Jump to content

akadus

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

About akadus

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Keşke 40 yıl sürse ama maalesef bitecek yakın bir gelecekte.
  2. https://myanimelist.net/animelist/xAkadusx 2013'ten beri anime izlediğim için konuyu açan admin gibi gaza gelip fazla yüksek verdiğim baya var ama yine de isteyen takip edebilir. Listeyi hep güncel tutmaya çalışıyorum.
  3. En kısa derken? Bu saatten sonra derken? falan diyip aşırı fanboy modunu açasım geldi. Bence uzunluğundan niye korkuyorsun ki? İster 1 ay sürsün ister daha uzun önemli olan zevk alman. Sürekli başka anime izleyeceğine sürekli başka one piece arc'ı izlemiş olucaksın ona takılma bence hemen izlemeye başla. Ben 3 defa izledim ve daha da izlerim yani.
  4. 14 Bölüm oldu ve ben gayet memnunum. Hem hızlı geldi hem de kaliteli geldi. Titanlar tatmin etti ama insan çizimleri mangayla aynı olsa da ben wit tarzını daha çok sevmiştim.
  5. Mushoku tensei kaliteli isekai cidden, boşa isekailerin babası demiyorlar. Tensura sezon 2 biraz hayal kırıklığına uğrattı ama gene de izlenir.
  6. O kanal herhalde bayağı kişiye vesile oldu. Ben de aynen öyle başladım. Naruto'nun hep aynı bölümlerini veriyorlardı :d
  7. Yazar benle alakası yok Kadokawa'ya sorun diyor ama Kadokawa şimdilik bir açıklama yapmadı. Bence novel devam ettiği sürece umut var.
  8. No game No life: No game no season 2 One Piece: Bitmeyen Macera Black Clover: Ningen wa majin ni horobosu... Jobless Reincarnation: Sapık veledin maceraları
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.