Jump to content

kirpii

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

5 Takipçi

kirpii hakkında

• Doğum günü 5 Aralık

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Kiri

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2390 profil görütülenme

kirpii üyemizin başarıları

1. Selam nasılsınız
  2. Selam nasılsınız
  3. Hahaha olsun :D Ne güzel işte :> Vallahi 3 saat falan uyudum şimdi kalktım :D Okulun ilk günü bu kadar kötü olmamalıydı Şu cicibebe verme olayına hiç inanmazdım 2 kez art arda verip kaçıyorlar ya
  4. Nasılsınız ?
  5. Sağol sağol Zaten gideceğim liseye çoğunluk tanıdık olucak kime sorsam aynı lisede çıkıyoruz:D Hahahah kazanamazsam besyo zaten Hangi bölümü seçeceğime bağlı o kadar çok meslek var ki aklımda
  6. İlk öncelikle çok kötü bir şey oldu :D Tercihler açıklandı ve hiç istemediğim lise geldi Olmasa da olur bir lise pek üzüldüğüm yok ama benim 2 yıldır istediğim liseye giremedim :>>> Puanım yetiyor mahalle olarak da ama daha yüksek puanlı kişileri almışlar Yks olsa bu kadar üzülmezdim valla Geçtim bile hocamı hahaga :D Hocamı tabii geçemem şaka yani .DD Baya istemeden oluverdi :> Yoo güzeldi :D Çok güzeldi sen yoktun ama hahahhaha
  7. Hayaller ve gerçekler misali :D Arada hocamızla tartışıyoruz ama iyi :> Antrenör olucam ben görücen .D İstemeden oldu ya :D Evet kendisi de öyle dedi hahaha
  8. Yaz hiç istediğim gibi geçmedi :DD Şimdi de olsa çalışmam şahsen Gençliğim gidecekti o şekilde ahahha :D Ne ararsan var aslında :D Ama şu an sadece cimnastik ve voleybol :> Ya çook uzun hikaye :D Zaten okul bittiği için sınıf arkadaşlarımla konuşmuyorum yazarlarsa istemiyorum diyorum geçiyorum :D Okulda yüzüme bakmayıp yazanlar var nasıl anlamıyorum Daha geçen konuşmayalım dediğim birisi karşıma çıktı geldi sarıldı dedim hoop noluyo diye
  9. Depresyona girdim depresyona Okul tercihi falan yaptık işte pazartesi açıklanacak aşırı korkuyorum :D Her gün sabah 9 akşam 5 mesai yapıyorum sporda hahaha :D Arkadaşlarımla baya aram bozuldu onlarla uğraşıyorum anlarsın ahaha
  10. Tabi tabi :DD Gittim yeni geldim Evet bana para verin gezeyim azcık
  11. İnşAllah .DDD Keşke ya Zaten ortalama bekliyordum öyle de geldi .D Aaa söyle geleyim İzlerim artık :D
  12. Selam nasılsınız Beni hiç sormayın sınav açıklandı yerlerde sürünüyorum Bir insan bu kadar mı düşük alır ya :D
  13. Annemler mesleğe gitmeme izin verse gidicem valla Ettim takip :>> Kitap oku diyince oluyor mu ya:D
  14. Hayır ya ne alaka :D Keşke öyle olsaydı Yeni nesilde soruyu evirip çevirip soruyorlar:D okuyup anlaman lazım anlayamazsan çözemiyorsun onun içinde kitap okumak falan lazımmış :D Uzun paragraf sorusu ama anlaması zor işte :>
  15. Daha kötü oldu desem :D Sallasam tutardı valla :D Gelin Eskişehire gezdiririm sizi :>>> Obp ile giricem işte .DD Dün mezuniyet oldu şu an okul umurumda bile değil hala her yerim ağrıyor ama çok iyidi İnsta ismini ver göstereyim kıskan Hahahah :D Bencede değil ya. Sınavda kazanım soruları sordular zor değildi de sen 1 yıl boyunca yeni nesil çöz sınavda kazanım çıksın Yapamadı9m da kazanım diye .DD unutmuşum nasıl çözeceğimi kaldım öyle :DD
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.