Jump to content

OnlyPain

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Tarih

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

OnlyPain üyemizin başarıları

1. OnlyPain

( 12 / 12 ) Ijiranaide, Nagatoro-san

Bırakma, ileriki bölümler seni tatmin edecektir diye umuyorum. Ayrıca animesi mangası gibi güzel olur umarım..
  2. OnlyPain

( 12 / 12 ) Ijiranaide, Nagatoro-san

İlk bölümler biraz keyfiniz kaçabilir fakat mangada güncel biri olarak şunu demek isterim ki gerçekten sonraki bölümler keyif verici oluyor. Sadece biraz daha sabredin. Ayrıca teşekkürler.
  3. Rent a girlfriend Hayatımda gördüğüm en ama en cringe animedir. Eğer bunun seviyesini geçtim bunun yarısı kadar cringe anime varsa bende bir şey bilmiyorum.
  4. Hayır, part 1 bitti sadece diğer part temmuzda çıkacak diye biliyorum. O zamana kadar beklemek zor olduğu için mangadan yada novelden devam ederim herhalde.
  5. Aga en iyisi mangadan okumak, Mangadan okuyunca her türlü kârdasın. Bu arada sorduğun sorunun cevabını bilmiyorum bilen birisi cevap verirse çok güzel olur.
  6. OnlyPain

Merhaba, buralarda yeniyim

Hoş geldin, ben Arda. Miyazaki yazdığını görünce aklıma Yürüyen Şato geldi uzun bir zaman önce duymuştum adını, eğer izlemişsen nasıl bulduğunu yazabilir misin?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.