Jump to content

kirpii

Kayıtlı Üye
    6
  • Last visited

5 Followers

About kirpii

• Birthday December 5

İletişim Yöntemi

• AIM
    Kiri

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1134 profile views

kirpii's Achievements

1. Geç başlamış insanım ben :DD Tabi, senin gibi nooblar anlayamaz :D
  2. Sana öyle geliyor Liseye geçeceğime göre evet Benimle değilsiniz Orda kavga ederken oldu bir şeyler yeri yokmuş foruma giremiyorum Pega abiye selam söyle falan dedi anlamazsın sen pro işi
  3. Olgun gösteriyorumdur belki :DD Sende olgun göster kendini küçük sanmasınlar Fanın yaptığın şakanın çok komik olduğunu söyledi
  4. Benim daha yeni başlıyor Seneye giricem :(( Konular bu kadar zor olmamalıydı ya Yavaştan ölmeye gidiyorum ben yazmazsam rahmetli olmuşumdur :D Bu şakayı kaldırmak çok zordu
  5. Ne alaka ne alaka Ben öldüm yaşamıyorum Lgs olunca hayat çok zor ya :D
  6. Hayır sensin :DD Bende gidiyorum o zaman görüşürüz
  7. Hater'ın olabilir :D Onu buraya ben getirdim bir kere şükür etmesi lazım
  8. Ben miyim bıcır ya :D Çok sağlamım o zaman Ya hala büyüyemedim :D Birisi bana hormonlarını vermesi lazım... @Suki Dün bana Pega abi beni unutmamış sen bıcır oldun diye hava atıyordu ya Teşekkür ederim Ne güzel işte :D Ben 2 gün boyunca çorba içmiştim ölüyordum açlıktan :D Haha benim her zaman mavi ekran veriyordu ama kendi hallediyordu nasıl bende bilmiyorum Sadece mavi ekran verdi diye üzülüyordum sonra tekrar baktığımda çalışmış olarak görüyordum :DD
  9. Tabii haklıyım :D Gittik ve uyuşmadı 4 kez uyuşturup yapabildi Konuşamıyorum hala ya :D senin kolunun yarısı kadar bir şey Bozduktan sonra baktım ve pişman oldum :DD Alacağını pek sanmıyorum ama tamamdır :D
  10. Ne bileyim yaw :D Ben sıfırladım açtım hangi sürümü kullanmak istiyorsunuz dedi bastım olmadı ayarları ile oynadım bir daha açılmadı Bence de almamız lazım :D Babam zorla da olsa alacak o bilgisayarı :DDD Küçüklükten beri fobim ya :D Hala küçüğüm ama olsun Ne bileyim çok korkunç geliyor Bende bilmiyorum ya, diş etim büyümüş o yüzden yemek yiyemiyordum onu kestiler şimdi kanal tedavisi ve dolgu yaptırmaya gidicem :D Doktor kolum kadar iğne sokuyor ya
  11. İyiyim bende yarın dişçiye gidicem çok korkuyorum :DDD Bende bilmiyorum .D Eskiydi bende sıfırladım derken bozdum İyiyim bende Kamu spotu olması lazım bunun :D Ya yenisini düşündüm fakat en düşük 15k 20kdan başlıyor :( Birde ben dizüstü istediğim için baya pahalı oluyor :DD
  12. Selam nasılsınız ? Uzun zaman yoktum çünküü bilgisayarımı bozmuştum :D
  13. Anlatamam ya :D Kendisine acil istemişler o yüzden :D Bugün gösteriyi yaptık önümdeki arkadaşım hariç her şey iyidi Aaa güzel Ben test çözmeye başladım :(( İyiyim diyelim :D Gösteri yaptıktan sonra her yerim ağrıyor
  14. Sen bil onu da :D Dersem ayakkabı yerim yüzüme olmaz :D Selam nasılsın
  15. Aaa :( Senin okuduğun bölümü bir öğretmenimin çocuğu okuyor, talihsizliklerini dinlerken zevk alıyorum umarım senin başına gelmemiştir Görsen neler neler oluyor :D Y Olabilir :D Şimdiden yapmaya başlayın çünkü haftaya çarşamba gösterim varmış ve bundan haberim yoktu Sorun hiçbir şey bilmemem ve 10 kişi ile birlikte yapacak olmam :D Sözde 1 günde ezberleyip yaptıracakmış hocamız Ve hareket çalışırken elimi sakatladım ne yapacağım bilmiyorum :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.