Jump to content

Fenci

Üyeler
  • İçerik sayısı

29
  • Son ziyareti

Fenci kullanıcısının paylaşımları

1. Link çalışmıyor. Gdrive olarak yenileme ihtimaliniz var mi acaba
  2. Fenci

Attack on titan s4p2 e11

Final bölümünün çevirisi animeseverler tarafindan da yayinlanmis. Rica etsem izleme bölümüne onu da ekleyebilir misiniz?
  3. Öncelikle harika çevirilerinizden ötürü cok teşekkür ederim. Herhangi bir anime izlerken özellikle sizi ariyor gözlerim... Attack on titan gibi kullanilan kelimelerin bile büyük bir öneme sahip oldugu eseri hatasiz cevirip, emek harcayip bizimle paylastiginiz icin cok teşekkür ederiz 😊😊😊
  4. Fenci

Attack on titan s4p2 e11

Teşekkür ederim 😊
  5. Animeseverler son bölümün çevirisini tamamlamis ve altyazi sitesinde paylasmis. Rica etsem uygun olan birisi encode edip Turkanime sitesinde paylasabilir mi acaba?
  6. Fenci

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Atack on titan final sezonunun cevirisini zaten yapmıştınız. Nyaa sitesinde AOT nin bluray versiyonu düştü. Var olan ceviriyi BD ye ekleyip paylasmayi düşünüyor musunuz? Şimdiden teşekkür ederim. @Nones
  7. Fenci

( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi

teşekkür ederim.
  8. Fenci

( 28 / 24+ ) Akatsuki no Yona

emeginize saglik
  9. Fenci

( 11 / 11 ) Zankyou no Terror

Teşekkür ederim
  10. Fenci

( 24 / 24 ) Dororo

teşekkürler
  11. 14. Bolum icin teşekkür ederim ?
  12. Sezon finali.. Aralik 2021 - Mart 2022 Arasinda bir tarihte Final Session Part2 baslayacak ve seri tamamlanmış olacak https://myanimelist.net/anime/48583/Shingeki_no_Kyojin__The_Final_Season_Part_2
  13. Fenci

( 03 / 03 ) Shingeki no Kyojin OVA

teşekkür ederim
  14. Fenci

( 24 / 24 ) Jujutsu Kaisen (TV)

Emeginize Saglik
  15. Bu başlığın "Tamamlanan Projeler" sayfasina tasindigini görmeyi cok ıstiyorum ? Kolayliklar dilerim ?
  16. Fenci

( 03 / 03 ) Shingeki no Kyojin: Lost Girls

teşekkür ederim
  17. Fenci

Romantik-Komedi Anime Önerileri

Ilk 2 sezonu karakter işlemesidir. Karakterin 3. sezonda o hale nasil geldiğini anlamak için o ilk 2 sezon cok önemlidir.
  18. Fenci

Romantik-Komedi Anime Önerileri

Yahari Ore no Seishun Love Come wa 3 sezondan olusuyor Final yaptı. kesinlikle begeneceginize eminim
  19. 14-15. bölüm cevirinizi sabirsizlikla bekliyor, kolayliklar diliyorum???
  20. Fenci

( 12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

emeginize saglik
  21. 30 yaşındayım. Bölümleri farkli fansublardan izlemis olsam bile sizin yayınlanmıştır mesajınızı görünce küçük çocuk gibi mutlu oldum bir anda . Kaliteli ceviriniz icin cok teşekkür ederim. . . emeklerinize saglik ???
  22. Öncelikle kaliteli çeviri ve 1080 p paylasim adınacok teşekkür ederim... En son 11. Bolumde kalinmis. Rica etsek devamini getirebilir misiniz . Isinizde kolayliklar diliyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.