Jump to content

Kirii

Kayıtlı Üye
    4
  • Last visited

4 Followers

About Kirii

• Birthday December 5

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

814 profile views

Kirii's Achievements

1. Yok be :D Orada arkadaşlarım var ben başka çetedeyim lütfen
  2. Hee :D Bizim okulda getirenler hep birilerini korkutmak amacıyla getiriyor ya Haha okul çıkışı sıkıştırın bekliyorum :D @pegasusejder Bak demiştim okula geleyim neler oluyor diye ben gitmeden olmuş arkadaşlarım çabuk okula gel diyor
  3. Bilmem :D Aaaa :D Hala okula nasıl bıçak getiriyorlar anlamıyorum Gelin de kaçarlar ki disiplinde abisini getirmiş derler lütfen
  4. Mesela bugün arkadaşlarım kavga etmiş boğazlarını sıkmışlar ama fazla bilmiyorum olayı hem orada olsaydım daha ayrıntılı anlatırdım
  5. Haha :D Daha 2 gün oldu görseen kimler takip edip yazıyo :D Pazartesi bir okula geleyim daha neler olur:D Güzel yok ki :D Hem ben dedikodu yapmayı sevmem lütfen
  6. Yokmuş hafif atlatıyormuş Yok ya gitseydim daha eğlenceli olurdu olaylar var görsen:D Maalesef Sağ ol
  7. Hiç iyi değilim ya :D Okula gidecekken dedemin korona olduğunu öğrendik 1 hafta okula gitmiyorum ağlamak istiyorum :D Oturuyorum evde o yüzden Sen nasılsın? Bu arada köpek sahiplendik Kardeşimin psikolojisi bozuktu falan hem istiyormuş köpek o yüzden, ama apartmanda 10 tavuk 2 kuş ve 2 kedi vardı şimdi köpek geldi çok ses oluyor bir görsen
  8. Bilmem :D Sen artık genç değilsin yazık
  9. Bebe dediğin çocukları görsen :D Para her gün elime geçmiyor
  10. Ama sadece korkmuş tekrar sıkıştırırlar diye okuldan ayrılmış sırf bu yüzden Bizimkinler okulun arkasındaki parktalarmış O sınıfından biri gelip arkadaşımın numarasını istemiş oda vermemiş bıçak çekmişler bizimkinler kızları koruyalım demiş ama bir şey yapamamışlar kaçmışlar ödlekler :D Okulda sınıfımıza 20 kişi falan bastılar erkekleri dövdüler sonra hocaya dedik disiplinilğe gittiler ama okul dışı olduğu için bir şey denmedi Okulda herkes bunu konuşuyor:D Bu arada hayatımdaki en büyük hatam kardeşimle ikiz olmak olabilir Derste önümde oturuyor ama kolonya sıkmaktan dersi dinlemedi şimdi bana sorup duruyo Evde babam olduğu için o yaptırmaya çalışıyo ama yapmıyor haftalık harçlığımı verip anlaştık Şimdiden param oluyor kıskanın
  11. Bekliyorum :D Okullar bitti bugün çok mutluyum ama bizde bıçaklanma olayı çıktı :( Hatta birisi korkudan okuldan ayrıldı @pegasusejder bak çok eğleniyorum :D
  12. Bencede :D Iyy hiç sevmem ben Tabii 50 yıl çabuk geçer bekleyin siz ben hepsini harcarım
  13. Tabi :D Kim dedi size para vereceğimi ? :D
  14. Evet ama sen dede olursun Bekliyorum .D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.