Jump to content

lulideft

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

1 Takipçi

lulideft hakkında

• Doğum günü 02/08/2002

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Adım Dilara 18 yaşındayım, güzel sanatlar lisesinden mezunum yks hazırlanıyorum. Hayatım dolu dolu geçiyor. İleri de mangaka olmak gibi bir hayalim var

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Resim çizmek, anime izleyip manga okumak.

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

lulideft üyemizin başarıları

1. lulideft

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Josee, the Tiger and the Fish anime filmi 2020 yılında çıktı ve hala çevrilmedi. çevirilecek mi?
  2. lulideft

SelamlarT^T

Hoşbuldum, ben de seninle arkadaş olmayı çok isterim!!
  3. Selammm
  4. Selamlar birkaç kişi gördüm, tanışalım kaynaşalım arkadaş olalım muhabbetlerin de. Uzun süredir anime izleyen bir arkadaş arıyordum ama bulamıyorum, bulsam dahi konuşma kesiliyor bir yerden sonra bunu da hoş karşılamıyorum hahah. Adım Dilara, 19 yaşındayım. İlgi alanım resim çizmek kesinlikle. Manga çizmeyi planlıyorum. Onun dışında animasyon projem de var. Kitap okumayı severim her ne kadar son zamanlarda okumasam da. Anime izliyorum zaten djsjdkfj 5-6 yaşlarımda Yu-Gi-Oh ve Beyblade 2002 ile başlamıştım. Onun dışında 300+ anime izledim. Manga okuyorum, okumaya yeni başladım yani geçen sene itibari ile 40+ manga okudum. YKS çalışmaya çalışıyorum ne kadar çalışamasam da hahah. Animelere geçen sene daha da sardım. İlerliyorum. Şuanda da uzun soluklu animelere geçtim. Bakalım beni ne bekliyor. Bu arada İstanbul’da oturuyorum.
  5. 300+ anime izledim şimdi de uzun soluklu animeleri izliyorum tabii ne zaman biterler Allah Kerim

1. pegasusejder

pegasusejder

Hangilerine başlıyorsun?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.