Jump to content
Türk Anime TV Forum

Onizuka

Üyeler
    162
  • Son ziyareti

• Başarı

5

Onizuka kullanıcısının son zaferi 23 Ekim 2012

Onizuka en beğenilen içeriğe sahiptir

Onizuka hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 30-07-1984

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

765 kez ziyaret edildi
  1. gerçekten muhteşem bir anime her güzel şey gibi bununda bir sonu vardı elbette ben bekardım bu animeye başladıgımda şimdi evliyim 3 yaşında bir oglum var :D yanlız gerçekten madarayı nasıl bitiricek anlamadım 660 yayınlandıktan sonra bayagı düşündüm ama ben birşey bulamadım bakalım kishi sensei ne yapıcak...
  2. katılan arkadaşlara başarılar....
  3. Onizuka

Naruto (Spoiler İçerir)

kakashi neden rini öldürdü acaba cok dramatik en sevdigin arkadaşını öldürmek gercekten zor ... bakalım haftaya sebebini vericeklermi
  4. minatoya bak ya helal kardeşim uzak ara lider ezik saske yaklaşamamış bile yanına .......:D
  5. yaw şu salak hinatada ne buluyorlar anlamıyorumki .... gerci ona oy verenlerin hepsi bayan .... :D sonucta kıskanıyolar konanı :)
  6. one piece deprem adamdan sonra sarmamaya başladı ya...
  7. Onizuka

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

gelirse bu gece naruto 601 okucam inş...
  8. Onizuka

Bleach

aynen benim için bleach aizenden sonra bitti zaten 365 den sonrasını izlememiştim .... :) evet süper animeydi kimse agzını açıp tek kelime edemez ama bitti ..... aizenle birlikte bitmiştir bleach bence mangası bile okunmaz......(bence)
  9. Onizuka

Uchiha sasuke vs Uzumaki Naruto

uzumaki naruto... tabiki
  10. Onizuka

Naruto Shippuuden

aslında kakashininki tam kullanmak sayılmaz onunki biraz daha kopyaya giriyor sadece bazı elementi tamamen kullanamıyor yani sadece bazı jutsuları kullanıyor .... tamamen kendi içinden 3 elementi kullananları çok ilerde görüceksin çok az kişi var .... ikisini söyleyim 2.tsuchikage ile 3.tsuchikage 3 element kullanıcısı.... animede 4 5 element kullananlar cıkıcak ama onlar hileli.....
  11. ya herşeyim ya hiçim.....

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Ahaha :D Devamını senden önce yazmıştım. :D

12. Onizuka

Bu Çizimlerde Benim :P

çok güzel olmuş eline saglık tatlım...... ;)
  13. Onizuka

Naruto Sona Yaklaşıyor.

bende öyle tahmin ediyorum ama degişik şeylerde çıkabilir karşımıza bakıcaz artık..... ;)
  14. Onizuka

NARUTO'NUN GERÇEK SESLENDİRİCİSİ

daha yenimi görüyosun canım benim eskidi artık bu.........
  15. Onizuka

Code Geass FC

güzelim ben bu animeyi izlemedim tavsiye edermisin edersende konusu ne kısaca ........??
  • Yeni Oluştur...