Jump to content

RamenOfNaruto

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

RamenOfNaruto üyemizin başarıları

1. gintama böyle olan tek o var aklıma başka gelmedi
  2. Çin animesi izlenmi bilmiyom aam douluo dalu tavsiyem bende başta çin diye uzak durdum ama şimdi bölüm gelsin diye ağlıyom aşk ise son zamanlrada yoğun ama başlarda çocuk olduklarından yok bise anime 10 dk baş ve sonu atınca yani bölüm sayısına takılma
  3. bir çoğunu izledim ama akema ga kill çok arada kaldım izleyimmi izlemeyimmi nasıl konusu ve çizimler özellikle benim için önemli 10 üzerinden kaç verirsin mesela ?
  4. fark etmez ing turkçe sağ ol söylediğin için:)
  5. evet duydum çıkacağını ama beklemek istemedim meraklandım sonra ne olur diye sağ ol :)
  6. bakıyım evet isekai olarak sormuştum sağ ol :)
  7. izledim evet sonu üzücüydü keske öyle olmasaydı ama tepki gelince mangasının sonunu yeniden yazdılar mutlu son yaptılar bak istersen
  8. izlemedim sağ ol izliyim :) ilk 2 sini izkeldim ama son 2 si hakkında fikrim yok bakıyım sağ ol:)
  9. sağ ol izlemedim bi bakıyım
  10. izlemez olurmuyum tabii ki izledim sağ ol yinede
  11. The Rising of the Shield Hero bu animeye benzer yada slime detta ken e benzer anime varsa önerilerinize açığım. çok anime izlediğimden boşluğa düşmüş gibi hissediyorum. Önerilerinizi bekliyorum :)
  12. Arkadaşlar bu animeyi sevdim ama yeni sezon çıkana kadar beklemek istemiyorum. Acaba bu animenin mangasını veya novelini nerden bulabilirim?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.