Jump to content

REAnime

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

397 profil görütülenme

REAnime üyemizin başarıları

1. ''isekai maou to shoukan shoujo no dorei majutsu'' izleyebilirsin benim çok sevdiğim bir anime ve bir sürü büyü var
  2. REAnime

anime, oyun, arkadaşlık, corona

Merhaba Ekin hoş geldin. Ben Emre anime izlemeyi çok severim ben de 14 yaşındayım discord dan istek attım.
  3. REAnime

Ohto Ai Çeviri Ekibi

Hayırlı olsun. Çevirmene ihtiyacınız varsa katılabilirim.
  4. Tonikaku Kawaii yi izledim zaten cok begendim digerlerini de mutlaka izleyecegim tesekkurler onerin icin
  5. REAnime

selammm

Merhaba Ece ben Emre hoş geldin Discord un varsa oradan da arkadaş ekleyebilirim
  6. Merhabalar herkese günaydın bana içinde çok fazla aksiyon olmayan birazcık romantik olan anime önerebilir misiniz?
  7. Merhabalar herkese günaydın bana içinde çok fazla aksiyon olmayan birazcık romantik olan anime önerebilir misiniz?
  8. REAnime

Selamlar ömer ben

yaz sen benimki de yüksek değil
  9. Merhabalar nasılsınız? size güzel bir meme bırakayım
  10. REAnime

Selamlar ömer ben

Merhaba Ömer ben Emre istersen birlikte valorant oynayabiliriz valorant İD ni yazabilir misin?
  11. REAnime

selamlar

Merhaba ben Emre memnun oldum burada çok iyi insanlar var iyi ki kayıt olmuşsun istediğin zaman sohbet de edebiliriz
  12. REAnime

Yeni Fansub kurmayı düşünüyorum

Ben hem ortak hem de çevirmen olarak katılabilirim
  13. REAnime

Asosyallik ve içe dönüklük hakkında

ben de sendenim be dostum
  14. REAnime

merhabalar ben tarihçi animesever

Merhaba ben Emre İsekai seviyormuşsun ''isekai maou to shoukan shoujo no dorei majutsu'' bunu izle derim izlediğim en iyi İsekai animelerden
  15. REAnime

new friends :)

ben edebilirim sohbet tabi istersen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.