Jump to content

simpforerwin

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

simpforerwin üyemizin başarıları

1. Kendimce birkaç anime önermek istiyorum. Büyük ihtimalle oğlunuzun yaşı küçük bu yüzden Haikyuu! uygun olabilir. Bir voleybol (sanırım) takımının komik anılarını anlatıyor. Yukarıda da belirtilenlerden de ilham almak istiyorum, Koe no Katachi, Shingeki! Kyojin Chuugakkou ve Beyblade Burst da uygundur. Lakin ilk yorumdaki gibi Ecchi, Shounen Ai, Yuri ve Yaoi gibi türlerden kesinlikle uzak tutmanızı öneririm. 11 - 16 yaş arası ciddi anlamda bu konulara sarmış vaziyette. Eğer oğlunuz olgunsa ve yaşı 14-15 ise, Darling In The FranXX, Yakusoku no Neverland, Kimetsu no Yaiba, Naruto, Shingeki No Kyojin, Bungou Stray Dogs, Death Note, Your Lie in April, Saiki K, Boku no Hero Academia, Akame Ga Kill! İzlemesini öneririm. Hayırlı akşamlar, iyi geceler.
  2. simpforerwin

İtiraf Köşesi

İlk okulda sınıfımızdaki erkekler bizleri sinirlendirdiklerinde, onları kovaladığımız zaman hemen lavaboya kaçarlardı. Ben her seferinde de bilmeyerek erkek wc lerine dalıyordum. Bunu hoca gördüğünde çok kızmıştı ve erkek wc sine girdiğim için alay konusu olmuştum ĞPŞİSALÖDÇKJIJOŞSDLÇMÖNJBHGDUAIJLG
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.