Jump to content

alparcan1

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

alparcan1 kullanıcısının paylaşımları

1. alparcan1

Anime İstek ve Önerileri

tensei shitara slime datta ken-bu çok iyi drifters log horizon konosuba(bunu izlemedim ama iyi puanı var sitedeki yorumlara bakabilirsin ) How to not summon a demon lord nanatsu no taizai (galiba 3 ya da 4. sezonda çizimler kötüleşiyordu istersen izlemeyebilirsin) re:zero
  2. alparcan1

Selammm Herkeseeee

aynen öyle
  3. alparcan1

Selammm Herkeseeee

çok sıkılıyorum ama lafla anlatılmaz çok fena bir şekilde sıkılıyorum
  4. alparcan1

Anime İstek ve Önerileri

The Irregular at Magic High School(Mahouka Koukou no Rettousei)(öğrenciler)(bunda dayak yemiyor ama aşağılanıyor) Redo Of Healer(Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi)(bunda ana karakterin başına gelmeyen kalmıyor)(Hard ecchi bu)
  5. alparcan1

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar selam eğer in/spectreyi(kyokou suri) izlediyseniz bilirsiniz romantizmi ve aksiyonu(çok olmasa da olur) onunki gibi olan anime önerebilir misiniz?
  6. alparcan1

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar korku animesi ama korkutan biz olacaz hellsing ultimate gibi yeni çıkan animeler olsa güzel olur
  7. alparcan1

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar öncelikle selam ,bana animede "arkadaşlık önemlidir" veya kan görünce korkan rahip içermeyen (eğer goblin slayerı izlediyseniz bilirsiniz sarışın küçük kız beni çok sinirlendirdi ama diğer karakterler öyle olmadığı için ve goblin slayer çok havalı olduğu için bitirdim) yani çok güçsüzlerin çok güçlülerde takım olmadığı anime önerebilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.