Jump to content

ANGELADEATH

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

ANGELADEATH kullanıcısının paylaşımları

1. ilk iki sezonu izlemiştim ve öok beğenmiştim 2.sezonun sonu mangada nereye geliyor söyleyebilirmisiniz
  2. ANGELADEATH

One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?

başlamassan hata etmiş olursun gerçekten sana şu kadar diyim şuana kadar baya uzun anime izledim shonen olsun seinen olsun ama sadece 1 tanesi aynı tadı verdi oda zaten aynı yayıncının çıkardığı dragon ball dı yoksa one piece bence hepsinden daha iyi izledinmi bırkamassın başla hemen
  3. bunun cevabı çok basit akşam saatleri sitenin en yoğun olduğu saatler o yüzden site çökebiliyor ne yazıkki türkiyedeki internet alt yapısı dolayısıyla site bunu kaldıramıyor ya server larını hızlandırmalılar yada yurt dışından bir server sağlayıcısıyla anlaşmalılar yoksa bunlar olmaya hep devam eder
  4. ANGELADEATH

Hataraku Maou-sama! 2.Sezon

yani fragmanı izledimde animasyonunu baya bi değiştirmişler eski tadı verir umarım
  5. evet ama türkanime de yok ve diğer izleme linklerinin çoğundada engelli yada kaldırılmış
  6. merhaba benim sorum Joukamachi no Dandelion animesi neden bir çok yerde engelli animeyi izlemek için baya site gezdim ya anime yoktu yada izleme linki lütfen bilen söylesin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.