Jump to content

Onizuka

Üyeler
  • İçerik sayısı

162
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Onizuka got a reaction from Framkieoi in Japonya'da Müzik   
    ya bana grup lazım :( yaa japon müzik grupları bayan gruplar tercihimdir......
  2. Beğen
    ya nurcan anime müzigi yapanları degil normalde böyle bizim hepsi grubu manga grubu gibi ....
    müzik gruplarını diyorum ...... ama yinede saol
  3. Beğen
    arkadaşlar bana önerebileceginiz japon ünlü müzik grupları varmıdır çok acil lazım 3 gündür arıyorum ama
    hep kore grupları ben japon grupları istiyorum yardım please......
  4. Beğen
    Onizuka got a reaction from SailorMercury in İtiraf Köşesi   
    hımmm benim yaptıklarımın yüzde 5 ini yapmamışsınızdır ama bir ikitanesini yazayım
  5. Beğen
    Onizuka got a reaction from konoha in Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?   
    arkadaşlar madara tobi diyosunuzda madarayı dümdüz eden bir adam var hashirama senju
    1. hokageden daha güçlüsü yok bu konunun tartışılması bile saçma bence :) şöyle ki
    eger beş kage birleşip madarayı yenemiyorsa ve madarayı kyubiyle beraberken yenen bir
    adam varsa o animenin en güçlüsüdür.... öyle degil mi????
  6. Beğen
    Onizuka got a reaction from eulaor1 in Naruto FC   
    bunada üye yap beniiiii..........
  7. Beğen
    Onizuka got a reaction from Elena Ulquiorra in One Piece'de En Sevdiğiniz Karakter Hangisi?   
    one piece deprem adamdan sonra sarmamaya başladı ya...
  8. Beğen
    Onizuka got a reaction from Soi Fon in Bleach - Bankai Yaratma   
    ya çoçuksu geldi bu konu bana :D o yüzden bişeyler yazamadım :) aklımada gelmedi acıkcası
  9. Beğen
    Onizuka got a reaction from EndEverAfter in Sizce Ichigo'nun en güçlü, sağlam vs. hali..?   
    adını bilmiyorumda ilk bankaiden sonra kolu zincirle dolanmıştı sacları hafiften uzamıştı o hali çok manyaktı ......
    sonra iyice sapıttılaar adam şekilden şekile girdii :D
  10. Beğen
    Onizuka got a reaction from MinatoNamikaze in En nefret ettiğiniz anime karakteri.   
    aizen şerefsizinden nefret ediyorum bu kadar cani bu kadar kaddar bi karakteri hiçbir animede görmedim adamım dostum demiyo herkesi kesiyo :D bu arada birinden rica edicem bu konuyu anket olarak verebilirlermi acaba.... belli başlı sevilmeyen karakterler var zaten 15 secenek yeter ünlü animelerden secmeler daha iyi olur gibi geliyor ......
  11. Beğen
    Onizuka reacted to 3n4bL3 in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Kolay gelsin öyleyse :=)
  12. Beğen
    Yarışmanın özelliklerini ve istenilenleri okursanız sorunuza cevap bulacaksınız.
  13. Beğen
    Onizuka reacted to Toprakezgi in Ödüllü 1. TürkAnime.TV Fan-Fiction SONUÇLANDI!!   
    Halil abi dün söyleyecektim, unuttum. Sen özel mesaj kabul etmiyorsun. Hatta çoğu mod özel mesaj kabul etmiyor. :(
  14. Beğen
    biraz daha geliştirerek daha güzel bir hikaye yazabilirsin. :)
  15. Beğen
    1. Olan Yarışmacımzı.
    Sandcastles: The Collapse (28 oy [14.29%])

2. Olan Yarışmacımzı.
    Yaşam Sebebi (27 oy [20.00%])

3. Olan Yarışmacımzı.
    A Stranger In The Mırror (23 oy [11.73%])

Yarışmada emeği gecen ve katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Çok mükemmel hikayeler ile güzel bir yarışma oldu. yarışmada ödüllerini almak için [email protected] adresinden msn yolunu ile benim iletişime geçebilirler. forum üzerinden öm kapalı olduğu için msn'den ulaşmanız gerekmekte.

Oylama Bilgileri

Yarışma Bilgileri

16. Beğen
    Onizuka reacted to Lynx in Naruto (Spoiler İçerir)   
  17. Beğen
    Onizuka got a reaction from ulquiorra_schiffer in Naruto Sona Yaklaşıyor.   
    sonu ....oktan bitmesinde karmakarışık biterse kötü böyle adam akıllı bi son hazırlasınlar.... narutoya yakışan bi final olsun.......
  18. Beğen
    Onizuka reacted to ulquiorra_schiffer in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Great teacher Onizuka ve Fairy Tail
  19. Beğen
    Onizuka reacted to uchiha_n in Naruto (Spoiler İçerir)   
    spoiler a al onizuka onu :D
    sonunda öğrendik be kim olduğunu... vay be..
  20. Beğen
    Onizuka reacted to Oguzcent in TOBİ Uchiha Madara degildir!!! (Kanıtlı) (Spoiler)   
    Ben herzaman söyledim Uchiha madara degil !!! diye. Tobi Uchiha Obitodur.... Madara Edo tense ile canlandırıldı buda mangadan bir kısımlar.

Evet Yorumları bekliyorum Madara diyenlere Kapak olsun :) Kaç zamandır diyorum ya Obito diye. Hatta bir bölümde Tobiye edo tensei gösteren orochimarunun asistanı Bir edo tense ile birini canlandırmıştı. Ve Tobi cok şaşırmıştı. Cünkü kendine madara diyordu ve Orochimarunun asistanı Madarayı canlandırınca ona gösterince şok oldu.
  21. Beğen
    Onizuka reacted to yanki_99 in Japonya'da Müzik   
    aynen teknosada vardı am adını bilmiyorum
  22. Beğen
    Onizuka reacted to Lynx in Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?   
    Naruto çok pis yerde bitirdi ya..
  23. Beğen
    Onizuka reacted to Songena in Japonya'da Müzik   
    tahmin etmiştim :(
    5 kişiden oluşan çok grup var
    bu yıl ve geçen yılın sonunda çıkanlardan bildiğim gruplar bunlar :D yaklaşık 19-20 tane var :D
    Chocolat,Pandora,Girl's Day,Sunny Days ,C-REAL,5Dolls,CHI-CHI ,GLAM,Crayon Pop,EXID,PURETTY,Evol,New.F.O,Ruby,LAY-T,SPICA,Baby V.O.X. ,Papaya ,StheOne,Maskot
    büyük ihtimalle koreliydiler :(
    koreceyi daha iyi bildiğim için koreli grupları dinliyorum
    malesef japon grupları söyleme konusunda yardımcı olamam :(((
  24. Beğen
    Onizuka reacted to Toprakezgi in İtiraf Köşesi   
    Utanmadan söylüyor pis sapık. :angry: Fem'deki kadın :D
    İtiraf edilecek çok şey var da insan utanıyor. :D Çocukluk diyip geçeceksin aslında. :D
    Edit: Ben bunu sohbet-konu dışı bölümüne açmak istememiştim. Neyse neresi uygunsa modlarımız değiştirir.
  25. Beğen
    Onizuka reacted to Lynx in Japonya'da Müzik   
    Benim bildiğim kız gruplar; Berryz Koubou, Cute, Buono, Rythem.. (Japon)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.