Jump to content

animesevmeyenyok

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

animesevmeyenyok üyemizin başarıları

1. Selam!! Yeniyim ya da değilim hatırlamıyorum
  2. hoşbuldum :)
  3. listede genellikle izlediğim animeler veya bildiğim karakterler yoktu bu yüzden az işaretledim ama ellerinize sağlık güzel bir anket olmuş
  4. sıfatlar arasına yazmadım ama aşırı meraklıyımdır şakayı yapsana ya merak ettim
  5. shuryu bu cuma sadece 9.99'a bimde
  6. üşengecim ama çalışmam gerektiğinde çok zor çalışırım, açık sözlüyümdür ama bu gerçek hayatta geçerli sanalda arkadaş kaybetme korkum var, akademik olarak başarılıyım ama sınav esnasında nefessiz kalma stres bulantı gibi sorunlar yüzünden zorlanıyorum ama başarılıyım, arkadaşım benimde yok ama asosyal falan değilim genellikle telefonlar susmaz sürekli mesaj atarlar arkadaş olmak isterler ama ben istemiyorum sadece baş belalarılar ve kafa dengi değiller.
  7. iyi geceler
  8. gerçek adın ne? bide cinsiyetin ne merak ettim? (söylemek zorunda değilsin)
  9. neden hep erkek sanıyolar TwT neden erkek olduğumu sanmıştın?
  10. bana da öyle demişlerdi hergün sevdiğim aburcuburu beslenme çantana koyucaz sözü bi haftadan sonra koymayı bıraktılar, ama ben okulu bırakamadım :(
  11. selam bende, zeynep 3.5 yaşında.
  12. çocuk iyice nefret edicek sanırım, çünkü bugün izletirken ağladı abarttım biraz galiba
  13. şey diyecektim kime diyeceğimi de hatırlamıyom ama sana diyem belkide sana diyecektim kimin kim olduğunu ezberleyemedim ama işte uzattım baya he şey kuzenim japonca anlamıyo altyazılarıda okuyamıyo dublajlıda ben sevmiyom bundan dolayı bölüm başı 1 şeker verme sözüyle izlettiyom umarım animeden iyice nefret etmez veya travma falan olmaz
  14. bi türlü alıntı yapmayı becremedim la yazdıkşarımı boşverin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.