Jump to content

Hamza_Van

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Hamza_Van üyemizin başarıları

1. Evet 3 aydır burda olmama ve konu açmama rağmen sizlere bi selam vermeyi şimdi akıl edebildim :D . Herkese merhaba ;).Ben Hamza Van 17 yaşında lise 3 e giden birisiyim ve anime dünyasına geleli 1 yıl oluyor.İnşallah iyi anlaşırız :D
  2. Overlord opening ve endingleri için izlenir adamlar yapıyorlar yaa
  3. Attack of Titan ve Tokyo Ghoul ikisinide 1.sezonun yarısında bıraktım hiç ilgimi çekmedi herkes 'DÜNYA NIN EN GÜZEL ANİMELERİ' desede bence bok gibiydi
  4. O seri devam ediyor muydu yaa unutmuşum en son 6 ay önce baktım
  5. Darker Than Black 1.sezon de onun dışında müq
  6. Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri adında anime var tam harem değil ama bence izlemen gerek güzel bi isekai anime
  7. Dr.Stone Nanatsu no Tanzai Goblin Slayer Overlord Attack of Titan Tensei shitara Slime Datta Ken Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Highschool of the Dead Ben-To İzlediklerim arasında en beğendiklerim bunlar inşallah yardımcı olmuşumdur.Bi de yeni çıkan animelere bakmanıda tavsiye ederim güzel isekai animeler var
  8. Hamza_Van

3-gatsu lion 3.sezon gelecek mi?

Uzun zaman önce izledim ve bütün konuları işlemişlerdi galiba.Ama bende 3.sezonun gelmesini isterim.
  9. Hamza_Van

Hataraku Maou-sama! 2.Sezon

Kalbimi kazandın yapımcı.Hiç gelmicek diye düşünüyordum.
  10. Hamza_Van

Arifureta 2. Sezon

Yanlış hatırlamıyorsam 2019 da 2.sezon duyruldu ama ne zaman çıkacağını söylemediler galiba
  11. Hamza_Van

Darling İn The FranXX 2. Sezon gelecek mi?

Knk kesin gelmez çünkü anime finalini yaptı en çok ova bölümü çıkar sadece
  12. Hamza_Van

Selam Ben Levent

Aramıza hoşgeldin bende 3.sınıf lise öğrencisiyim.ilk izlediğim anime Nanatsu No Tanzai izlemeni öneririm.Aramıza hoşgeldin :D
  13. Hamza_Van

Selam!

Hoşgeldin aslında bende yakın zamanda kayıt oldum canın sıkılırsa gez dolaş forumda ilginç konular oluyor bazen ???
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.