Jump to content

KontesBathory

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

KontesBathory kullanıcısının paylaşımları

1. KontesBathory

Attack on Titan (139. Bölüm spoiler)

Mdndnxjcjdkskcjdkkd keşke erwinin planı olsaydı da mantık içerseydi biraz
  2. KontesBathory

Aot için umutluydum ben ama çok hayal kırıklığı oldu
  3. KontesBathory

Bunu kimse beklemiyordu bence ndjxkckdkksksls mikasa simit atar artık xnsnslckks
  4. EREN KUŞ MU OLMUŞ?? ? AY SİNİRDEN GÜLESİM GELİYOR spoiler çıkmış ve Eren kuş olup mikasa ın atkısını gagalıyormuş
  5. KontesBathory

Attack on Titan (138. Bölüm spoiler)

Resmen mikasa ın saçı kısa başta son bölümde olduğu gibi sonra uzuyor inanamıyorum resmen isayama işlemiş en baştan kurguyu
  6. Aot mangasına tekrar başladığımda bir şey fak ettim tesadüf de olabilir ama fikirlerinizi almak istiyorum. Manga keşif birliğinin savaş sahnesinden sonra erenin uyanmasıyla başlıyor ve mikasa ona görüşmek üzere Eren diyor hani ne alaka ki 138. bölüm sonunda da ereni öldürdükten sonra da aynı şeyleri söylemişti Acaba geçmişe falan mı döndü of bilmiyorum çok kafam karıştı
  7. KontesBathory

ama eren marleylerin geçmişte yaptıklarının aynısını onlara yapmaya çalıştı ki bu çok yanlış suçu olmayan birçok insanı öldürdü ve durdurulması gerekiyordu tabiki erenin kendince sebepleri vardı ama çok ileriye gitti connie ve jean i bile titana dönüştürdü ölmesi gerekiyordu artık ve bunu yapabilecek bir mikasa bir levi vardı levi da yaralıydı zaten o yüzden mikasaya düştü ereni öldürmek maalesef
  8. KontesBathory

ahahahha evet olabilir ama sonunda öptü çocuğu ya belki ymir yeniden canlandırır ereni
  9. KontesBathory

hala ağlıyorum annemler de beni deli sanıyor artık ama herkes gitti ya sasha, hange, connie, jean... eren kalbim çok kırık
  10. Attack on titan ın 138. Bölümü neydi öyle ya lütfen konuşacak birileri çıksın da konuşalım.. Bir de yeni bölüm bir ay sonra mı gelir? ⚠⬇SPOILER⬇⚠
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.