Jump to content

yanki_99

Üyeler
  • İçerik sayısı

568
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

yanki_99 kullanıcısının paylaşımları

1. çalış çalış nereye kadar!

1. veritas

veritas

face de bunu yazdım aldığım cevap "sonuna kadar" dı :D

2. yanki_99
  2. yanki_99

Dizi Tavsiyeleri

Big bang theory var çok komik :D chuck ve sherlock izledim sadece diğerlerinden ama azar azar izledim
  3. Doğum günün kutlu olsun Abdullah :lol:
  4. yanki_99

10. Ankara Japon Filmleri Festivali

yine mi başka bir şehir anlamıyorum ben bu Antalya'yı her güzel şeyden mahrum kalıyorum <_<
  5. yanki_99

Rütbe Güncellemesi

şimdi bu sisteme ne zaman geçilecek ve ayrıca bence çok adil olmaz -_-ayrıca beğenilmeme ne :lol:
  6. Tunç kenk özür dilerim hafta içi bana bilgisayar yasak yazamadım DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN :D :D :D Seher abla aynısını ben de istiyorum çok güzel olmuş :lol:
  7. yanki_99

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

K-ON 'u bitirdim :lol:
  8. yanki_99

2012 Manga Satış Rakamları

işte ONE PİECE FARKI :lol: :lol:
  9. GEÇMİŞ DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN ^_^ ^_^
  10. asıl sen hiç pas vermiyorsun Hakan abi <_< -_-
  11. Arkadaşlar biraz geç olsa da fark ettim karakter tanıtımı fark ettim yine bir tunç özentisi olarak bu konuya başlamak istiyorum Teşekkürler Tunç :lol: . Burada her hafta bir karakter tanıtıp değerlendireceğim umarım seversiniz. ^_^ Başlıkta belirtiğimiz gibi ilk karakterimiz Monkey D. Luffy . Animesini biliyoruzdur herhalde :lol: Monkey D. Luffy Hasır şapka korsanlarının kaptanı devrimcilerin başı Monkey D. Dragon'un oğlu ayrıca Monkey D. Garp'ın torunudur. Nedense bu üç büyük animenin ( Naruto-One Piece -Bleach) ana karakterlerinin ailesinden biri güçlü olmak zorunda mı yani -_- Geçmişi Küçüklüğünden beri korsan olmaya çalışan Luffy korsan olmak için büyük acılara katlanmıştır. Gözünün altındaki yara Shanks'a korsan olacağını kanıtlamak için bıçakla yarmıştır. Yediği gomu gomu no mi meyvesi kaza sonucu yediği bir meyvedir. Bu şeytan meyvesi ona lastik özelliğini kazandırmıştır. Burası spoiler içerebilir. * Bu arada arkadaşlar bir sayfada gördüğüm yorumu paylaşmak istiyorum . Birsi diyor ki Luffy haki öğreniyor ya vücudunu sertleştirip demir yapıyor . BU SAÇMA DEĞİL Mİ :blink:. E kardeşim adamın lastik olup uzadığı saçma gelmiyor da kolunu sertleştirip demir yapması mı saçma . Ben şunu izah etmeye çalışıyorum bir ara konu çıkmıştı Türkiye' de anime izleyen çoğalsın diyorlardı böyle yorumlar görünce çoğalmasın istiyorum ya da düzgün animeciler olsun :D HAYATINA DÖNECEK OLURSAK Maceralara atılır ve sekiz yeni arkadaş edinir. Yorumlarım Karakterimiz göründüğü gibi şapşal ama komik ,bulunduğu duruma göre havalı oluyor güzel kızlardan anlamıyor <_<. Bana göre meyvesi çok güçsüz <_< .Replikleri gerçekten hoşuma hoşuma gidiyor ama saçma bulduğum anları da var tabi. Gücüne ve hareketlerine geçersem , daha demin bahsettiğim gibi meyvesi güçsüz zaten anime bu yüzden bu kadar uzadı ama hareketlerini günden güne gelişiyor. Lakin amirallere yetişebilmesi için bir fırın ekmek yemesi gerekiyor. Animenin en heyecanlı anlarında "sugee" demesi hoşuma gitmiyor değil . Animenin başlarından beri kendini geliştirip duruyor bakalım yarınlarda ne göreceğiz SON DEĞERLENDİRME Yine Tunç'tan özendim ama kızmıyordur umarım ^_^ Güç 7/10 (şuan) Karizma/yakışıklılık 6.5/10 Sevimlilik 0.1/10 Replikler 8/10 Zeka 4/10
  12. Karakter tanıtımına bakın lütfen

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. yanki_99

yanki_99

ben de cem ve erenle konuşmam

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

ay canım kıyamam tamm silmicem :D

4. gereksiz

gereksiz

ben bulandıra bilirim kayıtsızım şu an .....

13. yanki_99

Karakter Tanıtımı (?)

Yeni karakter Gılgamışh :lol:
  14. yanki_99

Karakter Tanıtımı (?)

hı tamam öyle olsun <_< <_<
  15. yanki_99

Karakter Tanıtımı (?)

hayatını kendim yazdım baka bilirsiniz yorumlar içi teşekkür ederim :lol:
  16. yanki_99

Karakter Tanıtımı (?)

Herkes alıntı yapma dedi tamam kendim yazayım -_- <_<
  17. yanki_99

Karakter Tanıtımı (?)

hayatı alıntı düşüncelerim değil .
  18. Merhaba arkadaş ben Yankı forumun daima üyesiyim . Arkadaşlar bu fikir villian yani Tunç'un anime yorumların aklıma geldi :lol: :lol: :lol: . Ben de bari karakter yorumları yapayım dedim . 06/02/2013 (Eduardo Elric) BU GÜNKÜ KARAKTERİMİZ EDUARDO ELRİC Kendisi anime hayatımda en sevdiğim karakterlerden biri . Çok inatçı , (bana göre) çok asil -_-,havalı,sevecen ve komik bir karakter. Güzel yazılmış ve çizilmiş ,mangakanın eline sağlık :lol:. Kendisi ayrıca bir metal simyacıdır.Boyu konusunda hassas bir karakterdir kendisi. Macera boyunca bir sürü arkadaş ve düşman edinmiştir. Elinde sonunda felsefe taşında vazgeçip başka bir yol aramıştır. Bana göre anime hayatımda en güzel hareketi yaptı ve bundan sonra öyle bir gaza geldim ki anlatamam . Evde de bir kaç kere denedim ama... :lol: Hayatı: Hayatına girmeden önce bana göre hayatı tam bir trajedi . Annesi ölüyor babası kaçıyor kardeşinin vücudu yok yani bir Türk dizisi olsa Muhteşem Süleyman'ı geçer :lol:. Rizenbul köyünde yaşayan bu kardeşler küçük yaşta annelerini kaybederler . Annelerini çok seven bu iki yaramaz insan dönüşümü yaparlar. Bunun sonucunda Edward sol bacağını kardeşi ise tüm vücudunu kaybeder ve o sırada Edward kardeşi ölmesin diye kolunu feda ederek Alphonse'yi kan mührüyle bir zırha mühürler. Edward kaybettiği organlarını Winry, biricik aşkı, protez yapar. Ve benim adamım Roy Mustang bunları devlet simyageri yapar. Felsefe taşını arayan kardeşler ellerine bir sürü kez fırsat geçse de kullanmamıştır.En sonunda Edward simya gücünden vazgeçip Alphonse'nu vücudunu geri alır . BUGÜNKÜ KARAKTERİMİZ GILGAMIŞ Bu havalı karakterimiz fate zero ve fate stay night'ta bulunuyor. Kendisi aşırı hatta baya kibirli bir kişidir .Yorumlara geçmeden önce size gerçekte kim olduğunu tanıtayım :lol:. Bu arkadaş Babil( Sümer kralı da diyorlar) kralı efsaneye göre dünyadaki gelmiş ve gelecekteki bütün hazinelerin sahibidir. Herkesi hor görür emir almaya gelemez ve aşağılayıcı bir tavır sergiler .Animede archer grubunda yer alır. Nobel phantasm'ı bana göre aşırı güzel ayrıca diğer bir gücü olan Babil hazinlerinden silah niteliği taşıyan alet edevat atar ve bu attığı her şey altın kaplamadır. Zaten kendisi de altından giyiniyor. En eski efsaneye dayanan karakterimiz anime ana karaktere en çok güç olan kişidir. HAYATI ( Gerçek) Arkadaşlar sizden özür diliyorum bu konuda alıntı yapmak zorundayım tanıtacak bir konu yok :( Gılgamış (Gilgameš) Mezopotamya'da yaşayıp hüküm sürdüğüne inanılan efsanevi Uruk kralının adı olup, Eski Çağ Mezopotamya edebiyatının en iyi bilinen eserlerinden Gılgamış Destanı'nın baş kahramanıdır. Destanın daha eski olan Sümerce metinlerinde adı Çélgameş olarak geçer.[1]Üçüncü Ur Hanedanı(yaklaşık M.Ö. 2100-2000) zamanına ait Sümerce metinlerde Gılgamış birbirinden ayrı birkaç hikayenin kahramanı olarak görülürken Eski Babil dönemi (yaklaşık M.Ö. 1900-1600) ve sonrasında bu metinler bir araya getirilerek günümüzde daha yaygın olarak bilinen Gılgamış Destanı oluşturulmuştur. Bu destanda Gılgamış’ın anne ve babası tanrıça Ninsun ve bir diğer efsanevi Uruk kralı Lugalbanda’dır. Dolayısıyla Gılgamış yarı tanrıdır ve insanüstü bir güce sahiptir. DESTANI Okuduğum kadarıyla destan şöyle: Gılgamış Uruk kenti erkeklerinin de kendisi gibi soluksuz çalışmasını isteyince, kentin kadınları, erkekleri kendilerine vakit ayırabilsin diye tanrıça Aruru'ya ve diğer tanrılara yakarır ve onlar da Gılgamış’a rakip olacak ve onu oyalayacak vahşi ve güçlü Enkidu'yu yaratırlar. Sonra Gılgamış ve Enkidu arkadaş olurlar . Enkidu bir süre sonra ölür .Kendisi de bir gün öleceğini düşünüp ölümsüzlük arayışına çıkar . Az gider uz gider eninde sonunda Utnapiştimin denizin dibinden ölümsüzlük otunu çıkarır , ardından bir sürü macera başlar ve bu dilden dile aktarılır :lol: .
  19. Alfonline'ı ben de semedim ama swort art online'a laf yok bence çok az vermişsin <_<
  20. yanki_99

Japon Karakterler Sergisi (Yorumum)

evet 3 büyük animelerinden bari birini yapsalarmış iyi olurmuş <_< <_< <_<
  21. yanki_99

Bir Hayaliniz

İ dolum olan Mimar Sinan gibi çok büyük bir mimar olmak . Binlerce kalıcı eser yapmak ve hiç kimsenin yıllarca çözemediği mimarlık alanda formüller bulmak . :D :D
  22. forum chatango çalışmıyor =(

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

5-10 kere f5 at elinde sonunda giriyor

2. yanki_99

yanki_99

tmm deneyeyim

23. yanki_99

Japon Karakterler Sergisi (Yorumum)

o kadar anime yok zaten gidilmeye değmez :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.