım.Gerçekten çok eğlenceli bir etkinlikti..
  19. Doğum günün kutlu olsun KeremLxL :) 20 Kasım benimkisi.1 ay var ama sayılı gün çabuk geçer :P :D
  20. Kushina-ta

Naruto (Spoiler İçerir)

Kendimi uzayda yaşıyormuş gibi hissettim. :wacko: Kakashi Rin'i mi öldürmüş? :blink:
  21. Kushina-ta

Minato Namikaze -- (Naruto)

Bence Naruto'daki en güçlü ve yakışıklı karakter Minato. paylaşım için teşekkürler :)
  22. Sorum şu: Anime karakterlerinin yaşadığına inanıyor musunuz?,İster miydiniz? Ve İzlediğiniz animelerden sadece bir karakteri yaşatabilseydiniz veya yaşasaydı hangisinin olmasını isterdiniz? Bence; D Gray Man -> Lavi (Allen'le arasında baya kaldım Lavi galip geldi :D ) Naruto -> İtachi Death Note -> Light Fullmetal Alchemist ->Roy Mustang Bleach -> Hiçbiri (yaşasalardı Dünya'yı yıkarlardı :D şaka :D) Hitsugaya olurdu Fairy Tail -> Gray
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.