Jump to content

RiseRevolution01

Kayıtlı Üye
  • Content Count

29
  • Last visited

About RiseRevolution01

• Rank
    Level 1
  • Birthday 11/01/2006

İletişim Yöntemi

• AIM
    9. sınıf anime bağımlısı ergen.

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Anime, manga okumak, İngilizce, Japonca, kedi videoları, müzik dinlemek, bateri (dinlemeyi seviyorum hiç çalmadım), uyumak, waifu.

Recent Profile Visitors

337 profile views
  1. Boku no Pico izleme. İğrenç bir espiri o. Yeni başladıysan, Attack on Titan, Hunter x Hunter, Toradora, Tokyo Ghoul bunları önerebilirim. Ayrıca bir tavsiye vereyim. Manga okumaya başla şimdiden. İnternette manga okumak için siteler var. Özellikle Tokyo Ghoul'un mangasını okumanı öneririm. Animesini seven var ama eksik sahneler var. Hunter x Hunter 100 150 bölüm bir şeydi ama korkutmasın gözünü. Bir arkadaşım birkaç günde bitirmişti. Sarıyor yani. Ben de sevmiştim.
  2. Başlayayım bi. Umarım dediğiniz gibi klişeler yoktur. Özellikle sadece kız öğrencilerin olduğu okula gidip, kızlardan dayak yemesine rağmen hiçbir şey yapmayan tipte bir karakter değildir. Ki olduğunu sanmıyorum yazdıklarınıza göre.
  3. Hayırlı olsun. Umarım hızla gelişirsiniz.
  4. Top 3'e girmesi kalitesinden dolayı mı şişirdikleri için mi? Hani kusura bakma ama daha 2. 3. bölümlerdeyken top 3'e girdiyse o animenin kalitesini değil, kitlesini ve balon olduğunu belirtir. Ayrıca onu AoT yazarken 4. sezon yazmayı unutmuşum. Diğer 3 sezon başyapıt fakat 4. sezon kesinlikle rezaletti. Süre sıkıntısı vardı fakat sonuca bakarsan çok kötüydü. Eğer süre, bütçe gibi etmenlere göre yargılarsan animeleri şu ana kadar oluşturulmuş tüm listeler yıkılır. Sonuca bak. Kötü müydü? Kötüydü. Gerek müzikleri, gerek çizimler, gerek CGI (WİT ile aynı müzik işlerini halleden biliyorum ama kötü
  5. Darling in the FranXX SAO AoT (Güzel ve sevdiğim bir anime fakat aşırı abartılıyor. Özellikle son sezonu. Öylesine kötü bir işi yüceltmenin ne mantığı var?) Re:Zero
  6. Sadece Japoncası olduğu yazıyor.
  7. Videoyu önceden izlemiştim. Ayrıca ilk baştaki; İfade tam olarak beni yansıtıyor. Evden çıkma ihtiyacı duymam alışveriş dışında. Malum korona döneminde olduğumuz için hiç çıkmıyorum neredeyse artık. Haftalarca dışarı çıkmamıştım birkaç ay önce. Ama rahatsız da etmiyor. Ailem zorlamasa çıkmam. Ayrıca sınavlarımız olurken arkadaşlarımla dolaşmak yerine köşeye geçer telefona bakardım. Kalabalıktan nefret ederim çoğu zaman. Korona olmasa bile sevmezdim. Ama bazen istiyor kalabalık olmasını. Güzel geliyor. Ha düzgünce sohbet edeceğim birini bulursam 1 saat falan sohbet ederim. Bir keresinde
  8. Ben de ilk anime izlemeye başladığımda harem ecchi delisiydim. Şimdi gördüğüm yerde kaçıyorum onlardan. Ufak bir ecchi bile bunaltıyor. Ayrıca o zamanlar bende o tagları severdim. Önerebileceğim tek anime: Trinity Seven. Haremin içinden geçmiş, ecchi manyağı, beyninin yanacağı bir anime. Çok sevmiştim. 2 tane filmi de var.
  9. Anime izlemenin yaşı yoktur :D Aslında güzel bir yaş. Hayatının en iyi yıllarından bana göre. Yeni sezonu çıkacak olan. Shield Hero, Tensei Shitara Slime Datta Ken, Hataraku Saibou, Dr. Stone, Re: Zero (bunu beğenmedim ama biraz izle seversin belki). 1. sezonu başlayanlar için: Redo of Healer (ağır ecchi ve hentai var), Wonder Egg, Mushoku Tensei, Tatoeba Last Dungeon, Horimiya, Jujutsu Kaisen (bunu izlemedim ama çok seviliyor).
  10. Nisan ya da Temmuz olması lazım. Çıksa da izlesem ya çok merak ediyorum animeyi :D Edit: Tam emin değilim. 2 farklı yerden baktım.
  11. Hepsini izleyeli aylar oluyor. Hepsini beğendim. Tekrar izlemek için indirmek istiyorum ama karar veremedim. En az 2'sini izlemiş olanlar sizce hangisi daha iyi olur? 1- Ryuuou no Oshigoto! 2- Bunny Girl Senpai 3- Sewayaki Kitsune no Senko-san Açıkçası 3. ilk tercihim olurdu ama diğerlerini de seviyorum. O yüzden seçin lütfen :(
  12. Biliyorum ama dediğim gibi anlaşma yapıp sadece Marley askeridir kral kraliçe falan onları öldürüp ülkeyi ele geçirdikten sonra durmaya ikna etselerdi daha iyi olurdu bence :D Ama senin dediklerinde mantıklı.
  13. 6 Nisanda yeni bölümü. Bölüm hakkında, aot genel olarak çok kötüye gitti. İnsanları öldürdü diye Eren'i öldürelim yoksa daha fazla insan ölecek diye düşman oldular. Lan siz bilmiyorsunuz sanki Marleyin yaptıklarını. Eldianın geçmişini de öğrendiniz. İdrak mı edemediniz artık ne kadar lanet bir ırk olduklarını? Erenle anlaş, Marleyi yok et, yürüyüşü durdur, Eren'i titanın içinden çıkar. Bu kadar zor muydu arkadaş? Mikasa'ya gelirsem. Yahu Eren seni kurtarmak için çocuk yaşında neler neler yaptı. Sonrasında olanları yazmama gerek bile gerek yok. Ne var en azından sen taraf değiştirsen. Lev
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.