Jump to content

kirpii

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

5 Takipçi

kirpii hakkında

• Doğum günü 5 Aralık

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Kiri

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2458 profil görütülenme

kirpii üyemizin başarıları

1. Hahaha ortaokul arkadaşlarım anaokulundan beri aynı kişiler :D Aynı ilkokul,ortaokul şimdi lise. Hepsiyle aynı ortamdayım o yüzden değişen bir şey yok Hani şehir küçükte değil nası bende anlamıyorum :D Beeen pasörüm Hayır konuşmadık bence yada ben hatırlamıyorum:D
  2. Evet evet :D Hahaha kırmam ya neden kırayım :D Keşke sokmasalar çok korkunçlar Hahhaha zaten öyle yapıyorum Sanada iyi bayramlar Hahaha tabi :D Maalesef :( Benimde öyle olanlar var şşş O iki gün önce başka sınava çalışıyorum ama olsun :D Bazen kopyayla geçiyorum yani nolmuş Kopya ile geçtim bir kere :D O da Türkiyenin rüzgalarını yazmaktı .D Kim ezberlesin ya Voleybol takımındayım ondan :D Ya zaten yeterince yapıyordum ne gerek vardı yani :D
  3. Ya bende pek anlamıyorum yok o benimdi diğeri eskiden konuştuğumdu falan saç baş kavgaya giriyorlar izlerken çok eğleniyorum Ben pek girmiyorum izliyorum köşeden :D Deme öyle hepsi abim çok iyi anlaşıyoruz :DD Lütfen ablalarım çok güzel deme öyle,zaten hiçbirine abla demiyoruz saygıdan abi dediklerimiz oluyor :D Ya ben okulun takımdayım oradan bu kız kim diye sormuşlar gibi bir şey işte çok fanım var tanınıyorum artık okulda .D Ya bir anda herkes beni tanır oldu hesabımdakileri azalttım yok çıkardım ama hala soruyorlar ya. Hani normal değil baya fazla olmaya başladılarç En sonunda hesaplarımı kapatıcam Bir süre sonra rahatsız etmeye başladı gelen geçen hesabını bundan şundan zorla aldım diyor ya bilerek istemiyorum zaten bir şekilde halledicem artık :D Ya ne güzel farklı insanlar herkesi çıkardım engelledim derken aynıları önüme geldi. Birde hepsiyle iyi geçinmem lazım 3 yıl var daha hepsiyle :( Sen o kadar git tartış çıkar her yerden engelle lisede aynı sınıfa düş :D Maalesef evet :D Çoğu ile arkadaştım zaten hiçbir şey değişmedi ya Geçicem inşallah :D Sınavdan önceki ders çalışmak ise evet çalışıyorum :> Ya çok saçma değil mi Herkes karışık farklı sınıflardasın çok gerici ya :( Birde sevmediğin birisi yanına gelince daha kötü oluyor çıldırıyorsun resmen.Kopyayı falan saklamak daha zor oluyor :D Ben okulun takımındayım ordan sormuşlar beni oyüzden gelen geçen beni tanımaya başladı ya. Okula yeni gelince herkes merak ediyor sanki ilk defa insan görüyolar ya Alışmak baya zor oldu büyük okul ama sınıfım en üst katta olduğu için zor birazcık :D
  4. Maalesef :( Hiç güzel şeyler olmuyor ya :D Zaten gittiğim lisede çok tanıdık var yabancı yok diyebilirim :D Dersler aşırı zormuş ya inşallah geçerim diye dua ediyorum hadi bakalım Sınavda kelebek sistemi olunca daha da geriyor insanı.Öyle aşk meşk işleri çok kötüymüş ya ablanın çok hayranları var tabi ki hepsini reddettim İyiyim bende, hiç iyi gitmiyor :D Pek kurmuş sayılmam biraz tartışmalar oluyo Ya daha ilk günden kapıya dayandılar ne varsa,zaten 12ler çok korkunçmuş sakallı adamlar var sınıfta Üstüne itiraf sayfası falan var ilk haftadan beni atmışlardı çok kötüydü :<
  5. Hiiç iyi değil ya :D liseye geçince her şey zorlaştı
  6. Selam nasılsınız
  7. Selam nasılsınız
  8. Hahaha olsun :D Ne güzel işte :> Vallahi 3 saat falan uyudum şimdi kalktım :D Okulun ilk günü bu kadar kötü olmamalıydı Şu cicibebe verme olayına hiç inanmazdım 2 kez art arda verip kaçıyorlar ya
  9. Nasılsınız ?
  10. Sağol sağol Zaten gideceğim liseye çoğunluk tanıdık olucak kime sorsam aynı lisede çıkıyoruz:D Hahahah kazanamazsam besyo zaten Hangi bölümü seçeceğime bağlı o kadar çok meslek var ki aklımda
  11. İlk öncelikle çok kötü bir şey oldu :D Tercihler açıklandı ve hiç istemediğim lise geldi Olmasa da olur bir lise pek üzüldüğüm yok ama benim 2 yıldır istediğim liseye giremedim :>>> Puanım yetiyor mahalle olarak da ama daha yüksek puanlı kişileri almışlar Yks olsa bu kadar üzülmezdim valla Geçtim bile hocamı hahaga :D Hocamı tabii geçemem şaka yani .DD Baya istemeden oluverdi :> Yoo güzeldi :D Çok güzeldi sen yoktun ama hahahhaha
  12. Hayaller ve gerçekler misali :D Arada hocamızla tartışıyoruz ama iyi :> Antrenör olucam ben görücen .D İstemeden oldu ya :D Evet kendisi de öyle dedi hahaha
  13. Yaz hiç istediğim gibi geçmedi :DD Şimdi de olsa çalışmam şahsen Gençliğim gidecekti o şekilde ahahha :D Ne ararsan var aslında :D Ama şu an sadece cimnastik ve voleybol :> Ya çook uzun hikaye :D Zaten okul bittiği için sınıf arkadaşlarımla konuşmuyorum yazarlarsa istemiyorum diyorum geçiyorum :D Okulda yüzüme bakmayıp yazanlar var nasıl anlamıyorum Daha geçen konuşmayalım dediğim birisi karşıma çıktı geldi sarıldı dedim hoop noluyo diye
  14. Depresyona girdim depresyona Okul tercihi falan yaptık işte pazartesi açıklanacak aşırı korkuyorum :D Her gün sabah 9 akşam 5 mesai yapıyorum sporda hahaha :D Arkadaşlarımla baya aram bozuldu onlarla uğraşıyorum anlarsın ahaha
  15. Tabi tabi :DD Gittim yeni geldim Evet bana para verin gezeyim azcık
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.