Jump to content

uurcan7

Banlı Üye
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About uurcan7

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 10/03/2000

İletişim Yöntemi

 • Website URL
  uurcan7.xyz

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • Konum :
  Türkiye, Çanakkale

Recent Profile Visitors

136 profile views
 1. Sevgili TAÇE, Bu tür konuları TAÇE Konusu altında konuşmalı ve TürkAnime.tv İçerisindeki FORUM SON GÜNCELLEMELER Kısmında yer almayacak şekilde yapmalısınız. Çünkü açılan konulardan çok, Sizlerin çeviri konularınızı görmeye başlar olduk. Herhangi bir sinirlilik veya kin yok ortada. Yanlış anlaşılmak istemem. Lütfen bu dediklerimi değerlendirin.
 2. PWA Eklemesi yapılırsa Native App+Responsive Website=Progressive Web App olacaktır. Bu sayede Muazzam özelliklere sahip bir İnternet Sitesi Yanında Programa Sahip Olunabilir.
 3. 2 Tane Öneride Bulundum Resimde de olduğu gibi linki olabildiğince kısa tutmaya çalıştım PWA Gerçekten detaylı ve zorlayıcı bir iş Ben bütün bu bilgileri bir araya getirirken 2 günümü harcadım Sizlerin de bu konuda sorun yaşamaması için rehberimi ilettim Umarım sorun olmaz. *DÜZELTME: Açıklama ekleyebildiğimizi fark ettim ve kısalttım. Yeni hali:
 4. Düzenleme: İzlediklerime Ekle! ve İzlemeyi Tamamladıklarım Butonlarına 1 Defa tıklayıp 1 Dakika Bekleyip Başka bir işleme geçiyoruz Sistem bu konuda aşırı yavaş ve 1 işten diğer işe tamamlanmadan atlamak önceki işin gidişatını bozuyor.. MyAnimeList den izlediklerimi kaydedeyim dedim üyelik almamı istedi.. Kafayı yememe ramak kaldı.
 5. Hiç bir animede ne yazık ki TAÇE-BD Görmedim, Sanırım TAÇE BD olarak iş yapmıyor
 6. BD Bildiğim kadarıyla Blu-ray disc demek Kaliteli bir görüntü sunuyor ve sansür ve sahne kesilmeleri BD bu ikisini kapsıyor BD takısına sahip bir fansubda sansür olmaz kesilen sahne olmaz ve kaliteli görüntü sunar Sadece çeviri içerir yani yanlışım varsa düzeltin lütfen.
 7. Bir şey daha sormalıyım TAÇE bir BD mi?
 8. PWA Hakkında: Rehberimde manifest.webmanifest Hakkında sizlere bir uyarım olacak Doldurabildiğiniz her kısmı doldurun Geri kalan kısımları silin , Gibi etkenlere dikkat edin Aynı zamanda sitem şu anda kapalı.
 9. TAÇE = Türk Anime Çeviri Ekibi Olarak düşünüyorum, Fakat Bazı animelerde TAÇE'nin olmasına karşın Varsayılan Fansub'u da var Varsayılan isminden de olduğu gibi TürkAnime tarafından seçilen default fansub Varsayılan=TAÇE Olabilir mi? Düşününce mantıklı fakat her ikisinin olması bana garip geliyor Varsayılan varsa TAÇE olmamalı bana kalırsa. Varsayılan TAÇE'nin yeni adı olabilir TürkAnime içerisinde? Eğer bir hatam varsa ya da gözümden kaçan bir şey Bilgisizliğimden dolayı özür dilerim.
 10. Yanlış kısma konumu açtıysam, Üzgünüm. Gerekli kısmı göremedim.
 11. Forum Hakkında: Türk Anime TV 2010-2020 Yazısında ki 2020 kısmı 2021 Olarak değiştirilebilir, Bazı kısımlar çevirilmemiş onlar düzeltilebilir, Karanlık temada Bazı kısımdaki yazıların okunulabilirliği düşük Onlar düzeltilebilir, Favicon eklenebilir.
 12. Direk konuya gireceğim. Yazım kurallarıma dikkat etmeyiniz, Gerçekten Türkçe'de Kötüyümdür. *PWA: Sizler için PWA Kurulum Rehberimi Buraya Bırakıyorum: GitHub PWA Nasıl Kurulur? Rehberim. Sonrasında: Sitenizde İzlediklerime Ekle! ve İzlemeyi Tamamladıklarım Adlı butonlar aynı görevi yapıyor gibiler, İzlemeyi Tamamladıklarım Adlı buton gördüğüm kadarıyla tamamen işlevsiz. İzlediklerime Ekle! Butonu İse Yavaş Çalışıyor. Aynı zamanda Bir seride İzlediklerime Ekle! Dediğimizde Bölümleri otomatik bir şekilde tamamen izlediklerime ekle! 'meli,
 13. pek bir bilgim yok fakat muhtemelen hangi süre içerisinde çıkacak ne kadar duracak nerede duracak gibi yerleri belirliyorlardır kodlar ile
 14. Gerçekten bunu sordun mu? 016=Hiro 002=Zero Two
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.