Jump to content

vault-boy0000

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

vault-boy0000 üyemizin başarıları

1. bu anime'yi sevdim lan türkye'de tanınmayan bir anime netflix'te var eğer polisiye seviyor'sanız bir bakın derim tempolu bir anime tempo son bölüm'lerde düşe bilir ama sonra toparlıyor öneririm ha bide ilginç bir bilgi anime'nin bir adı bir Freddie Mercury'nin (5 Eylül 1946, Zanzibar doğdu – 24 Kasım 1991, Londra'de vefat etdi) Great pretender albümün'den almış eğer bilmiyorsanız Bohemian Rhapsody filmi'ne göz atın derim (otaku değilseniz) işte respect olarak kapanış cenerinde GRREAT PRETENDER klibi'nin kedilisini yapmışlar spoiler olmasın kedi bu anime için önemli izliyince anlarsınız
  2. vault-boy0000

İnsan yiyenler

harem anime'lerin senaryo'su değil mi ?
  3. vault-boy0000

İnsan yiyenler

biliyorum lan kendisi oscar kazandıran bir yan karakter (filmlerini ve dizi'lerini saymıyorum)
  4. vault-boy0000

İnsan yiyenler

ilginç olursa güzel (yakusoku neverland) eğer tekrar aynı şeyler olursa kaka renginde bir iş ortaya çıkar (tokyo ghoul) bu değişir yani
  5. bu balon yarışması ya benim için balon anime noragami peki sizin
  6. monster ama türkye'de tanınmıyor ve böyle sorun bu anime aynı blade runner filmi gibi mesaj'lar sahip türkye'de tanınmamasının iki sebepi var ilki çizgi film ve dizi'leri çocuk'lar için oldunu söylu'yorlar hemen triger'lanmayın çünkü anime'lerde çizgi film'dir ve dizi'dir mesela anime olmasa'larda primal solar oposits rick and morty ve family guy azına kadar kan ve şiddet içeriyor yada kara mizah içeriyor anime trafına bakırsak yine monster ve great pretender ikinci sebep fake kitle ve konu anime olunca kötü'leyen kitle bahsetmiyorum klasik biliyorsunuz ( ha bu arada anime çizgi film oldunu bilmeyen'lerde vardır aşalamak için söyle'miyorum ) reklam olmasın ama ezgi'nin kanalı ve filmograf kanalına anime için yada comic için'de bakabilirsiniz ve film dizi'ler içinde. ha bide sebırsız kitle
  7. monster animesi en iyi korku gerilim anime'lerden biri peki bölüm'ler içeresin'deki gizli gizli mesaj'lar hakkında ve siz ile konuşacağız
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.