Jump to content

REAnime

Kayıtlı Üye
  • Content Count

19
  • Last visited

About REAnime

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

181 profile views
  1. ''isekai maou to shoukan shoujo no dorei majutsu'' izleyebilirsin benim çok sevdiğim bir anime ve bir sürü büyü var
  2. Merhaba Ekin hoş geldin. Ben Emre anime izlemeyi çok severim ben de 14 yaşındayım discord dan istek attım.
  3. Hayırlı olsun. Çevirmene ihtiyacınız varsa katılabilirim.
  4. Tonikaku Kawaii yi izledim zaten cok begendim digerlerini de mutlaka izleyecegim tesekkurler onerin icin
  5. Merhaba Ece ben Emre hoş geldin Discord un varsa oradan da arkadaş ekleyebilirim
  6. Merhabalar herkese günaydın bana içinde çok fazla aksiyon olmayan birazcık romantik olan anime önerebilir misiniz?
  7. Merhabalar herkese günaydın bana içinde çok fazla aksiyon olmayan birazcık romantik olan anime önerebilir misiniz?
  8. yaz sen benimki de yüksek değil
  9. Merhabalar nasılsınız? size güzel bir meme bırakayım
  10. Merhaba Ömer ben Emre istersen birlikte valorant oynayabiliriz valorant İD ni yazabilir misin?
  11. Merhaba ben Emre memnun oldum burada çok iyi insanlar var iyi ki kayıt olmuşsun istediğin zaman sohbet de edebiliriz
  12. Ben hem ortak hem de çevirmen olarak katılabilirim
  13. Merhaba ben Emre İsekai seviyormuşsun ''isekai maou to shoukan shoujo no dorei majutsu'' bunu izle derim izlediğim en iyi İsekai animelerden
  14. ben edebilirim sohbet tabi istersen
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.