Jump to content

akadus

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

akadus üyemizin başarıları

1. akadus

one piece 40 yıl mı sürecek ?

Keşke 40 yıl sürse ama maalesef bitecek yakın bir gelecekte.
  2. akadus

Anime Listesi Paylaşım Alanı

https://myanimelist.net/animelist/xAkadusx 2013'ten beri anime izlediğim için konuyu açan admin gibi gaza gelip fazla yüksek verdiğim baya var ama yine de isteyen takip edebilir. Listeyi hep güncel tutmaya çalışıyorum.
  3. akadus

One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?

En kısa derken? Bu saatten sonra derken? falan diyip aşırı fanboy modunu açasım geldi. Bence uzunluğundan niye korkuyorsun ki? İster 1 ay sürsün ister daha uzun önemli olan zevk alman. Sürekli başka anime izleyeceğine sürekli başka one piece arc'ı izlemiş olucaksın ona takılma bence hemen izlemeye başla. Ben 3 defa izledim ve daha da izlerim yani.
  4. 14 Bölüm oldu ve ben gayet memnunum. Hem hızlı geldi hem de kaliteli geldi. Titanlar tatmin etti ama insan çizimleri mangayla aynı olsa da ben wit tarzını daha çok sevmiştim.
  5. Mushoku tensei kaliteli isekai cidden, boşa isekailerin babası demiyorlar. Tensura sezon 2 biraz hayal kırıklığına uğrattı ama gene de izlenir.
  6. akadus

Kimim ben???

O kanal herhalde bayağı kişiye vesile oldu. Ben de aynen öyle başladım. Naruto'nun hep aynı bölümlerini veriyorlardı :d
  7. akadus

no game no life 2 sezon gelicek mi

Yazar benle alakası yok Kadokawa'ya sorun diyor ama Kadokawa şimdilik bir açıklama yapmadı. Bence novel devam ettiği sürece umut var.
  8. akadus

Şu animeyi ben yapsaydım şu ismi verirdim

No game No life: No game no season 2 One Piece: Bitmeyen Macera Black Clover: Ningen wa majin ni horobosu... Jobless Reincarnation: Sapık veledin maceraları
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.