Jump to content

Kushina-ta

Üyeler
  • İçerik sayısı

136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Kushina-ta kullanıcısının paylaşımları

1. Kushina-ta

DANGO!!

Yaptım,görüntü güzel oldu ama şeker olmadığı için tatsız oldu bi daha yaparsam şeker eklicem :D
  2. Kushina-ta

DANGO!!

heves ettim ben de yapıcam pirinç unu aldım geldim :D Ama öncelikle sorum var. Sıcak suyu tencerenin neresine kadar dolduruyoruz? Havlu kağıt ısıdan hamura yapışmaz mı bide :huh:
  3. Hayır hayır kendi profilimde :D tanınırsın derken benim paylaşmamla değil tabi :D
  4. Kushina-ta

Japonya'da lise okumak

Japonya'ya bende gitmek istiyorum kısmetse bi gün gidicem inşallah ama daha erken :) Lise için değil ama üni.de Japonya büyükelçiliğine başvurup gidebilrsin
  5. Harika çalmışsın eline sağlık :) D.Gray Man 14th song'u çalarsan müthiş olur valla çok seviyorum o şarkıyı... ^_^ Çalmayı denemişliğim var ama sadece ilk 15 saniyesini çalabiliyorum sonra baya hızlanıyor :wacko: Ayrıca videonu facebook'ta paylaştım. Umarım ilerde tanınırsın
  6. Kushina-ta

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Steins;Gate e başladım. Ana karakterin deli olduğundan şüpheleniyorum :ph34r: :P
  7. Kushina-ta

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Düşündüm de aklıma en mantıklı cevap D.Gray man'dan Lavi geldi ^_^ hem esprili hoş çocuk :D edit: Minato'yu nassıl unuturum ben :D Başlıca aday... :rolleyes:
  8. Kushina-ta

Favori Anime-Oyun Karakteri Kostümünüz

Fairy Tail'den Erza'nın bu kostümü ; Ve Lol'den Ahri'nin dokuz kuyruklu tilki kostümü.
  9. -Taisetsu no mono-

10. Kushina-ta

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

"Hayatını dolu dolu yaşamak çocuk olmaktan geçer, yaşının kaç olduğu önemli değil." -Sakata Gintoki (Gintama)
  11. Kushina-ta

10. Ankara Japon Filmleri Festivali

11.Ankara Film Festivali de, 26 Şubat-1 Mart arası olmuş. Ankaralılar çok şanslı :)
  12. Morgana'yla Ahri arasında kaldım Ahri daha güzel bence ama Morgana'yı oynamayı daha çok seviyorum. 1 oy benden Morgana'ya :D
  13. Kushina-ta

Anime Logo Quiz

Logo quizinde çok garip şeyler çıkıyor zaten benim en iyi olduğum karakter kısmı. Yanlış bilince puanlar düşmese daha da güzel olucak
  14. Ahahah gerçekten öyle çok cana yakınsınız :D
  15. Çok sevinirim tanıştırırsan iyi oluur ^_^ Bu akşam girmiştim sohbete çok güzel bi ortam :D Bu arada nickimi söylemeyi unutmuşum : Snow Flake 23
  16. Aa tamam o zaman, teşekkürleer :D
  17. Quiz uygulamalarını severim,google play'de de "Anime logo quiz" diye bir uygulamaya rastladım. Zevkle oynuyorum sizin de beğeniceğinizi düşündüğüm için paylaşıyorum. http://play.google.com/store/apps/details?id=com.mlabeca.animelogoquiz&hl=tr Logo-Anime-Character diye üç bölümden oluşuyor ve süreli. Benim en yüksek skorum karakter quizinden :D Cep telefonu kullananlara önerimdir Kawai Gemu :wub: Bu arada umarım konu açmak için yeterli bi sebeptir :ph34r:
  18. Bugün sohbet odasına bir gireyim dedim şöyle 13 lvl lik çaylak olarak :P Baktım çıktım ama :D hepiniz baya iyisiniz zaten kızlardan pek oynayan bulamıyorım canım sıkılıyor :(
  19. Avatar:8 İmza:9 Spoiler:10 (cidden çok beğendim ^_^ )
  20. Kushina-ta

Sims 1,2,3

Sims çok severek oynadığım bir oyun.Oynamaya 2'sinden başlamıştım :D Supernatural eklenti oynuyorum ne zamandır ama sıkmaya başladı -_- Sims 4 ön sipariş çıkmış bu arada 150 tl civarıydı fiyatı.. Olympus adında online bi ortam yaratmayı düşünüyolardı ama doğruluğu konusunda emin değilim.
  21. Kushina-ta

Konnichiwa^^

Watashi mo! ^_^
  22. Kushina-ta

Konnichiwa^^

Hoşgeldin ben de Mine :) Naruto izlemiyorsan kesin izle bence ^_^
  23. Kushina-ta

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

"Ölmek yada yaşamak her şey demek değildir.Biraz geleceğe umutla bakmaya çalışın olur mu?" -Gray ( Fairy tail )
  24. Kushina-ta

Dünyanın ilk Türk mangakası!

Mangası Tylsim 'ın türkçeye çevrilmiş hali var mı acaba :huh: okumak isterim ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.